Aktualności - rok szkolny 2010-2011

XII Powiatowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych

MDK, 06.04.2011r.

W dniach 4 - 5 kwietnia w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury odbywał się XII Powiatowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych, będący etap eliminacji do konkursu wojewódzkiego.

Pierwszego dnia teatralnych zmagań na scenie TOKu dziecięca grupa teatralna "Motylek" z MDK zaprezentowała spektakl "Nie ma tego złego...". Niestety, długie oczekiwanie na swoją kolej, skutkujące zmęczeniem oraz tremą spowodowały, że młodzi aktorzy nie pokazali w pełni swoich umiejętności. Pomimo to podopieczni pani Joanny Łukaszczyk zostali pochwaleni przez jurora, pana Henryka Kowalczyka z Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie, za stworzone kreacje.

Udział w przeglądzie był dla młodych aktorów ciekawym doświadczeniem, mogli bowiem obejrzeć spektakle innych grup teatralnych działających w szkołach na terenie naszego powiatu, konfrontując swoje umiejętności aktorskie.

Joanna Łukaszczyk

Podziel się:     Facebook  Twitter Blip