Podopiczni z pracowni plastycznej pani Ireny Oręziak-Kupczak:

Podopiczni z pracowni plastycznej pani Anny Świcy:

Aktualności 2014/2015

Kolejny sukces młodych plastyków z naszej placówki

MDK, 03-03-2015r

Kolejny sukces młodych plastyków z naszej placówki przyniósł III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moje anioły” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka w Chodzieży.

W dniach od 9.02. do 11.02.2015r. komisja konkursowa oceniła prace. w skład komisji weszli: prof. Andrzej Marian Bartczak – wykładowca ASP w Łodzi, Beata Maria Orlikowska – artysta plastyk z Koszalina oraz Zofia Braciszewska – dyrektor MDK w Chodzieży. Na konkurs wpłynęło 2063 prace – kompozycje na płaszczyźnie i przestrzenne.

Prace oceniane były w czterech kategoriach wiekowych: 6-9 lat, 10-12 lat, 13-15 lat i powyżej 15 lat. Przyznano miejsca i wyróżnienia oraz wyróżnienia honorowe w formie kwalifikacji do wystawy. W kategorii 6-9 lat przyznano pięć równorzędnych pierwszych miejsc i dziesięć wyróżnień oraz kwalifikacji do wystawy.

Laureatami konkursu z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju zostali podopieczni z pracowni plastycznych pani Ireny Oręziak-Kupczak:

II miejsce – Anna Myszkowiak 14 lat, wyróżnienie – Julia Pieczykolan 13 lat, kwalifikacja do wystawy – Martyna Wawryniuk 10 lat, Marta Jargieło 10 lat, Karolina Rejman – 15 lat, Klaudia Jsniuk 15 lat, Katarzyna Rasińska 13 lat, Jakub Nizio 13 lat, Natalia Oleszczak 16 lat oraz Małgorzata Szofer 16 lat.

Podopieczni z pracowni plastycznej pani Anny Świcy:

Kwalifikacja do wystawy – Kacper Rozmarynowski 6 lat, Milosz Stelmach 9 lat, Artur Kurzyński 8 lat, Gabriela Tutka 17 lat oraz Monika Maksymiec 17 lat.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

I.Oręziak-Kupczak