Aktualności

taniec i poezja

Artyści Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju nagrodzeni podczas Podsumowania 2017 Roku w Kulturze i Sporcie   | 20.02.2018 
Każdego roku zasłużeni artyści, twórcy i animatorzy kultury zostają odznaczeni przez burmistrza miasta Biłgoraj. Tegoroczne Podsumowanie Roku w Kulturze i Sporcie odbyło się w sobotni wieczór, 17 lutego, w Biłgorajskim Centrum Kultury.
  zobacz więcej


Drugi tydzień ferii w MDK   | 15.02.2018 
Drugi tydzień ferii w MDK był bardzo pracowity. Nauczyciele zespołów tanecznych zorganizowali dla swoich wychowanków warsztaty szkoleniowe.
  zobacz więcej


Pierwszy tydzień ferii w MDK   | 02.02.2018 
Za nami pierwszy tydzień ferii. Niestety w tym roku śniegu zabrakło, a przez to nie było szans na „białe szaleństwo”. Na szczęście wychowankowie naszej placówki nie narzekali na nudę, bo czekało na nich wiele atrakcji.
  zobacz więcej


Ewa Król laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego   | 02.02.2018 
Ewa Król z pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia działającej w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju została nagrodzona w X. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ANIOŁ XXI wieku”. Konkurs organizuje Ośrodek Kultury w Będzinie wraz Urzędem Miejskim w Będzinie pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Będzina.
  zobacz więcej


Nowa audycja Grupy "POD PRĄD"   | 27.01.2018 
Program poprowadzą:
Hania, Pola i Laura.

W programie będziemy poruszać następujące tematy:
1. Koncert Karnawałowy - Dzień Babci i Dziadka.
2. Dziewczęta z grupy plastycznej „Fantazja” i „3 D” laureatkami konkursu plastycznego „Okiem artysty – Salvador Dali“ 2018 r.
3. Otwarcie wystawy zatytułowanej „Fascynujący świat zwierząt” w naszym MDK. To 12. ekspozycja z cyklu Radość Tworzenia.
4. Rozmowa z byłą wychowanką MDK Anią Obszańską.

Zapraszamy o oglądania

  zobacz video


Bal przebierańców   | 26.01.2018 
W środowy wieczór, 24 stycznia w naszej placówce odbył się doroczny Bal Przebierańców. Jak co roku przybyły na niego licznie bajkowe postacie, księżniczki, królewny, dobre wróżki, czarodziejki, kowboje, wojownicy.
  zobacz więcej


12. ekspozycja z cyklu Radość Tworzenia. Wystawa zatytułowana „Fascynujący świat zwierząt”.   | 25.01.2018 
We wtorek, 23 stycznia 2018 roku, w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju została otwarta wystawa zatytułowana „Fascynujący świat zwierząt”. To 12. ekspozycja z cyklu Radość Tworzenia. Autorami prezentowanych prac są dzieci uczestniczące w zajęciach prowadzonych w pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia.
  zobacz więcej


Prasa o nas /25.I.2018/

Nowa Gazeta Biłgorajska Nr 2 (805) 2018
# Grali dla noworodków


  zobacz więcej


Koncert Karnawałowy - Dzień Babci i Dziadka   | 23.01.2018 
W minioną niedzielę odbyła się jedna z wielu imprez cyklicznych organizowanych przez naszą placówkę - Koncert Karnawałowy. Tegoroczna edycja, z racji daty jej realizacji, czyli 21 stycznia w dzień Dziadka, została specjalnie dedykowane wszystkim Babciom i Dziadkom naszych wychowanków oraz wszystkim sympatykom Młodzieżowego Domu Kultury.
  zobacz więcej


