Aktualności 2013/2014

Wspaniałe osiągnięcia dzieci z pracowni plastycznej Młodzieżowego Domu Kultury

MDK, 08-04-2014r

Wspaniałym osiągnięciem dzieci z pracowni plastycznej Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju zakończył się XIX. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „DOM” w Radlinie. W poniedziałek, 7 kwietnia 2014 r., odbyła się uroczystość podsumowania imprezy połączona z wręczeniem nagród laureatom. Konkurs organizuje Miasto Radlin, Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie i Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Radlinie.

Dzieci pracujące pod kierunkiem Anny Świcy po raz kolejny pokazały to co najbardziej kojarzy się im z domem, rodzicami, rodziną. Namalowały barwny świat, pełen radości i uśmiechu, zabaw i spotkań z rodzeństwem i przyjaciółmi.

II miejsce w grupie wiekowej do lat 6 zdobyła praca czteroletniej Lilianki Jaskuły. Obrazek pięcioletniej Izabelki Pogorzelec otrzymał wyróżnienie. W grupie wiekowej od lat 7 do 13 wyróżniono pracę ośmioletniej Amelki Rybak.

Jakub Furmanek (lat 5), Maja Łukaszczyk (lat 6), Aleks Stelmach (lat 6) oraz Michalina Rybak (lat 7) otrzymali kwalifikacje do wystawy.

Składamy gratulacje wszystkim laureatom!

A.Świca