Fotorelacja

MDK, 11-10-2012r.

Sukces par z KTT IMPULS – wrześniowe występy

Tancerze IMPULS-u trzy razy na podium

Był to bardzo pracowity weekend dla naszej pary w kat. 14-15 lat klasa „D” Marcin Gorczyca – Maria Grasza. W sobotę 29 września na turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim para ta zajęła 5 miejsce a w niedzielę na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LUBLIN „TANIEC Z PADEREWSKIM” stanęła na podium i zajęła miejsce II. W tej samej kategorii wiekowej lecz wyższej klasie tanecznej „C” w tańcach standardowych II miejsce należało do innej naszej pary Adriana Hadacza i Emilii Maciochy. III miejsce za tym turnieju wytańczyła para naszych młodych tancerzy startujących w kat. 12-13 lat, klasie „E” Dawid Piech – Eliza Pieczonka.

Gratulacje i niech dobra passa trwa.

W sobotę 22 września w Przemyślu odbył się I OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla "Golden Dance 2012". KTT IMPULS reprezentowały 3 pary.

Po raz pierwszy w tym sezonie w kat. 10-11 lat klasa „E” wystartowała para Damian Starczyk – Milena Król, która zajęła I miejsce na podium.

Swoją wspaniałą formę taneczną potwierdziła też para startująca w kat. 12-13 lat. Maciej Czerw – Magdalena Starońska zajmując III miejsce. Stając już po raz trzeci na podium i zdobywając wymagana liczbę punktów od następnego turnieju będziemy mogli śledzić wyniki tej pary w wyższej klasie tanecznej „D”.

Gratulacje dla naszych par oraz rodziców dzielnie wspierających pasję taneczną swoich dzieci.

Sukces par z KTT IMPULS – wrześniowe występy cd.

16 września odbył się V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Starosty Opolskiego. Na parkiecie zaprezentowało się 150 par z całej Polski.

W pierwszym bloku tanecznym w kat 12-13 lat klasa „E” wystartowały 2 pary, obie stając na podium. II miejsce zajął Dawid Piech – Eliza Pieczonka. I miejsce wywalczyła para Maciej Czerw – Magdalena Starońska.

Drugi blok taneczny był równie udany. Bardzo dobry wynik w tańcach standardowych osiągnęła para kat. 14-15 lat klasa „C” Adrian Hadacz – Emilia Maciocha zajmując miejsce IV. W tej samej kategorii wiekowej ale klasie tanecznej „D” II miejsce na podium należało do pary Marcin Gorczyca – Maria Grasza.