- Kierunek sortowaniaDomyślnie
Tytuł zdjęcia, A → Z
Tytuł zdjęcia, Z → A
Data utworzenia, wcześniejsze → starsze
Data utworzenia, starsze → wcześniejsze
✔ Data publikacji, wcześniejsze → starsze
Data publikacji, starsze → wcześniejsze
Liczba odwiedzin, wysoka → niska
Liczba odwiedzin, niska → wysoka
Strona główna 38
Data umieszczenia / 2021 / kwiecień / 26
- jury TI w-sieci Anna Iskra
- jury TI w-sieci Anna-Smiganowska
- jury TI w-sieci Dominika-Machnik
- jury TI w-sieci Pawel Grzegorz Zoladek
- collage2
- Grand Prix kat. taniec nowoczesny - Taniec nowoczesny - kat 15-19 lat - Studio Tańca RYTHM-X Grupa RTX Team
- Grand Prix kat. taniec współczesny - Zespół Impuls I – Kielecki Teatr Tańca
- NAGRODA Młodzieżowego Jury - Taniec Ludowy - Zespół Pieśni i Tańca Mały Łańcut Młodsza Grupa - MDK Łańcut.png
- NAGRODA SPECJALNA Starosty Biłgorajskiego - Taniec Ludowy - Zespół Pieśni i Tańca Mały Łańcut Starsza Grupa – MDK Łańcut
- Taniec Ludowy - I Miejsce Zespół Pieśni i Tańca Mały Łańcut Starsza Grupa – MDK Łańcut
- Taniec nowoczesny - kat 15-19 lat - I Miejsce Studio Tańca RYTHM-X Grupa RTX Team – GOK Niemce
- Taniec nowoczesny - kat 15-19 lat - NAGRODA Młodzieżowego Jury - Bez Stylu i nazwy – GOK w Milejowie
- Taniec Nowoczesny - kat. 7-10 lat- Miejsce I Blu Stars – Royal Dance Center Edyta Biały Janów Lubelski
- Taniec Nowoczesny - kat. 7-10 lat- Nagroda Specjalna – Nagroda Prezesa Stowarzyszenia Trampolina Sukcesu - Blu Stars – Royal Dance Center Edyta Biały Janów Lubelski
- Taniec Nowoczesny - kat. 11-14 lat - I Miejsce Kleks III – RCKP Krosno
- Taniec Nowoczesny - kat. 11-14 lat - NAGRODA Sponsora Dance Shop - Kleks III – RCKP Krosno
- Taniec Nowoczesny - kat. 11-14 lat - NAGRODA Sponsora Dance Shop - Mini Fuks II – NCK Sokół - Nisko
- Taniec Wspólczesny - kat. 7-10 lat - Miejsce I - Formacja taneczna “Paradox” S – Sandomierskie Centrum Kultury
- Taniec Wspólczesny - kat. 7-10 lat - Nagroda sponsora Big Print - Formacja taneczna “Paradox” S – Sandomierskie Centrum Kultury
- Taniec Wspólczesny - kat. 7-10 lat - NAGRODA Sponsora Dance Shop - Zespół Ada II – MDK Biłgoraj
- Taniec Wspólczesny - kat. 11-14 lat - I Miejsce - Zespół taneczny “Rytm” – Miejski Dom Kultury Łańcut
- Taniec Wspólczesny - kat. 11-14 lat - NAGRODA SPECJALNA Dyrektora MDK w Biłgoraju - Zespół taneczny “Rytm” – Miejski Dom Kultury Łańcut
- Taniec Wspólczesny - kat. 11-14 lat - NAGRODA SPECJALNA Starosty Biłgorajskiego - Grupa Ada I Młodsza – MDK Biłgoraj
- Taniec Wspólczesny - kat. 11-14 lat - NAGRODA Sponsora Dance Shop - Formacja Taneczna Paradox Junior
- Taniec Wspólczesny - kat. 15-19 lat - I Miejsce Zespół Impuls I – Kielecki Teatr Tańca
- Taniec Wspólczesny - kat. 15-19 lat - NAGRODA sponsora Dance Shop - Zespół Impuls II – Kielecki Teatr Tańca
- Taniec Współczesny - kat 15-19 lat - NAGRODA Młodzieżowego Jury - Zespół tańca współczesnego Strecz gr.II – RCKP Krosno
- TI w Sieci - 000 1
- TI-001
- TI-002
- TI-003
- TL
- TN-Kat-1
- TN-Kat-2
- TN-Kat-3
- TW-Kat-1
- TW-Kat-2
- TW-Kat-3