Aktualności 2013/2014

Fotorelacja

Sezon taneczny KTT "IMPULS" rozpoczęty

MDK, 11-03-2014r

Klub Tańca Towarzyskiego "IMPULS" z sukcesami rozpoczął nowy sezon starów turniejowych.

2 marca w Piaskach odbył się II Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Piask. W kat. pow. 15 lat klasa taneczna C w tańcach latynoamerykańskich na najwyższym miejscu podium zajmując I Miejsce stanęła nasza para z IMPULS-u Marcin Gorczyca - Maria Grasza.

Wczoraj 9.03.2014 w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Zamościu uczestniczyły 4 pary z KTT IMPULS Starty naszych par zakończyły się dużym sukcesem.

W Kat 14-15 lat klasa D 4 miejsce zajęła para Maciej Czerw - Magdalena Starońska, 3 miejsce zaś w tej samej kategorii wiekowej i klasie tanecznej zajęła para Dawid Piech - Eliza Pieczonka.

Trzecie miejsce w kat 12-13 lat klasa E zajęła para Piotr Bednarz - Karolina Różańska. Był to kolejny udany start tej pary który dał im awans do wyższej klasy tanecznej D.

Pary trenują pod kierunkiem P. Urszuli Demuchy.

Gratulujemy i życzymy udanych kolejnych startów.