AKTUALNOŚCI

NAJBLIŻSZA WYSTAWA W MDK PT. "MAŁE MIASTECZKO"

mdk, 21 września, 2018
mdk-konkurs

Zapraszamy do naszej placówki na wernisaż wystawy poplenerowej Janów Lubelski 2018 „Małe miasteczko”, który odbędzie się w najbliższą środę 26 września, o godzinie 18.00 w Galerii "Pierwsze Piętro".


"TANEW" DOCENIONA W WOJEWÓDZTWIE

mdk, 20 września, 2018
mdk-konkurs

Bardzo miło nam poinformować, że 19 września podczas Wojewódzkiej Gali Kultury w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, Zespół Tańca Ludowego „Tanew” z naszej placówki odebrał Dyplom Uznania.


Zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury

mdk, 18 września, 2018

XVIII Powiatowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieżowy „Historia - Pamięć - Człowiek”. Temat przewodni tegorocznego konkursu: "Mój piękny kraj, moja Ojczyzna"

Regulamin: Pobierz » [PDF]

 

XXIII Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej Biłgoraj 2018

Regulamin:Pobierz » [PDF] |   Karta zgłoszenia: Pobierz » [PDF]   |   Pobierz » [DOC]


NAGRODA I TRZY WYRÓŻNIENIA DLA MŁODYCH PLASTYKÓW Z NASZEGO MDKU

mdk, 18 września, 2018
mdk-konkurs

Nagrodę i trzy wyróżnienia otrzymały dzieci z pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju w rozstrzygniętym 17 września br. IV Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży pn. „Parki Narodowe w Polsce oraz Gatunki Zwierząt i Roślin Chronionych”. Imprezę zorganizował Miejski Dom Kultury w Częstochowie.


PRZYGODA W MUZEUM 2018

mdk, 14 września, 2018
mdk-konkurs

„Moja Przygoda w Muzeum” to międzynarodowy konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 18 lat.

Biorący w nim udział wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju starają się o Państwa zainteresowanie i wsparcie, gdyż to od Was zależy, czy ich prace zostaną nagrodzone bądź wyróżnione. Aż 16 prac autorstwa piętnaściorga podopiecznych Anny Świcy dostało się do ścisłego finału.


SPOTKANIE REKRUTACYJNE W MDK

mdk, 14 września, 2018
mdk-konkurs

11 września w godzinach popołudniowych w naszej placówce odbyły się zapisy na zajęcia.

Jak co roku, zgłosiło się bardzo wiele nowych chętnych osób, które chcą rozpocząć artystyczną przygodę w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju.


KONKURS - "DARUJMY ŚWIATU POKÓJ"

mdk, 13 września, 2018
mdk-konkurs

W dniach od 21 września do 16 października 2018r. odbędzie się podsumowanie konkursu, otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród w XVII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Darujmy światu pokój” Oświęcim 2018.

Organizatorem konkursu jest Oświęcimskie Centrum Kultury pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim. Wśród laureatek konkursu znalazły się wychowanki z naszej placówki.


WSPOMNIENIA Z WAKACJI

mdk, 11 września, 2018
mdk-macedonia

Nowy rok szkolny nabiera szybszego tempa, a my w MDK wspominamy jeszcze wakacje 2018 roku, a zwłaszcza niezapomniane wyjazdy zagraniczne.

W dniach 13 czerwca tuż przed północą spod MDK wyjechała autokar wychowanków. Cel podróży to Bułgaria. Tam w dniach 15 – 20 czerwca odbywał się Międzynarodowy Festiwal „Słońce – Radość – Piękno” w miasteczku Nessebar. Był to już szósty wyjazd wychowanków MDK na tenże festiwal.


SPOTKANIE REKRUTACYJNE W MDK

Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju serdecznie zaprasza wychowanków, rodziców i przyszłych uczestników zajęć na pierwsze spotkanie rekrutacyjne we wtorek, 11 września, w godzinach 15.00 - 18.00.

 


© MDK Biłgoraj 2002-2018