Aktualności 2013/2014
Fotorelacja
Ponad 200 tancerzy z województwa lubelskiego, z których najmłodszy miał 5 lat,
rywalizowało 22 marca w Biłgoraju podczas I Turnieju Tańca Disco Dance i Hip Hop "Zaplatane
Kroki".
Turniej Tańca Disco Dance i Hip Hop 'Zaplatane Kroki' to impreza, którą
zorganizowało stowarzyszenie ,,Trampolina Sukcesu” wspólnie z
Młodzieżowym Domem Kultury i Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.
Ponad 200 tancerzy z województwa lubelskiego, z których najmłodszy miał 5 lat,
rywalizowało w Biłgoraju podczas I Turnieju Tańca Disco Dance i Hip Hop "Zaplatane
Kroki".
Organizatorem tanecznego turnieju jest Stowarzyszenie Kulturalno - Oświatowe "Trampo1ina
Sukcesu”, które zostało założone we wrześniu 2013 roku. Stowarzyszenie to jest
dobrowolnym, samorządnym, trwałym zrzeszeniem, mającym na celu rozwijanie i
propagowanie inicjatyw, postaw i działań sprzyjających rozwojowi oświatowemu, w tym
wspomaganie edukacji i wychowania dzieci, młodzieży i dorosłych, rozwojowi społecznemu,
kulturalnemu i gospodarczemu.
Współorganizatorami Turniej Tańca Disco Dance i Hip Hop były także Ośrodek Sportu i
Rekreacji i Młodzieżowy Dom Kultury. Głównym założeniem tego Turnieju było:
popularyzacja tańca jako jednej z form aktywnego wypoczynku, promowanie rożnych stylów
tańca w formie widowiska oraz poszukiwanie nowych trendów. "Chcemy stworzyć dzieciom
i młodzieży warunki do sportowej rywalizacji oraz pokazania się przed szersza publicznością.
Zmagania taneczne przewidziane są w formie Turnieju, więc wyłonieni zostali najlepsi
tancerze i zespoły - mówiła Agnieszka Wolanin nauczyciel w MDK.
Organizatorzy przewidzieli trzy kategorie taneczne, tj. DISCO DANCE (solo, duety i mini
formacje), HIP HOP (solo, duety i mini formacje) oraz FORMACJE FREESTYLE z
elementami disco i z elementami hip hop. Turniej miał charakter otwarty, mogli brać w nim
udział zarówno tancerze zrzeszeni jak i niezrzeszeni.
Poniżej publikujemy Sukcesy taneczne naszych wychowanków
ZT Kropeczki - p. Ingrida Sokołowska
Solo Disco Dance kategoria 6 lat
I – miejsce -
Kalina Maciocha, Julia Gozdecka, Martyna Rębacz, Aleksandra Brzozowska, Julia Sprysak, Martyna Cich, Milena Dycha, Hanna Kraczowska,
Tomasz Cichoń, Sandra Cudziło, Martyna Kostek.
