Fotorelacja

Święto Tańca w Lublinie

MDK, 25-11-2014r

Odnotowaliśmy kolejne sukcesy par Klubu Tańca Towarzyskiego IMPULS, które pracują pod kierunkiem pani Urszuli Demuchy w naszej placówce.

Centrum Sportowo Rekreacyjne Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie przez 2 dni gościło pary taneczne z całej Polski. W sobotę 22 listopada rozegrany został Puchar i mistrzostwa Okręgu Lubelskiego.

W pucharze rywalizowały również pary z naszego klubu "Impuls" prowadzonego przez panią Urszulę Demuchę.

Miejsca na podium zdobyły nasze najstarsze pary turniejowe w kategorii powyżej 15 lat. W klasie tanecznej D, drugie miejsce zdobyła para : Monika Jurewicz – Jakub Kras i tym samym zdobyła wymaganą liczbę miejsc na podium aby przejść do wyższej klasy tanecznej C.

Sukces ten uczciliśmy słodkim tortem.

Pierwsze miejsce w klasie tanecznej B w tańcach standardowych zajęła para Maria Grasza – Marcin Gorczyca.

W niedzielę 23 listopada atmosfera panowała równie gorąca. Przy muzyce w światłach fleszy na pięknie udekorowanej Sali oklaskiwaliśmy kolejne sukcesy naszych par. W ogólnopolskim turnieju tańca pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego w kategorii 14-15 lat klasa C w finałach znalazła się para Magdalena Starońska i Maciej Czerw, zajmując piąte miejsce w tańcach latynoamerykańskich i drugie miejsce w tańcach standardowych.

Wspaniałą kondycją i kunsztem tanecznym popisała się nasza zwycięska para Marysia i Marcin. W tańcach standardowych w klasie tanecznej B zdobyli pierwsze miejsce, a w Grand Prix Polski - miejsce czwarte.