WOŚP 2018   | 16.01.2018 
W niedzielę, 14 stycznia, w całym kraju po raz 26. zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
  zobacz więcejDziewczęta z grupy plastycznej „Fantazja” i „3 D” laureatkami konkursu plastycznego   | 16.01.2018 
Miło nam poinformować o sukcesie dziewcząt z grupy plastycznej „Fantazja” i „3 D”, które zostały laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Okiem artysty – Salvador Dali“ 2018 r.
  zobacz więcej


Patrycja Różańska laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Plastycznej w Płocku   | 15.01.2018 
Patrycja Różańska, wychowanka Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju, została laureatką V Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Niebo w Kolorze – Spotkanie z Zorzą Polarną” – Płock 2018. Konkurs jest kulminacyjnym wydarzeniem Festiwalu Zorzy Polarnej, który od kilku lat realizuje Polska Fundacja Sportu i Kultury, Oddział w Płocku.
  zobacz więcej


Sukces wychowanków MDK w XXVI. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Witaj, gwiazdko złota" w Tychach   | 10.01.2018 
Sześcioro młodych artystów z pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju zostało uhonorowanych nagrodą, wyróżnieniem oraz czterema kwalifikacjami do wystawy w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Witaj, gwiazdko złota”. Impreza odbywa się w ramach Festiwalu „Tyskie Wieczory Kolędowe 2018” a głównym organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach.
  zobacz więcej


Sukcesy plastyczne naszych wychowanków   | 02.01.2018 
Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, wychowankowie pracowni Plastycznej Tęczowa Malarnia działającej w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju uczestniczyli w uroczystościach podsumowujących dwa konkursy plastyczne, w których zostali laureatami. W środę, 20 grudnia, w Lublinie został podsumowany XXVI. Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literacki „Moje Boże Narodzenie”, zaś następnego dnia w Krasnymstawie - VI. Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Mój Anioł”.
  zobacz więcejMiędzynarodowy Sukces naszej wychowanki   | 19.12.2017 
Julia Kudełka z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju znalazła się wśród młodych artystów, których prace plastyczne zostały wyróżnione kwalifikacją do wystawy w XV. Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Dzieci i Młodzieży „Tęczowy Kalendarz”. Konkurs organizuje corocznie Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach.
  zobacz więcej


"Najciekawsza Praca Roku" - Hrubieszów 2017. Jedną z nagród otrzymała praca malarska autorstwa Anny Świcy.   | 14.12.2017 
8 grudnia 2017 roku w salach wystawowych Hrubieszowskiego Domu Kultury rozstrzygnięty został konkurs „Najciekawsza Praca Roku” odbywający się w ramach Jesieni Plastycznej – Hrubieszów 2017. Jedną z nagród otrzymała praca malarska autorstwa Anny Świcy.
  zobacz więcej


Prasa o nas /14.12.2017/

Nowa Gazeta Biłgorajska Nr 48 (802) 2017
# Dzieje się w Regionie: Kolejne Sukcesy plastyczne wychowanków


  zobacz więcej


Prasa o nas /14.12.2017/

Nowa Gazeta Biłgorajska Nr 47 (801) 2017
# Dzieje się w Regionie: Sukcesy plastyczne wychowanków


  zobacz więcej


Prasa o nas /13.12.2017/

Nowa Gazeta Biłgorajska Nr 48 (802) 2017
# Wystawa - Wizyta niezwykłego gościa


  zobacz więcej


Jubileuszowe Mikołajkowe Spotkania Taneczne w Krośnie   | 12.12.2017 
W piątek, 8 grudnia w Krośnie odbyły się Jubileuszowe Mikołajkowe Spotkania Taneczne – XXV Międzynarodowy Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych. Organizatorem imprezy jest Regionalne centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.
  zobacz więcej


Mikołaj w MDK   | 11.12.2017 
Tydzień, w którym przypada dzień 6 grudnia to wielce pracowity czas dla Świetnego Mikołaja. Jest tak bardzo zapracowany, że jednego dnia nie dałby rady dotrzeć do wszystkich dzieci, które na niego czekają z utęsknieniem...
  zobacz więcej


