O MDK |  Aktualności |  Nasze grupy |  Oferta |  Osiągnięcia |  Pobierz |  Prasa o nas |  Linki

strona główna

Sezon w Tańcu Towarzyskim rozpoczęty

SM, UD, 06.03.2009r.

W sobotę 28 lutego dziewięć par z Klubu Tańca Towarzyskiego IMPULS rozpoczęło pierwsze starty turniejowe.Dla wielu z nich był to początek sezonu w nowych parach i nowych kategoriach wiekowych.Poszczególne kategorie taneczne zostały podzielone na III bloki w których łącznie wzięło udział ponad 200 par. W związku z tak licznym przybyciem par, blok wieczorny zakończył się w późnych godzinach nocnych, ale emocji nie brakowało.

Na turnieju w Stalowej Woli nasze pary zaprezentowały się bardzo dobrze. Dwie pary „otarły się” o finał, zajmując VII miejsca.Była to w kat.12-13 lat „E” para Kamil Staroński - Sylwia Bober oraz w kat.pow.15 lat „C” w tańcach standardowych para Dominik Blacha - Kinga Krupa.

Miło nam poinformować, że dwie nasze pary znalazły się w finałach. Szczęście poparte wytężoną pracą dopisało parze Adrian Hadacz - Emilia Maciocha. Na 11 par startujacych w kat. 10-11 lat zajęli oni II miejsce zdobywajac swój pierwszy Puchar.

Drugi finał wytańczyła para startująca w kat pow. 15 lat klasa „C” Mateusz Kowalik - Adrianna Okoń. W tańcach latynoamerykańskich zajęli V miejsce.

Tak dobrego początku gratuluje wszystkim tancerzom trener Urszula Demucha. Nastepny turniej już za dwa tygodnie. Trzymamy kciuki i oczywiście zapraszamy do dopingowania naszych par na Wiosennym Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Biłgoraju.