Disco Dance solo dziewczęta i chłopcy kategoria 7 lat
I – miejsce -
Kinga Cich, Anna Lis, Zuzanna Skwarek, Iga Łaba, Emilia Stępniowska, Amelia Zań, Zuzanna Nalepa, Alicja Rębacz
Kategoria Mini Formacje do 12 lat Disco Dance
I miejsce
Kategoria Formacje Freestyle do 12 lat Disco Dance
III miejsce Kropeczki
ST Styl - p. Agnieszka Wolanin
Solo Disco Dance kategoria 6 lat
I – miejsce -
Elena Wolanin, Natasza Hankus, Kaja Hankus, Agnieszka Żuk
Disco Dance solo dziewczęta i chłopcy kategoria 7 lat
I – miejsce -
Natalia Kieryło, Adam Szabat, Jagoda Łupikasza, Kacper Stec, Amelia Droździel
Disco Dance solo dziewczęta kategoria 8-9 lat
I miejsce Klaudia Ulidowska, II miejsce Dominika Kleban,
III miejsce Nina Pastuszak, IV miejsce Alicja Siwiela, V miejsce Sara Korec, VI miejsce Karina Bielecka
Disco Dance solo dziewczęta kategoria 10-11 lat
I miejsce Amelia Wojda, II miejsce Magdalena Sokołowska,
III miejsce Angelika Szabat, IV miejsce Andżelika Blicharz, VI miejsce Joanna Pacyk
Disco Dance solo chłopcy kategoria 10-11 lat
I miejsce Jakub Kulik
Disco Dance solo dziewczęta kategoria 12-13 lat
I miejsce Martyna Koman, II miejsce Katarzyna Rapa,
III miejsce Emilia Kaczor, IV miejsce Magdalena Strzałka, V miejsce Emilia Gumiela, VI miejsce Agata Droździel
Disco Dance solo dziewczęta kategoria 14-15 lat
I miejsce Weronika Kręt, II miejsce Aleksandra Rybak,
III miejsce Julia Buczek, IV miejsce Izabela Osuch
Disco Dance solo dziewczęta kategoria powyżej 16 lat
I miejsce Joanna Brodziak, II miejsce Karolina Mazurek
Disco Dance duety kategoria 7 lat i młodsi
I miejsce Elena Wolanin i Jagoda Łupikasza
II miejsce Agnieszka Żuk i Natalia Kieryło
III miejsce Kaja Hankus i Natasza Hankus
Disco Dance duety kategoria 8-10 lat
I miejsce Amelia Wojda i Klaudia Ulidowska
II miejsce Magdalena Bondyra i Dominika Kleban
III miejsce Iga Dobrowolska i Daria Klucha
IV miejsce Michalina Rybak i Sara Korec
V miejsce Julia Bąk i Adrianna Pilarska
VI miejsce Alicja Siwiela i Karina Bielecka
Disco Dance duety kategoria 11-13 lat
I miejsce Magdalena Strzałka i Emilia Kaczor
II miejsce Katarzyna Rapa i Amelia Furgała
III miejsce Angelika Strzałka i Emilia Gumiela
IV miejsce Zuzanna Mazurek i Magdalena Chyl
V miejsce Magdalena Sokołowska i Agata Droździel
Disco Dance duety kategoria powyżej 14 lat
I miejsce Weronika Kręt i Martyna Koman
II miejsce Julia Buczek i Joanna Brodziak
III miejsce Aleksandra Rybak i Izabela Osuch
Kategoria Mini Formacje do 12 lat Disco Dance
II miejsce Styl VII, III miejsce Styl V oraz Styl VI
Kategoria Mini Formacje 13-15 lat Disco Dance
I miejsce Styl II, II miejsce Styl III, III miejsce Styl IV
Kategoria Mini Formacje powyżej 16 lat Disco Dance
I miejsce Styl I, II miejsce Styl
Kategoria Formacje Freestyle od 13 lat Disco Dance
II miejsce Styl
ZT „Fenix” - p. Agnieszka Wolanin
Hip Hop solo dziewczęta i chłopcy kategoria 7 lat
I – miejsce - Amelia Gajewska
Hip Hop solo chłopcy 8-9 lat
II – miejsce - Marcel Świerzak
Hip Hop solo chłopcy 12-13 lat
III – miejsce - Kacper Małysa
Ada Plus - p. Edyta Buczek
Kategoria Formacje Freestyle do 12 lat Disco Dance
II – miejsce
ZT „H2O” - p. Agnieszka Wolanin
Kategoria Formacje Freestyle do 12 lat Disco Dance
I – miejsce
Gratulujemy.
Fotorelacja z turnieju tańca na stronie Organizatora Trampolina Sukcesu
Fotorelacja z turnieju tańca na stronie Organizatora Trampolina Sukcesu - Galeria 2
© MDK Biłgoraj 2002-2014