Czerwiec 2019 |
12.06.2019 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
Powiatowy Dzień Olimpijczyka Wyróżnienia |
12.06.2019 r. | Nauczyciel: Irena Oreziak-Kupczak |
Powiatowy Dzień Olimpijczyka Wyróżnienia |
12.06.2019 r. | Nauczyciel: Urszula Demucha |
Powiatowy Dzień Olimpijczyka Wyróżnienia |
05.06.2019 r. | Nauczyciel: Edyta Buczek |
Ogólnopolskie Spotkania z Tańcem "BALANS" Wyróżnienia |
02.06.2019 r. | Nauczyciel: Andrzej Czernik |
XVII Mały Festiwal Piosenki Dziecięcej o "Józefowskiego Słowika" Grand Prix |
02.06.2019 r. | Nauczyciel: Kornelia Rudy |
XVII Mały Festiwal Piosenki Dziecięcej o "Józefowskiego Słowika" Kategoria klasy I-III II miejsce |
Maj 2019 |
31.05.2019 r. | Nauczyciel: Kornelia Rudy |
Festiwal Piosenki "Rozśpiewany Chrząszcz" I miejsce - Złoty Chrząszcz II miejsce - Srebrny Chrząszcz |
31.05.2019 r. | Nauczyciel: Andrzej Czernik |
Festiwal Piosenki "Rozśpiewany Chrząszcz" III miejsce - Brązowy Chrząszcz |
31.05.2019 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
XIX. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Człowiek w ruchu” Kategoria 10 lat Wyróżnienie |
25.05.2019 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
XXIV. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „DOM” kat. 4-6 lat III Nagroda |
24.05.2019 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
IX edycja Konkursu Plastycznego „MOJA MAMA” kategoria przedszkola I miejsce |
21.05.2019 r. | Nauczyciel: Urszula Demucha |
II Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Przedział wiekowy 13-15 lat. Taniec współczesny: 2 miejsce |
21.05.2019 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
X. Wojewódzki Konkurs Fotograficzno-Plastyczny „KOCIE I PSIE SPRAWY” Część Plastyczna Kategoria III – wychowankowie placówek wychowania pozaszkolnego oraz Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych, a także innych ośrodków zajmujących się edukacją i wychowaniem dzieci z niepełnosprawnościami Nagroda Wyróżnienie |
21.05.2019 r. | Nauczyciel: Irena Oreziak-Kupczak |
XXVII Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży „MOJE ZAKĄTKI” 2019 „ARCHITEKTURA” Kategoria klasy I – III Szkoły Podst. NAGRODA KWALIFIKACJA DO WYSTAWY Kategoria: klasy IV - VI KWALIFIKACJA DO WYSTAWY Kategoria: klasy VII - VIII SP i III Gimn. KWALIFIKACJA DO WYSTAWY Kategoria: klasy I – III Szkoły Ponadgimn. NAGRODA WYRÓŻNIENIE |
21.05.2019 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
XXVII Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży „MOJE ZAKĄTKI” 2019 „ARCHITEKTURA” Kategoria klasy I – III Szkoły Podst. Nagroda WYRÓŻNIENIE Kategoria: klasy IV - VI WYRÓŻNIENIE KWALIFIKACJA DO WYSTAWY Kategoria: klasy VII - VIII SP i III Gimn. NAGRODA KWALIFIKACJA DO WYSTAWY Kategoria: klasy I – III Szkoły Ponadgimn. NAGRODA WYRÓŻNIENIE |
09.05.2019 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
21. edycja Konkursu Plastycznego MALUJEMY PASTELAMI temat: „Łąka” Kategoria I 8-12 lat Nagrody Kwalifikacja do wystawy |
Kwiecień 2019 |
27.04.2019 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
XXIV. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mój świat” - pn. „Nieskończoność wyobraźni” Kwalifikacje do wystawy |
27.04.2019 r. | Nauczyciel: Irena Oreziak-Kupczak |
XXIV. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mój świat” - pn. „Nieskończoność wyobraźni” Kategoria 16-20 lat |
24.04.2019 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny PODWÓRKO – „Podwórko emocji” Kwalifikacje do wystawy |
24.04.2019 r. | Nauczyciel: Irena Oreziak-Kupczak |
IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny PODWÓRKO – „Podwórko emocji” Kwalifikacje do wystawy |
16.04.2019 r. | Nauczyciel: Irena Oreziak-Kupczak |
XII. Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt. „Święta Wielkiej Nocy – tradycja i współczesność” Grupa wiekowa 5-7 lat Grupa wiekowa 8-9 lat |
06.04.2019 r. | Nauczyciel: Edyta Buczek |
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca „Taneczne Inspiracje" kategoria wiekowa młodsza od 6–9 lat – ADA II – za pomysłowość choreografii kategoria wiekowa młodsza od 6–9 lat – NAGRODA Dyrektora OSiR: ADA II kategoria wiekowa starsza od 14 lat – NAGRODA STAROSTY BIŁGORAJSKIEGO: ADA I Starsza |
