O MDK |  Aktualności |  Nasze grupy |  Oferta |  Osiągnięcia |  Pobierz |  Prasa o nas |  Linki

strona główna

Tancerze KTT „IMPULS” w świetnej formie

SM, JŁ, 18.03.2009r.

Ogromne sukcesy przyniósł start podopiecznych pani Urszuli Demuchy w IX Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska, który odbył się w dniach 14-15 marca.

Dwie pary stanęły na najwyższym stopniu podium - Adrian Hadacz i Emilia Maciocha w kategorii 10-11 lat klasa „E” oraz Paweł Hadacz i Sylwia Gorczyca w kategorii 12-13 lat klasa „E”. Tuż za Pawłem i Sylwią, w tej samej kategorii, na miejscu III uplasowała się para: Kamil Staroński i Sylwia Bober.

Również III miejsce wytańczyli Emil Popik i Sabina Danaj w kategorii 14-15 lat klasa „E” oraz Mateusz Kowalik i Adrianna Okoń w kategorii powyżej 15 lat klasa „C” LA. Trzy pary zajęły finałowe VI miejsce w swoich kategoriach: Piotr Bednarz i Dominika Sereda (kat. 12-13 lat „E”), Przemysław Zieliński i Marlena Bielak (kat. 14-15 „E”) oraz Rafał Szpyt i Klaudia Bednarz (kat. Pow. 15 lat „C” LA).

Cieszy nas tak doskonała forma tancerzy „Impulsu”, których już niebawem czeka ogromny stres i emocje - występ przed własna publicznością na Turnieju w Biłgoraju. Życzymy powodzenia i wymarzonych sukcesów.