„Zaplątane Kroki” 2017   | 11.12.2017 
1 grudnia w hali Ośrodka Sportu i rekreacji odbył się IV Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Disco i hip-hop. Była to kolejna edycja Turnieju „Zaplątane Kroki”, która tym razem miała formułę konkurencji solo. Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe „Trampolina Sukecsu” przy współpracy Młodzieżowego Domu Kultury oraz OSiRu.
  zobacz więcej


Otwarcie wystawy zatytułowanej „W Krainie Świętego Mikołaja”   | 08.12.2017 
6 grudnia to dla dzieci jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku. Jest to dzień radości i spełniania dziecięcych pragnień i marzeń, a wszystko dzięki postaci najpopularniejszego i najbardziej znanego na świecie świętego – Świętego Mikołaja. Jest to postać historyczna, a zarazem tajemnicza i zagadkowa. Dzieci zadają mnóstwo pytań odnośnie jego wieku, miejsca zamieszkania, jak on to robi, że obdarowuje wszystkie dzieci na świecie jednego dnia.
  zobacz więcej


Andrzejki w MDK   | 07.12.2017 
28 listopada w MDK odbyła się zabawa andrzejkowa. Zorganizował ją Samorząd Wychowanków z nauczycielka panią Agnieszką Wolanin.
  zobacz więcej


XVI Przegląd Zespołów Tanecznych „Pasikonik”   | 04.12.2017 
W piątek, 24 listopada 2017r., w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbył się XVI Przegląd Zespołów Tanecznych „Pasikonik”. W zmaganiach tanecznych z sukcesami uczestniczyli także tancerze z naszej placówki.
  zobacz więcej


Audycja TV NaFali   | 02.12.2017 
W programie:
- XVII Powiatowy Konkurs Plastyczny "Historia – Pamięć – Człowiek"
- Warsztaty w grupie "STYL"
- Akcja Charytatywna Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę
  zobacz video


Prasa o nas /30.11.2017/

Nowa Gazeta Biłgorajska Nr 46 (800) 2017
# Konkurs plastyczny "HISTORIA - PAMIĘĆ - CZŁOWIEK"
# Akcja Charytatywna Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę


  zobacz więcej


 

Akcja Charytatywna Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę   | 28.11.2017 
W niedzielę, 26 listopada, ruszyła ogólnopolska Akcja Charytatywna Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Jest to już 25 edycja akcji, zainicjowanej ćwierć wieku temu przez dziennikarkę Radia Lublin, Ewę Dados.
  zobacz więcej


Sukcesy w VII. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży pod nazwą "Pod kolorowym Parasolem Jesieni"   | 29.11.2017 
W organizowanym przez Rzeszowski Dom Kultury filia Zwięczyca, VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży pod nazwą „Pod kolorowym Parasolem Jesieni”, trzy młode artystki z pracowni plastycznej Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju odniosły sukces.
  zobacz więcej


XVII Powiatowy Konkurs Plastyczny "Historia – Pamięć – Człowiek"   | 23.11.2017, akt. 28.11.2017 
23 listopada w godzinach przedpołudniowych w naszej placówce odbyło się uroczyste podsumowanie XVII Powiatowego Konkursu Plastycznego „Historia – Pamięć – Człowiek”. Tegoroczna edycja nosiła tytuł „Postać Józefa Piłsudskiego” i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – na konkurs nadesłano blisko 300 prac ze szkół i placówek kultury.
  zobacz więcej


Ogólnopolski Sukces Małgorzaty Pawęski z MDK   | 28.11.2017 
Małgorzata Pawęska z pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia działającej w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju, została nagrodzona w III. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem „Wakacje”. Organizatorem imprezy jest Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze.
  zobacz więcejSukces wychowanek MDK w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym   | 22.11.2017 
Kolejne sukcesy, kolejne nagrody zdobyli wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. Pracownia plastyczna Tęczowa Malarnia ma szczególne powody do radości, gdyż w dwóch ogólnopolskich konkursach plastycznych jej uczestnicy zostali ich laureatami. Oba konkursy nawiązują do tego co powinno stanowić jedną z największych wartości w życiu człowieka – miłości do Ojczyzny.
  zobacz więcej


XXII Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej Biłgoraj 2017 /14.11.2017/

W piątek 10 listopada w Biłgorajskim Centrum Kultury, odbył się XXII. Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej Biłgoraj 2017. Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.

