Aktualności 2013/2014

Koncert w ramach ogólnopolskiej akcji
"Pomóż dzieciom przetrwać zimę" - Fotorelacja

MDK, 02-12-2013r

1 grudnia br. w niedzielę, na hali sportowo - widowiskowej OSiR odbył się koncert podsumowujący biłgorajską zbiórkę darów w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Byty występy wokalne i taneczne. Specjalne show trwało blisko dwie godziny.

Organizatorami koncertu i zbiórki darów dla dzieci byli: Młodzieżowy Dom Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie Kulturalno Oświatowe „Trampolina Sukcesu" z Biłgoraja.

Licznie zgromadzona publiczność ofiarowała swoje dary serca i w nagrodę mogła podziwiać występy wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju.

W koncercie wystąpiły zespoły: Solistki Studia wokalnego „Kombinejszyn", „Sitareczka” młodsza. Studio tańca STYL, Klub tańca towarzyskiego „IMPULS", Zespół Tańca Ludowego „TANEW” grupa młodsza i starsza, KROPECZKI młodsze i starsze, ADA I, II i PLUS, oraz Zespół wokalno-instrumentalny ZAWIERUCHA.

Akcja zakończyła się ogromnym sukcesem. Nie zawiodła biłgorajska publiczność, która jak zawsze pokazała otwarte serca. Wszystkim darczyńcom organizatorzy ślą serdeczne podziękowania.

W ramach Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” zebraliśmy 381 kg następujących darów:
odzież – 27 kg, obuwie – 4 kg, zabawki – 9 kg, książki – 2 kg, artykuły szkolne i papiernicze – 2 kg, środki czystości i higieny osobistej – 5 kg, słodycze – 58 kg, żywność długoterminowa – 273 kg, ziemiopłody – 1 kg; które przekazaliśmy
do PCK w Biłgoraju.

Przeczytaj również: