Aktualności 2012/2013

Spektakl świąteczny pt. „24 grudnia” w MDK

MDK, 20-12-2012r.

19 grudnia w Młodzieżowym Domu Kultury został zaprezentowany spektakl świąteczny zatytułowany „24 grudnia”. Tym razem na scenie wystąpili nauczyciele MDK, wcielając się w role gospodarzy i świątecznych gości.

Spektakl prezentował przygotowania do wieczerzy wigilijnej i towarzyszące im zamieszanie – sprzątanie, zakupy, przyjazd gości. Współczesny zamęt przeplatany był z tradycją i obyczajami świątecznymi.

W spektaklu wzięły udział także dzieci z grupy teatralnej „Ambaras”, tancerze starszej grupy „Sitareczka”, dziewczynki z grupy Ada III oraz Dzieciaki Śpiewaki.

Po wspólnym odśpiewaniu kolędy „Bóg się rodzi”, kończącej przedstawienie, pani Renata Socha, dyrektor MDK, złożyła wszystkim przybyłym gościom świąteczne życzenia.

Joanna Łukaszczyk