Aktualności 2012/2013

Sukces młodych artystek z pracowni plastycznej MDK
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "DOM" w Radlinie

MDK, 19-04-2013r.

15 kwietnia br. w Radlinie odbyło się podsumowanie XVIII. Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pn. „DOM”. Ośmioro dzieci z pracowni plastycznej Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju zostało jego laureatami.

W grupie wiekowej do lat 6 praca pięcioletniej Michaliny Rybak otrzymała II miejsce.

Cztery sześciolatki - Anna Szubiak, Karolina Kołdyj, Martyna Świtała i Martyna Bucior zdobyły III miejsce. Praca dziesięcioletniej Ani Pędziwiatr otrzymała wyróżnienie kategorii wiekowej od 7 do 13 lat, a do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano prace Kingi Kobel (9 lat) i Pawła Pędziwiatra (7 lat). Dzieci pracują pod opieką Anny Świcy.

Konkurs został zorganizowany przez Miasto Radlin, Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie i Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Radlinie.

Anna Świca