O MDK |  Aktualności |  Nasze grupy |  Oferta |  Osiągnięcia |  Pobierz |  Prasa o nas |  Linki

strona główna

Kolejny udany start naszych par z KTT IMPULS

MDK, 19.10.2009r.

W sobotę 17 października w Hali Sportowej Zespołu Szkół, Lubartowski Ośrodek Kultury i Klub Tańca Towarzyskiego "CHOCHLIK" zorganizowały XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego.

W trzech blokach tanecznych Klub Tańca Towarzyskiego "IMPULS" z Biłgoraja reprezentowało dziewięć par tanecznych w poszczególnych klasach i kategoriach wiekowych.

W najmłodszej kategorii wiekowej 10-11 lat, na pierwszym miejscu uplasowała się nasza para - Adrian Hadacz - Emilia Maciocha.

W kategorii 12-13 lat dwie nasze pary znalazły się w finale. Piąte miejsce zajęła para Sebastian Kusiak - Ilona Buczek, a miejsce na podium przypadło parze Michał Kraczowski - Klaudia Gaca. Było to miejsce trzecie.

W trzecim bloku wystartowały nasze najstarsze pary powyżej lat 15-stu. W klasie tanecznej "C" nasza para Rafał Szpyt - Klaudia Bednarz wykazała bardzo dobrą formę jak na początek sezonu, dwa razy stojąc na podium. W tańcach standardowych zajęli oni miejsce trzecie, a w tańcach latynoamerykańskich miejsce drugie.

Był to bardzo udany start naszych par. Trzymamy kciuki i życzymy kolejnych sukcesów.