06.04.2019 r. | Nauczyciel: Ingrida Sokołowska |
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca „Taneczne Inspiracje" kategoria wiekowa młodsza od 6–9 lat – KROPECZKI MŁODSZE – za naturalność kategoria wiekowa młodsza od 6–9 lat – KROPECZKI STARSZE – za żywiołowość |
05.04.2019 r. | Nauczyciel: Urszula Demucha |
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca „Taneczne Inspiracje" kategoria wiekowa starsza od 14 lat - Wyróżnienie KTT Impuls |
Marzec 2019 |
30.03.2019 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
X. Ogólnopolskie Biennale Plastyczne „KOT” Kategoria 16 – 18 lat Kwalifikacje do wystawy |
29-30.03.2019 r. | Nauczyciel: Ewa Chuchro |
X. Międzywojewódzki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tańca Ludowego „Garniec" 2019 w Łańcucie II miejsce - Zespół Tańca Ludowego „Tanew” grupa starsza |
29-30.03.2019 r. | Nauczyciel: Ewa Chuchro |
X. Międzywojewódzki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tańca Ludowego „Garniec" 2019 w Łańcucie Wyróżnienie - Zespół Tańca Ludowego „Tanew” grupa młodsza |
28.03.2019 r. | Nauczyciel: Andrzej Czernik |
XXXIX Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, etap eliminacji do Wojewódzkiego Festiwalu „Śpiewający Słowik” kategoria wiekowa 11-13 lat kategoria wiekowa 14-16 lat kategoria wiekowa 17-20 lat Nominacja do Wojewódzkiego Festiwalu "Śpiewający Słowik" |
28.03.2019 r. | Nauczyciel: Kornelia Rudy |
XXXIX Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, etap eliminacji do Wojewódzkiego Festiwalu „Śpiewający Słowik” kategoria wiekowa 6-9 lat |
21.03.2019 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
VI. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny pn. Architektura Lublina i okolic „Pejzaże mistyczne” kategoria wiekowa klasy I – III |
17.03.2019 r. | Nauczyciel: Kornelia Rudy |
VI. Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Pogodna Nutka" o nagrodę im. Marka Sochackiego Kategoria 7-10 lat |
16.03.2019 r. | Nauczyciel: Irena Oreziak-Kupczak |
XII OGÓLOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „Z PĘDZLEM PRZEZ ŚWIAT” „ETNO PORTRETY” KORZENIE KULTURY RYSUNEK I MALARSTWO:
|
15.03.2019 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
XVIII. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pn. „Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza oraz poetów doby staropolskiej” grupa wiekowa klasy IV - VI Wyróżnienie Wyróżnienie Kwalifikacje do wystawy |
13.03.2019 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
XI. Ogólnopolskie Biennale Plastyczne pt. „Rok polski w tradycji i obyczajach” Nagroda Udział w wystawie |
02.03.2019 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
XIX. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ANIOŁ 2019 Kategoria wiekowa 7-11 lat Kategoria wiekowa 14-18 lat |
Luty 2019 |
23.02.2019 r. | Nauczyciel: Andrzej Czernik, Jarosław Kloc |
Podsumowanie Roku 2018 w Kulturze, Sporcie i Działalności Społecznej Nagroda Burmistrza Miasta Biłgoraj Zespołowi Wokalno - Instrumentalnemu „Zawierucha” – za promocję folkloru oraz kultywowanie polskich tradycji narodowych i regionalnych. W 2018 roku zespół zdobył I miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Podlaska Nuta” - 1 500 zł. |
23.02.2019 r. | Nauczyciel: Uruszula Demucha |
Podsumowanie Roku 2018 w Kulturze, Sporcie i Działalności Społecznej Nagroda Burmistrza Miasta Biłgoraj Klubowi Tańca Towarzyskiego IMPULS - Zespół od ponad 25 lat aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym miasta, reprezentuje Biłgoraj na krajowych i międzynarodowych turniejach tanecznych. W 2018 r. zdobył III miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Zespołów Tanecznych w Rzeszowie oraz wyróżnienie na Ogólnopolskich Spotkaniach Artystycznych w Opolu - 1 500 zł. |
23.02.2019 r. | Nauczyciel: Ewa Chuchro |
