|
||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||
|
|
Rozwiązanie konkursu plastycznego "Moje
zakątki" W XII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży ,, Moje zakątki” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Komisja Konkursowa przyznała następujące nagrody i wyróżnienia następującym uczniom/ wychowankom.
Kategoria do 10 lat: Nagroda I : Karolina Czarnopyś, 10 lat, SP Nr.3 w Tomaszowie Lubelskim, nauczyciel Iwona Jędruszko Nagroda II : Ola Tryczyńska, 5 lat, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, nauczyciel Bożenna Gomułka Nagroda III : Mateusz Suchara, 6 lat, SP w Paszkach Dużych, nauczyciel Joanna Szutko Wyróżnienie: Weronika Wiejak, 6 lat, I Społeczna SP w Zamościu, nauczyciel Mieczysław Gradziuk Wyróżnienie; Jakub Jurkiewicz, 8 lat, MDK Krasnystaw, nauczyciel Bronisława Żuk Wyróżnienie: Ewelina Gardyjas, 7 lat, SP Nr.3 w Tomaszowie Lubelskim, nauczyciel Iwona Jędruszko Wyróżnienie: Liucija Grusaite, 10 lat, SP w Kelme na Litwie,
Kategoria 11 – 13 lat: Nagroda I : Sylwia Szponar, 12 lat, Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce, nauczyciel Ewa Zieńko – Bajwoł Nagroda II : Anna Mazur, 12 lat, SP Nr.5 w Biłgoraju, nauczyciel Anna Niściur Nagroda III : Katerina Kaptur, 12 lat, SP w Nowowołyńsku na Ukrainie Wyróżnienie: Jakub Fischer, 13 lat, SP w Bilinie w Czechach Wyróżnienie: Katarzyna Grela, 12 lat, MDK w Zamościu, nauczyciel Robert Gomułka Wyróżnienie: Małgorzata Byra, 11 lat, SP Nr.3 w Tomaszowie Lubelskim, nauczyciel Iwona Jędruszko Wyróżnienie: Magdalena Ożgo, 11 lat, SP w Gazdowie, nauczyciel Grażyna Kwietniewska
Kategoria 14- 18 lat: Nagroda I : Anna Furtak, 16 lat, GOK w Siennicy Różanej, nauczyciel Maria Kiełbasa Nagroda II: Monika Żukauskaite, 18 lat, Szkoła w Kelme na Litwie Nagroda III: Martyna Pietraś, 17 lat, Gim.Nr.3 w Zamościu, nauczyciel Krystyna Kopciowska Wyróżnienie: Weronika Kruk, 15 lat, Gim. w Mysłowie, nauczyciel Renata Pacek Wyróżnienie: Agata Czemerys, 16 lat, GOK w Siennicy Różanej, nauczyciel Maria Kiełbasa Wyróżnienie: Magdalena Homa, 17 lat, MDK w Zamościu, nauczyciel Robert Gomułka
Prace zakwalifikowane do wystawy:
Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu: - Patrycja Jagusiak, 6 lat, n-l Bożenna Gomułka - Kamila Kuza, 6 lat, n-l Bożenna Gomułka - Jan Garbuz, 7 lat, n-l Bożenna Gomułka - Julia Będzińska, 7 lat, n-l Bożenna Gomułka - Sandra Rawska, 8 lat, n-l Bożenna Gomułka - Anna Mar Vidal Faraon, 6 lat, n-l Bożenna Gomułka - Monika Pożduk, 10 lat, n-l Bożenna Gomułka - Kacper Gąsianowski, 11 lat, n-l Robert Gomułka - Michał Hameusz, 13 lat, n-l Robert Gomułka - Olga Smyk, 17 lat, n-l Robert Gomułka
Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie: - Kamil Błędowski, 8 lat, n-l Bronisława Żuk - Jakub Jurkiewicz, 9 lat, n-l Bronisława Żuk - Michał Włodarczyk, 10 lat, n-l Bronisława Żuk - Karolina Wyłupek, 11 lat, n-l Bronisława Żuk - Edyta Pacześniak, 13 lat, n-l Bronisława Żuk - Justyna Szewczyk, 11 lat, n-l Joanna Kawęcka - Milena Jóźwiak, 7 lat, n-l Joanna Kawęcka - Mateusz Legieć, 7 lat, n-l Joanna Kawęcka - Agata Siwiec, 8 lat, n-l Joanna Kawęcka