Wyniki końcowe: Pobierz protokół


  zobacz więcej


Audycja TV NaFali   | 11.11.2017 
W programie:
- Dyskoteka „Jesienne igraszki”
- Ogromny sukces plastyczny w Chełmie
- Warsztaty taneczne z rock and rolla i boogie woogie
  zobacz video


Znamy wyniki Festiwalu /10.11.2017/

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami XXII. Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Legionowej Biłgoraj 2017, który odbył się w piątek 10 listopada w Biłgorajskim Centrum Kultury.


Kolejne sukcesy, kolejne nagrody naszych wychowanków   | 10.11.2017 
Kolejne sukcesy, kolejne nagrody zdobyli wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. Pracownia plastyczna Tęczowa Malarnia ma szczególne powody do radości, gdyż w dwóch ogólnopolskich konkursach plastycznych jej uczestnicy zostali ich laureatami. Oba konkursy nawiązują do tego co powinno stanowić jedną z największych wartości w życiu człowieka – miłości do Ojczyzny.
  zobacz więcejAudycja TV NaFali   | 04.11.2017 
W programie:
- Jesienne zabawy integracyjne
- Wystawa "Architektoniczne perełki"
- Warsztaty grupy "ADA" prowadzone przez Katarzynę Świerszcz
  zobacz video
Dyskoteka „Jesienne igraszki”   | 02.11.2017 
W piątek 27 października w MDK odbyła się dyskoteka „Jesienne igraszki”. Impreza ta została zorganizowana już poraz kolejny przez panią Ingridę Sokołowską, dla jej grup tanecznych tj. „Kropeczki” młodszych i starszych oraz gr. „Jump”.
  zobacz więcej


Warsztaty taneczne z rock and rolla i boogie woogie   | 31.10.2017 
W piątek 27 października w MDK grupy „JUMP” pani Ingridy Sokołowskiej oraz „IMPULS” pani Urszuli Demucha wzięły udział w warsztatach tanecznych z rock and rolla oraz boogie woogie prowadzonych przez Agnieszkę i Grzegorza Cherubińskich.
  zobacz więcej


Ogromny sukces plastyczny w Chełmie   | 31.10.2017 
W piątek, 27 października br., wychowankowie pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia działającej w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju uczestniczyli w uroczystości wręczenia nagród laureatom VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie. Motywem przewodnim imprezy były „Baśnie, bajki, bajeczki”.
  zobacz więcej


Taneczne ogólnopolskie sukcesy pary z Biłgoraja   | 31.10.2017 
W dniach 21-22 października 2017r. w Łańcucie Marcin Gorczyca oraz Maria Grasza z Klubu Tańca Towarzyskiego Impuls, działającego przy MDK Biłgoraj wystartowali na Mistrzostwach Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych. Na tanecznym parkiecie zaprezentowało się ponad 300 par. Obok juniorów, par młodzieżowych o tytuły Mistrzów i Wicemistrzów Polski PTT,walczyły pary dorosłe, seniorskie oraz zawodowe, a wśród nich m.in. Mistrzowie Świata i Europy Sergiu Rusu i Dorota Makar-Rusu.
  zobacz więcej


Wystawa "Architektoniczne perełki"   | 27.10.2017 
Od 24 października do 20 listopada br. w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju można oglądać wystawę zatytułowaną „Architektoniczne perełki”. Autorami prezentowanych prac jest młodzież uczestnicząca w zajęciach plastycznych pracowni Tęczowa Malarnia.
  zobacz więcej


