Aktualności - rok szkolny 2011-2012

Koncert Powitanie Wiosny
MDK, 26-03-2012r.

Koncert Powitanie Wiosny

Już chyba nikt nie ma wątpliwości, że przyszła wiosna. 22 marca w Młodzieżowym Domu Kultury powitały wiosnę nasze folklorystyczne grupy.

Koncert pod nazwą: "Powitanie wiosny" przygotowały zespoły: "Sitareczka", Zespół Tańca Ludowego "TANEW" - grupa młodsza i starsza, Zespół Muzyki Tardycyjnej i Ludowej, Kapela czyli instrumentalna grupa "DIVERSUM" oraz Chór dziecięcy "Dzieciaki Śpiewaki". Wiosenny koncert prowadziła pani Edyta Buczek, która na co dzień pracuje z grupą "Sitareczka".

Kolorową wiosenną scenografię przygotowała pani Anna Świca.

Na naszej scenie mogliśmy podziwiać barwne, tradycyjne prezentacje folklorystyczne.

Na zakończenie koncertu autorzy odpowiedzialni za jego przygotowanie otrzymali od dyrektora placówki wiosenne bukiety kwiatów.

Za koncert odpowiedzialni byli: Pani Ewa Chuchro, pani Edyta Buczek, pan Jarosław Kloc i pan Andrzej Czernik.

MDK

Podziel się:     Facebook  Twitter Blip