Aktualności - rok szkolny 2011-2012

Udany Finał - "Mikołaj 2011"

MDK, 6.12.2011r.

Jak już informowaliśmy, nasze wokalistki ze Studia Wokalnego "Kombinejszyn" brały udział w eliminacjach do Międzypowiatowego Festiwalu Piosenki "Mikołaj 2011" w Kuryłówce.

Festiwal obejmował swoim zasięgiem liczne powiaty z południowo-wschodnich województw, głównie z województwa podkarpackiego. Do eliminacji zgłoszonych zostało 68 osób. Były to wyselekcjonowane wcześniej pojedyncze osoby reprezentujące w swoich kategoriach wiekowych dane ośrodki kultury (wg regulaminu). Sito eliminacji było więc gęste.

Nasze wokalistki poradziły sobie znakomicie. Znalazły się w finale, do którego, drogą kilku eliminacji zakwalifikowano 18 osób.

Tak więc przyszedł czas na Finał!

W niedzielne popołudnie, 4. grudnia, miał miejsce Wielki Finał Konkursu!

Wszyscy byliśmy pod wrażeniem imprezy zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Kuryłówce! Konkurs finałowy był bardzo uroczysty, świetnie zorganizowany i bardzo atrakcyjny dla licznie zgromadzonej widowni. Atmosfera była wspaniała!

Prezentacje wokalne były na bardzo wysokim poziomie. Nasze dziewczyny zaprezentowały się również po mistrzowsku. Karolina Więcław, swoją świetnie zaśpiewaną piosenką zdobyła II miejsce, a Magda Koman wykonując perfekcyjnie i w pełni profesjonalnie swój utwór zajęła w najstarszej i najbardziej zaawansowanej kategorii miejsce I.

Dziewczyny! - Gratuluję!

Andrzej Czernik