Międzynarodowy sukces zespołów z MDK w Biłgoraju na festiwalu tanecznym.   | 26.10.2017 
Ponad 20 zespołów tanecznych ( po wcześniejszych eliminacjach) z Polski, Litwy i Ukrainy, wzięło udział w XV Międzynarodowym Festiwalu Zespołów Tanecznych „O Laur Rzecha”.
  zobacz więcej


Jesienne zabawy integracyjne   | 24.10.2017 
W poniedziałkowe popołudnie, 23 października, w Auli MDK odbyły się Jesienne zabawy integracyjne. Uczestniczyli w nich wychowankowie pani Ireny Oręziak-Kupczak z grupy plastycznej „Pędzelki” oraz najmłodsi tancerze ze ST „Styl” oraz z grupy „Crump” – wychowankowie pani Agnieszki Wolanin. Na okoliczność imprezy wiele osób założyło barwne stroje wróżek, czarodziejek, księżniczek.
  zobacz więcej


Audycja TV NaFali   | 21.10.2017 
W programie:
- Wystawa "Zielono mi... impresje krasnobrodzkie" oraz Dzień Nauczyciela
- Rozmowa z Anną Świcą o sukcesach pracowni plastycznej
  zobacz video


Julia Furmanek i Milena Ostasz lauretkami Międzynarodowego Konkursu Plastycznego w Toruniu   | 20.10.2017 
Julia Furmanek i Milena Ostasz z pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju zostały laureatkami XIX Międzynarodowego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Zawsze zielono, zawsze niebiesko” w Toruniu. Tematem inspirującym dzieci i młodzież z całego świata była w tegorocznej edycji „Harmonijna różnorodność”.
  zobacz więcej


Prasa o nas /19.10.2017/

Nowa Gazeta Biłgorajska Nr 40 (794) 2017
# Dzieje się w regionie: Wernisaż wystawy "Zielono mi... Impresje Krasnobrodzkie"


  zobacz więcej


Sukces w konkursie plastycznym   | 17.10.2017 
W poniedziałek, 16 października 2017 r., w Muzeum w Bielsku Podlaskim odbyło się otwarcie wystawy oraz podsumowanie Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”. W tegorocznej, dwunastej edycji, zatytułowanej „Idźmy naprzód z nadzieją” - Weronika Mielnik z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju otrzymała wyróżnienie.
  zobacz więcej


Audycja TV NaFali   | 14.10.2017 
W programie: - Dzień Edukacji Narodowej
- Powiatowy Twórca Kultury
- Na zajęciach u grupy "ADA"
- Występ grup "Ada" i "Tanew" z MDK na festiwalu piosenki ludowej
  zobacz videoWystawa "Zielono mi... impresje krasnobrodzkie" oraz Dzień Nauczyciela   | 13.10.2017 
W czwartkowe popołudnie, 12 października, w Młodzieżowym Dom Kultury odbyło się uroczyste otwarcie wystawy poplenerowej „Zielono mi... impresje krasnobrodzkie”. Prezentowane obrazy to efekt pracy podopiecznych pani Ireny Kupczak i Anny Świcy, podczas majowego wyjazdu do Krasnobrodu.
  zobacz więcej


Sukces w X. Ogólnopolskim Konkursie Rysunku Węglem pt. ”Dzik"   | 11.10.2017 
W dniu 5.07.17r. w Osiedlowym Domu Kultury w Łęcznej obradowało międzynarodowe Jury X Ogólnopolskiego Konkursu Rysunku Węglem pt. ”Dzik”, w skład którego wchodzą: Ester Lang – Węgry, Agata Veres –Węgry, Alla Chumak – Ukraina, Anndriy Dihtaruk – Ukraina, Henadzi Burchyk – Białoruś, Valentinas Varmas – Litwa.
  zobacz więcej


