Aktualności - rok szkolny 2009-2010

Sukcesy tancerzy z "Impulsu"

MDK, 29.04.2010r.

25 kwietnia w niedzielę, 9 par z naszej placówki wzięło udział w IX Amatorskich Spotkaniach Tanecznych w Formie Towarzyskiej w Lubartowie. W turnieju wystąpiły 94 pary z pięciu klubów tanecznych. Tuniej rozgrywany był na dwóch poziomach zaawansowania.

Nasze pary startując po raz pierwszy w grupie początkującej odniosły wielki sukces. II miejsce w kat. 12-13 lat zajął Łukasz Mazurek - Aleksandra Hyz.

I miejsce w tej kategorii zajął Kamil Małek - Dominika Czapla, Karol Wojtak - Zuzanna Malec,

Kacper Komanowski - Kinga Bednarz, Robert Paczos - Katarzyna Bryła i Marcin Gorczyca - Maria Grasza.

W młodszej kategorki 10-11 lat pierwszymi miejscami mogą się pochwalić, Dawid Piech - Eliza Pieczonka, Tomasz Hadacz - Magdalena Starońska i Szymon Obara - Monika Jurewicz.

Zdobyte medale wprawiły wszystkich w dobry nastrój dając motywację do dalszej pracy.

***

W tym samym czasie na VI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego "Mielec 2010" w kat. 12-13 lat klasa D w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich wspaniałe II miajsce na podium wywalczyła para Kamil Staroński i Sylwia Bober.

***

Tego samego dnia na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Kwitnącej Jabłoni O Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec startowały dwie nasze pary turniejowe w kat. powyżej lat 15 zdobywając kolejne miejsca na podium.

W tańcach standardowych III miejsce zajęła para Dominik Blacha i Kinga Krupa, a w tańcach latynoamerykańskich III miejsce Rafał Szpyt i Klaudia Bednarz. Rałał z Klaudią popisali się również startując w niedawno zdobytej klasie tanecznej B w tańcach standardowych zajmując wspaniałe V miejsce. Gratulujemy zawodnikom jak i ich rodzicom.