Aktualności 2011/2012

Wystawa w MDK - Mój przyjaciel pies
MDK, 30-05-2012r.

Wystawa w MDK - Mój przyjaciel pies

Od 28 maja Galeria „Po Schodach” Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju prezentuje prace plastyczne dziesięciorga podopiecznych Anny Świcy. Autorami prac są: Martyna Kniaziowska, Faustyna Kaczor, Julia Bury, Emilia Gałka, Oliwia Stelmach, Karolina Kaczor, Kasia Maciocha, Marta Sołoducha, Julia Kiełłpsz i Michał Osiński.

Motywem przewodnim eksponowanych obrazków jest przyjaźń. Przyjaźń pomiędzy dzieckiem i psem. Każde dziecko marzy o jakimś zwierzątku. Najczęściej jest to pies. Jest on nieodłącznym towarzyszem zabaw w wielu rodzinach. Dzieci potrafią z wielkim przejęciem i emocjami opowiadać o swoich pupilach, ulubionych rasach. Malując dzieci dały wyraz swoim uczuciom, pokazały relacje łączące je z tym wspaniałym zwierzęciem.

Wszystkich odwiedzających naszą placówkę serdecznie zapraszamy do obejrzenia tej malutkiej wystawy!

Anna Świca