Aktualności 2012/2013

„Świąteczny czas...” - wystawa w Przedsionku Młodych Talentów

MDK, 06-12-2012r.

Od 4 grudnia br. w Przedsionku Młodych Talentów w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju można oglądać wystawę zatytułowaną „Świąteczny czas...”. Wystawa prezentuje 24 prace malarskie i graficzne wykonane przez dzieci młodzież z grup plastycznych, których opiekunem artystycznym jest Anna Świca.

Przygotowania do Bożego Narodzenia w pracowni plastycznej to czas tworzenia małych i większych prac, do których inspiracją jest to piękne, rodzinne święto. Każdego przychodzącego do naszej placówki powitają piękne, roześmiane i kolorowe anioły oraz przedstawienia Świętej Rodziny.

Prezentowane w tym roku obrazki to czternaście grafik wykonanych w technice monotypii olejnej i tyle samo w technice mieszanej (akwarelami i kredkami, połączonymi z elementami zdobniczymi). Ich autorkami są dziewczęta w wieku od 5 do 16 lat: Karolina Kaczor, Marta Sołoducha, Magdalena Kapuśniak, Monika Rękas, Marlena Małysz, Weronika Mazurek, Amelia Piętak, Weronika Woźnica, Ewa Sikorska, Dżesika Stelmach, Wiktoria Czerw, Julia Kapka, Natalia Iwanek, Tamara Florkiewicz, Aleksandra Pułapa, Martyna Pisiewicz, Anna Szubiak, Dominika Szubiak, Wiktoria Ważna, Patrycja Fidzina, Aleksandra Wujec i Sara Korec.

Wystawę będzie można oglądać do 6 stycznia 2013 roku.

Zapraszamy!

Anna Świca