Aktualności 2019/2020
wydarzenia

Ferie 2020

16 stycznia 2020, mdk


Tegoroczne ferie rozpoczęły się wyjątkowo szybko, zaledwie po tygodniu od zakończenia długiej przerwy świątecznej. Zatem uczniowie nie zdążyli się jeszcze „zmęczyć” w szkole, a już wolne. A żeby w te wolne dni się nie nudzić, trzeba dobrze zorganizować swój czas. Pomocne okazują się tu inicjatywy różnych placówek oświatowych, które przygotowują ciekawe oferty zajęć dla dzieci i młodzieży.


Jak co roku taką ofertę przygotowała też nasza placówka. Wychowankowie MDK rozpoczęli tegoroczne ferie z wielkim „powerem” – zabawą w Powerlandzie. W poniedziałek i wtorek podopieczni z różnych grup, działających w MDK korzystali z rozrywki w tym wyjątkowym miejscu. Oprócz zabawy, dzieciaki miały też okazję uczestniczyć w warsztatach robienia pizzy. Każdy samodzielnie przygotował ciasto i przyrządził pizzę z dodatkami, takimi, jakie lubi. Oczywiście była też konsumpcja swojego wyrobu.


W środę grup wychowanków uczestniczyła w wyjeździe do Zamościa do kina Stylowy na film „Tajni i fajni”. Seans poprzedziła prezentacja pracowników zamojskiego zoo, przedstawiająca ciekawostki z życia zwierząt i zachęcająca do odwiedzenia ogrodu zoologicznego.


Poza wyjściami i wyjazdem, integrującym wychowanków z różnych zespołów działających w MDK, nasi wychowankowie korzystają z warsztatów tematycznych i zajęć, odbywających się w obrębie swoich grup.

Fotorelacja dostępna na naszym Fanpage - link poniżejZobacz