Aktualności - rok szkolny 2011-2012

Sukces par z KTT IMPULS w Łańcucie

MDK, 10.10.2011r.

W niedzielę 1 paźdzniernika w Łańcucie odbył się II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GAMA 2011.

W turnieju uczestniczyły pary z 27 klubów i szkół tańca z całej Polski. Nasz Klub reprezentowało tym razem 6 par. W finałach znalazły się następujące pary:

W tańcach latynoamerykańskich w kat pow. 15 lat, klasa taneczna "B", 6 miejsce zajęła para Rafał Szpyt - Klaudia Bednarz. W tańcach standardowych w kat pow. 15 lat, klasa taneczna "B", 6 miejsce zajęła para Dominik Blacha - Kinga Krupa.

W kat 14-15 lat, klasa taneczna "C" w tańcach standardowych 4 miejsce zajęła para Kamil Staroński - Sylwia Bober.

W najmłodszej kat 10-11 lat swój pierwszy strt zaliczyła nasza nowa para Tomasz Hadacz - Karolina Bartoszek zajmując miejsce 4.

Ten dzień należał do zdecydowanie udanych bo na drugim miejscu podium stanęła para Marcin Gorczyca i Marysia Grasza, a tym samych mając wymaganą liczbę punktów zdobyła wyższą Klasę taneczną "D".

MDK

Przeczytaj również: