2019/2020
Zapraszamy do oglądania wystawy online, będącej podsumowaniem XXVIII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Moje Zakątki”. Tegoroczna edycja nosi tytuł „Ptaki”. Na wystawie można zobaczyć prace nagrodzone i zakwalifikowane do pokonkursowej prezentacji. Serdecznie gratulujemy autorom tych pięknych prac.
Poniżej przedstawiamy wyniki w formie protokołu.
Dnia 11 maja 2020 roku Komisja w składzie:
Alina Szubiak – nauczyciel plastyk, przewodnicząca Komisji
Irena Zając – artysta plastyk
Renata Socha – Dyrektor MDK
dokonała oceny prac, nadesłanych ze szkół oraz placówek oświatowych i kulturalnych z terenu województwa lubelskiego.
Kategoria klasy I – IV Szkoły Podstawowe
NAGRODA
Zofia Pieróg, kl. III
Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie, n. Agnieszka Żuk-Słabek
Marika Barczuk, kl. III
Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie, n. Agnieszka Żuk-Słabek
Kacper Paul, kl. I
Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie, n. Agnieszka Żuk-Słabek
Stanisław Szymoniak, kl. I
Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie, n. Joanna Kawęcka
Aurelia Ruszel, 6 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n. Wioletta Brzozowska
Lena Szmidt,
Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n. Magdalena Cieplechowicz-Buczak
Barbara Bodek, 8 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
Dorotka Dołba , kl. 0
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczk
Nina Ćwikła, kl. I
Szkoła Podstawowa w Dereźni Solskiej, n. Alicja Chołyst
Antonina Mosakowska, 10 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczak
Lena Kowalska, kl. IV
Szkoła Podstawowa Sióstr Urszulanek w Lublinie
KWALIFIKACJA DO WYSTAWY
Krzysztof Pindor, kl. 0
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Biłgoraju, n. Ewelina Karwańska
Aurelia Sosnowska, kl. 0
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Biłgoraju, n. Ewelina Karwańska
Wiktoria Filipowicz, kl. III
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Irena Oręziak-Kupczk
Jakub Kurier, kl. II
Szkła Podstawowa w Uchaniach, n. Beata Serafin
Błażej Zygmunt, kl. I
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, n. Joanna Solska
Wojciech Bucior, kl. I
Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach Górnych, n. Magdalena Bucior
Lilianna Obszyńska, 8 lat
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
Kategoria klasy V – VIII Szkoły Podstawowe
NAGRODA
Oliwia Mazurek, kl.V
Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie, n. Agnieszka Żuk-Słabek
Marika Pożarowszczyk, kl.V
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lublinie, n. Luiza Wilczkiewicz
Julia Kuraś, kl. VI
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraj, n. Anna Świca
Emilia Kapka, kl. VIII
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraj, n. Anna Świca
Nina Kostrubiec, kl.V
Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n. Magdalena Cieplechowicz-Buczak
Oliwia Piwko, kl.V
Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n. Magdalena Cieplechowicz-Buczak
KWALIFIKACJA DO WYSTAWY
Martyna Kostek, kl. V
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
Olga Goch, kl. VI
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
Angelo Dziwura, kl. VIII
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
Zuzanna Grzywińska, kl.V
Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n. Magdalena Cieplechowicz-Buczak
Julia Gajewska, kl.VI
Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n. Magdalena Cieplechowicz-Buczak
Kategoria - Szkoły Średnie
NAGRODA
Ada Zych, kl. I
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
Martyna Kniaziowska, kl. I
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
Emilia Brykner, kl.I
Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n. Magdalena Cieplechowicz-Buczak
Dominik Rożek, kl.III
Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju, n. Aneta Piastowicz
KWALIFIKACJA DO WYSTAWY
Magda Czop, kl. III
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n. Anna Świca
Gratulujemy Wszystkim i życzymy kolejnych sukcesów.
Szczegółowy protokół: POBIERZ (PDF) »
Fotorelacja z tego wydarzenia /34 zdjęć/