Aktualności 2014/2015

Relacja z I. tygodnia Ferii
w Młodzieżowym Domu Kultury

MDK, 06-02-2015r

Za nami już pierwszy tydzień ferii. Każdego dnia w Młodzieżowym Domu Kultury odbywały się różnorodne zajęcia.

Od poniedziałku grupa teatralna „Spontan” pracowała nad scenami przygotowywanego na marzec spektaklu „Babel”, zaś aktorzy z grupa „Ambaras” ćwiczyli sceny spektaklu „Akademia niesfornych małolatów”. Hip-hopowcy z grupy „Crump”, podopieczni pani Agnieszki Wolanin, uczestniczyli w szkoleniu Ninjutsu, prowadzonym przez Piotra Wojtkowskiego, a także w warsztatach z hip-hopu, prowadzonych przez Norberta Kowalczuka.

Korzystając z ładnej pogody, pani Ingrida Sokołowska zabrała swoje podopieczne na lodowisko.

We wtorkowe przedpołudnie panie Irena Kupczak i Anna Świca zorganizowały działania plastyczne dla dzieci pod hasłem „Przygoda w bajkowym lesie”. Prowadziły także zajęcia dla swoich wychowanków.

W pierwszych dniach ferii intensywnie pracowali muzycy zespołu „Zawierucha”, nagrywając w studiu BCK utwory na płytę.

Nie próżnowali też tancerze KTT „Impuls”, doskonaląc swe umiejętności taneczne pod okiem nauczycielki, pani Uli Demuchy.

Podczas zajęć dziennikarskich, dziewczęta z grupy „Na fali” przeprowadzały wywiady z dziećmi, uczestniczącymi w zajęciach feryjnych oraz szkoleniowcem grupy hip-hopowej.

Joanna Łukaszczyk