Aktualności 2012/2013

Koncert wychowanków MDK w Zwierzyńcu

MDK, 28-05-2013r.

W czwartek, 23 maja dwie grupy tańca ludowego- „Tanew” młodsza oraz „Sitareczka” prezentowały się na koncercie w Zwierzyńcu.

Odbiorcami były dzieci ze szkoły podstawowej. Grupy zostały zaproszone na gościnny koncert w celu zacieśnienia więzi przyjaźni oraz integracji z grupami ludowymi, pracującymi w Zwierzyńcu. Wszyscy widzowie i organizatorzy przyjęli nas serdecznie i gorąco, nagradzali oklaskami kolejne prezentacje oraz chętnie brali udział we wspólnej nauce tańca biłgorajskiego.

Po udanych prezentacjach wszyscy uczestnicy wyjazdu, udali się na pyszne lody, po czym pieszo wyruszyli do ośrodka Edukacyjno- Szkoleniowego, gdzie zwiedzili interaktywną wystawę o faunie i florze Roztocza. Nie zabrakło również ogniska z kiełbaskami oraz dodatkowej przyjemności, jaką była jazda bryczką po zwierzynieckim parku.

Pełni wrażeń i z uśmiechami na twarzach wróciliśmy do Biłgoraja.

Iwona Pawlos