Warsztaty ZTL "Tanew"   | 10.10.2017 
W ostatni weekend września 29.09 – 1.10.2017, trzy grupy Zespołu Tańca Ludowego „Tanew” uczestniczyły w szkoleniu tanecznym. Młodsi podopieczni pani Ewy Chuchro ćwiczyli tańce Lachów szczyrzyckich, zaś grupa starsza już po raz drugi szlifowała tańce Lachów sądeckich.
  zobacz więcej


Powiatowy Twórca Kultury 2017   | 10.10.2017 
W niedzielne popołudnie, 8 października, w Sali widowiskowej Biłgorajskiego Centrum Kultury odbyły się dwie ważne imprezy powiatowe.
  zobacz więcej


Odwołane zajęcia taneczne   | 05.10.2017 
W dniu 9 października (poniedziałek) Zajęcia z panią Ingridą Sokołowską - Zostają odwołane!
  zobacz więcej


Audycja TV NaFali   | 07.10.2017 
W programie: - Koncert wychowanków MDK podczas "Festiwalu Smaków"
- Szkolenie grup Zespół Tańca Ludowego „TANEW”
  zobacz video


Koncert wychowanków MDK podczas "Festiwalu Smaków"   | 05.10.2017 
1 października na terenie ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbył się „Festiwal Smaków, impreza charytatywna, podczas której zbierano pieniądze na wsparcie rehabilitacji oraz leczenia Jagody Stasiewicz i Krzysztofa Klimeckiego.
  zobacz więcej


Odwołane zajęcia taneczne i plastyczne   | 05.10.2017 
W dniu 6 października (piątek) Zajęcia z nauczycielami: Urszula Demucha, Edyta Buczek, Ingrida Sokołowska, Anna Świcą - Zostają odwołane!
  zobacz więcej


Prasa o nas /03.10.2017/

Nowa Gazeta Biłgorajska Nr 37 (791) 2017
# Dzieje się w regionie: ZTW "ADA" na Pikniku Rodzinnym
# Dzieje się w regionie: "Moja Przygoda w Muzeum"


  zobacz więcej


Ogólnopolski sukces plastyczny naszych wychowanek w Częstochowie   | 03.10.2017 
Marysia Grabek i Ewa Król oraz Milenka Myszak i Marta Sołoducha z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju zostały laureatkami III Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Parki Narodowe w Polsce oraz Gatunki Zwierząt i Roślin Chronionych”. Impreza została zorganizowana przez Miejski Dom Kultury w Częstochowie.
  zobacz więcej


Audycja TV NaFali   | 30.09.2017 
W programie: - Odwiedzamy pracownię plastyczną i rozmawiamy z panią Irenką Kupczak
- Moja Przygoda w Muzeum - Toruń 2017
- To już jesień.
  zobacz video


Odwołane zajęcia plastyczne   | 28.09.2017 
W dniu 29.09.17r. (piątek) zajęcia plastyczne z panią Anną Świcą - zostają odwołane!
  zobacz więcej


Najbliższe wydarzenie... - Wystawa z okazji Dnia Nauczyciela pt. "Zielono mi... impresje krasnobrodzkie"   | 28.09.2017 
Zapraszamy na uroczyste otwarcie poplenerowej wystawy plastycznej z okazji Dnia Nauczyciela, które odbędzie się w czwartek, 12 października 2017 roku o godzinie 16.00 w Galerii „Pierwsze Piętro” Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju.
  zobacz więcej


Sukces Pary Impulsu w Zabierzowie   | 27.09.2017 
W dniach 16 – 17 września w Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym w Zabierzu odbył się Jurajski Festiwal Tańca – Mistrzostwa Regionu PTT Polski centralno-wschodniej.
  zobacz więcej