Szkoła Podstawowa Nr.3 w Tomaszowie Lubelskim: - Natalia Górniak, 9 lat, n-l Iwona Jędruszko - Natalia Chromie, 10 lat, n-l Iwona Jędruszko - Katarzyna Górniak, 12 lat, n-l Iwona Jędruszko - Maksymilian Radawski, 11 lat, n-l Iwona Jędruszko - Beata Branach, 11 lat, n-l Iwona Jędruszko
I Społeczna Szkoła Podstawowa w Lublinie ul. Herbowa 18a: - Michał Wierzchowski, 7 lat, n-l Katarzyna Koch – Ostrowska - Malina Kamińska, 7 lat, n-l Katarzyna Koch – Ostrowska
Szkoła Podstawowa w Paszkach Dużych: - Michał Wierzchowski, 8 lat, n-l Joanna Szutko - Justyna Kurowska, 9 lat, n-l Joanna Szutko
Publiczne Gimnazjum w Średniem Dużem: - Magdalena Pańczyk, 14 lat, n-l Magdalena Bryk - Magdalena Rękas, 14 lat, n-l Magdalena Bryk - Edyta Ściborska, 15 lat, n-l Magdalena Bryk
I Społeczna Szkoła Podstawowa w Zamościu - Anna Mazur, 10 lat, n-l Mieczysław Gradziuk
Szkoła Podstawowa w Gazdowie - Aleksandra Wójtowicz, 8 lat, n-l Małgorzata Ożgo
Szkoła Podstawowa Nr.2 w Tomaszowie Lubelskim - Błażej Bajwoł, 9 lat, n-l Elżbieta Żądło
Zespół Szkół w Urzędowie ul. Wodna 2a - Beata Chęcińska, 13 lat, n-l Małgorzata Smętek
Szkoła Podstawowa Nr.5 w Biłgoraju - Adrianna Okoń, 11 lat, n-l Anna Niściur
Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce - Ewa Knafel, 11 lat, n-l Ewa Zieńko - Bajwoł - Diana Piróg, 12 lat, n-l Ewa Zieńko – Bajwoł
Szkoła Podstawowa Nr.3 w Zamościu - Ewa Ciesielska, 12 lat, n-l Marta Margol
Publiczne Gimnazjum w Tarnogrodzie - Maria Działo, 16 lat, n-l Stanisława Konieczna - Aleksandra Hadacz, 15 lat, n-l Stanisława Konieczna
Gimnazjum Nr.3 w Krężnicy Jarej - Aneta Mędykowska, 14 lat, n-l Agnieszka Zieleniak
GOK w Siennicy Różanej - Agnieszka Czemerys, 16 lat, n-l Maria Kiełbasa
Gimnazjum Nr.3 w Zamościu - Wioletta Kosz, n-l Krystyna Kopciowska
Gimnazjum Nr.2 w Tomaszowie Lubelskim - Ewa Łastowska, 14 lat, n-l Anna Woś
Publiczne Gimnazjum w Tarnawatce - Anna Plewik, 15 lat, n-l Ewa Zieńko – Bajwoł - Aleksandra Wnuk, 14 lat, n-l Ewa Zieńko – Bajwoł
Prace z Biliny w Czechach - Dominika Sekulicowa - Klara Newterowa - Aneta Hukowa - Ewa Bullora - Nikola Pohlova - Zila Velmanowa - Balerina Martinkova
Prace z Kelme na Litwie - Martynas Żukauskas - Robertas Jakavicius - Rima Sankauskaite
Serdecznie zapraszamy uczniów wraz z nauczycielami prowadzącymi na uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej połączone z wręczeniem nagród i dyplomów, które nastąpi 30 maja 2005r. (poniedziałek) godz. 11:00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju, ul. Nadstawna 56a.
W skład Komisji Konkursowej wchodzili nauczyciele Młodzieżowego Domu Kultury. Na uroczystość wręczenia nagród przybyli między innymi: Starosta Biłgorajski Stanisław Schodziński, Sekretarz Miasta Biłgoraj Bogdan Kowalik, Marian Tokarski Członek Zarządu Powiatu oraz V-ce Przewodniczący Rady Miasta Stefan Oleszczak. Imprezę uświetniły występy zespołów z naszej placówki. Na zakończenie wszyscy obecni obejrzeli nagrodzone prace, zgromadzone w galerii Młodzieżowego Domu Kultury.
|
||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||
|