Aktualności 2013/2014

Powiatowy Dzień Kobiet

MDK, 04-03-2014r

W ubiegłą niedzielę, 2 marca, w hali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących odbyła się uroczystość z okazji Święta Kobiet. Inicjatorem i gospodarzem spotkania był Starosta Biłgorajski, Marian Tokarski wraz z placówkami oświatowymi podległymi samorządowi powiatowemu.

Pan Starosta powitał wszystkie kobiety bardzo licznie zgromadzone na spotkaniu, zarówno te pracujące, jak i niepracujące. Następnie starosta Marian Tokarski wraz z przewodniczącym Rady Powiatu, Mirosławem Późniakiem, etatowym członkiem Zarządu Józefem Czarnym i członkiem zarządu Jackiem Piskorskim, wręczyli każdej z Pań upominek w postaci tulipana.

Koncert prowadziła Renata Socha, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju.

Dla Pań przygotowano także występy artystyczne: kabaret uczniów ZSBiO, pokaz mody strojów z różnych epok przygotowanych przez pracownie krawieckie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, oraz występy zespołów pracujące w Młodzieżowym Domu Kultury. Z naszej placówki prezentowały się: Zespół Tańca Ludowego „Tanew”, Zespół Wokalno-Instrumentalny „Zawierucha” oraz Klub Tańca Towarzyskiego „Impuls”.

Na zakończenie wszystkie panie czekał słodki poczęstunek.

Przeczytaj również: