Aktualności 2012/2013

Zmagania taneczne grup Studia Tańca STYL w Nisku

MDK, 18-02-2013r.

Publiczność w Nisku owacyjnie przyjęła występy grup Studia Tańca STYL, które dziewiątego lutego uczestniczyły w „Zapasach Tanecznych” w Nisku. Była to już ósma edycja Przeglądu Zespołów Tańca Sportowego.

Zmagania taneczne odbyły się w kategoriach show dance, cheerleaderki, break dance i gimnastyka artystyczna. Na parkiecie rywalizowało ponad 300 tancerzy, ocenianych przez profesjonalne jury.

Nasze zespoły w pełnych składach wystawiały układy show dance: Kapelusze, Judas, Flinstonowie, Egipt, Gitary oraz dwa układy cheerlederek. Na szczególne wyróżnienie zasługuje grupa naszych najmłodszych tancerek z grupy „Tygryski”, prezentujących się w układzie Pipi Langstrumph. Występ został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność i inne zespoły.

Agnieszka Wolanin