Aktualno¶ci - rok szkolny 2011-2012

Turniej Tańca Nowoczesnego "Pluszowy Mi¶"
MDK, 26-03-2012r.

Turniej Tańca Nowoczesnego "Pluszowy Mi¶"

Kolejna taneczna rywalizacja na parkiecie miała miejsce w MDK w pi±tek 23 marca.

Tym razem rywalizowały ze sob± dziewczęta i chłopcy w tańcu disco. Konkurs zorganizowała pani Agnieszka Wolanin i jej grupy "STYL". Były więc popisy solówek, duetów i mini formacji.

Konkurs miał nazwę : "Pluszowy Mi¶". W dużej sali mdk rywalizowały ze sob± dzieci i młodzież skupione w grupach Studia Tańca STYL. W tanecznych zmaganiach mogli¶my podziwiać dzieci od pi±tego roku życia, aż po młodzież dorosł±.

Jednocze¶nie w holu MDK odbył się kiermasz stroików i ozdób wielkanocnych wykonanych przez dzieci i młodzież z pracowni plastycznej Młodzieżowego Domu Kultury, pracuj±cej pod kierunkiem pani Ireny Kupczak. Na kiermaszu zaprezentowano: stroiki ¶wi±teczne, pisanki wykonane metod± decoupage oraz metod± filcowania na sucho a także kartki ¶wi±teczne.

Popatrzcie na fotki z tej imprezy.

MDK

Podziel się:     Facebook  Twitter Blip