Ogólnopolskie Biennale Plastyczne „KOT 2017”   | 26.09.2017 
Rysunek Julii Kudełki z pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia działającej w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju został zaprezentowany na wystawie pokonkursowej IX Ogólnopolskiego Biennale Plastycznego pn. „KOT 2017”. Imprezę zorganizował Zespół „Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży” we Wrocławiu.
  zobacz więcej


Audycja TV NaFali   | 23.09.2017 
W programie: - Rozmowa z grupą Diversum, która zajęła I miejsce oraz GRAND PRIX na festiwalu „SŁOŃCE – RADOŚĆ – PIĘKNO” w urokliwym miasteczku Nessebar w Bułgarii.
- Zespół Tańca Współczesnego ADA na Pikniku Rodzinnym, organizowanym przez SKOK im. Z. Chmielewskiego w Ćmielowie.
  zobacz videoZespół Tańca Współczesnego ADA na Pikniku Rodzinnym   | 19.09.2017 
10 września grupy ADA I starsza i młodsza uczestniczyły jako Gość specjalny w Pikniku Rodzinnym, organizowanym przez SKOK im. Z. Chmielewskiego. Impreza ma charakter cykliczny i odbywa się już od 10 lat w Ćmielowie.
  zobacz więcej


Moja Przygoda w Muzeum - Toruń 2017   | 18.09.2017 
W piątek, 15 września br., w toruńskim Ratuszu Staromiejskim odbył się uroczysty finał XXXIX Międzynarodowych Spotkań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”. W tegorocznej edycji dziewięcioro wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju zostało laureatami tej bardzo prestiżowej imprezy. Najwyżej oceniona została praca Izabeli Borowiec.
  zobacz więcej


Audycja TV NaFali   | 16.09.2017 
W programie: - Rozmowa z byłą wychowanką MDK Magdą Koman
- Wizyta u grupy IMPULS
- Sztuka wokół nas
  zobacz video


Prasa o nas /14.09.2017/

Nowa Gazeta Biłgorajska Nr 35 (789) 2017
# Wspiera młodych i zdolnych
# Wystawa "Sztuka wokół nas"


  zobacz więcejSztuka wokół nas   | 12.09.2017 
W czwartek, 7 września 2017 roku, w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju odbyło się spotkanie, którego gościem honorowym była pani Agata Borowiec – Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Celem wizyty było uroczyste przekazanie materiałów plastycznych na potrzeby pracowni plastycznej „Tęczowa Malarnia”.
  zobacz więcej


Audycja TV NaFali   | 09.09.2017 
W programie: - Warsztaty u grupy tańca współczesnego "ADA"
- Festiwal „SŁOŃCE – RADOŚĆ – PIĘKNO” występy grup zagranicznych
  zobacz video


Audycja TV NaFali Bułgaria   | 02.09.2017 
Zapraszamy na Relacja z pobytu wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju na Międzynarodowym Festiwalu „SŁOŃCE – RADOŚĆ – PIĘKNO” w urokliwym miasteczku Nessebar w Bułgarii. Życzymi miłego oglądania.
  zobacz video


Wystawa "Sztuka wokół nas"   | 01.09.2017 
Od pierwszych dni września zapraszamy do obejrzenia wystawy zatytułowanej „Sztuka wokół nas”. Ekspozycja prezentowana jest w galerii Pierwsze Piętro znajdującej się w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju. To kolekcja prac autorstwa kilkunastu uczestników zajęć plastycznych odbywających się w tej placówce.
  zobacz więcejArchiwum

Rok szkolny - 2016-17


Rok szkolny - 2015-16
Rok szkolny - 2014-15
Rok szkolny - 2013-14
Rok szkolny - 2012-13
Rok szkolny - 2011-12
Rok szkolny - 2010-11
Rok szkolny - 2009-10
Rok szkolny - 2008-09
Rok szkolny - 2007-08
Rok szkolny - 2006-07
Rok szkolny - 2005-06
Rok szkolny - 2004-05
Rok szkolny - 2003-04

  

© MDK Biłgoraj 2002-2018