Aktualności 2014/2015

Kolejne sukcesy plastyczne wychowanków MDK

MDK, 31-10-2014r

W XII. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Kwiaty na łące” 2014, organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda” w Rybniku, nagrodzeni i wyróżnieni zostali uczestnicy zajęć plastycznych prowadzonych w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju. Podsumowanie konkursu oraz rozdanie nagród odbyło się 29 października 2014 r.

Po raz kolejny podopieczni Anny Świcy zostali laureatami imprezy, której tegoroczna edycja poświęcona została kwiatom naszych łąk. Te barwne, o niezliczonych odcieniach i kształtach rośliny to bardzo wdzięczny temat prac plastycznych. Kruche i delikatne, kołyszące się na wietrze, przynoszące radość naszym oczom, na konkursowych pracach młodych artystów dawały wiele możliwości interpretacji i użycia technik.

Nagrodę w kategorii 5-7 lat za swoją pracę otrzymała sześcioletnia Natalia Klucha, zaś dziesięcioletnia Aleksandra Wujec nagrodzona została w kategorii wiekowej 8-10 lat. W tej samej kategorii komisja konkursowa wyróżniła pracę Gabrieli Turczyniak (10 lat). Do wystawy zakwalifikowano także pracę Aleksandry Kiesz (16 lat).

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów artystycznych!

Anna Świca

Kategoria 5-7 lat