Podsumowanie Roku 2018 w Kulturze, Sporcie i Działalności Społecznej Nagroda Burmistrza Miasta Biłgoraj Zespołowi Tańca Ludowego „Tanew” - za promocję folkloru oraz kultywowanie polskich tradycji narodowych i regionalnych. Od ponad 36 lat zespół prezentuje swój dorobek w kraju i za granicą. Posiada bogaty repertuar taneczny i wokalny oraz interesujące układy choreograficzne - 1 500 zł. |
23.02.2019 r. | Nauczyciel: Andrzej Czernik |
Podsumowanie Roku 2018 w Kulturze, Sporcie i Działalności Społecznej Nagroda Burmistrza Miasta Biłgoraj Jakubowi Nizio ze Studia wokalnego „Kombinejszyn” - za liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach plastycznych i wokalnych o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim - 500 zł. |
23.02.2019 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
Podsumowanie Roku 2018 w Kulturze, Sporcie i Działalności Społecznej Nagroda Burmistrza Miasta Biłgoraj Za wybitne osiągnięcia plastyczne i promocję miasta dla Pracowni „Tęczowa Malarnia” |
04.02.2019 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
XX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pudełko moich marzeń” Kategoria 10-12 lat II miejsce |
Styczeń 2019 |
19.01.2019 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Okiem artysty – Edgar Degas” Nagrody Równorzędne Malarstwo Wyróżnienie Udział w wystawie pokonkursowej |
19.01.2019 r. | Nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Okiem artysty – Edgar Degas” Nagrody Równorzędne Malarstwo Wyróżnienie Udział w wystawie pokonkursowej |
11.01.2019 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
XXVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Witaj, gwiazdko złota” w ramach Festiwalu „Tyskie Wieczory Kolędowe 2019” Wyróżnienie Wyróżnienie dla nauczyciela |
11.01.2019 r. | Nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak |
XXVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Witaj, gwiazdko złota” w ramach Festiwalu „Tyskie Wieczory Kolędowe 2019” Nagroda |
Grudzień 2018 |
19.12.2018 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
XV. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moje spotkanie z folklorem” Kategoria 7-9 lat Nagroda Kategoria 10-12 lat Wyróżnienie Kwalifikacje do wystawy Kategoria 13-15 lat Nagroda |
19.12.2018 r. | Nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak |
XV. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moje spotkanie z folklorem” Kategoria 10-12 lat Kwalifikacje do wystawy Kategoria 13-15 lat Wyróżnienie |
14.12.2018 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
VI. Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Mój Anioł” kategoria - przedszkola Nagroda kategoria – klasy IV-VI Nagrody kategoria szkoła ponadgimnazjalna Nagroda |
14.12.2018 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
XVI. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży „Tęczowy Kalendarz” NAGRODA SPECJALNA (stanowiąca ilustrację do miesiąca STYCZNIA w kalendarzu na rok 2019) Katarzyna Sudoł, lat 12 Wyróżnienia (Kwalifikacje do wystawy) Zofia Majcher, lat 11 |
13.12.2018 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Magiczne Okienko”- „Zwierzęta całego świata” Grupa III 10-12 lat Olga Goch, lat 11 Grupa IV 13-16 lat |
12.12.2018 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
XXVII. Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Literacki „Moje Boże Narodzenie” grupa gimnazjalna
Wiktoria Kurzyńska, lat 13 Wyróżnienie Martyna kniaziowska, lat 14 Kwalifikacja do wystawy Natalia Klucha, lat 11 |
09.12.2018 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji” Kategoria 7 - 10 lat Adam Badaszek, lat 8 Kwalifikacja do wystawy Klaudia Czerniak, lat 8 |
07.12.2018 r. | Nauczyciel: Edyta Buczek |
26. Międzywojewódzki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „Mikołajkowe Spotkania Taneczne”.
w kategorii wiekowej powyżej 15 lat - III miejsce oraz Nagroda Specjalna „za najlepszy wizerunek sceniczny” dla grupy Ada I starsza |
Listopad 2018 |
30.11.2018 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
IV. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem „Moje wymarzone wakacje”
Nagroda ZIzabela Nieckarz, lat 8, Wakacje na wsi |
26.11.2018 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci młodzieży „W harmonii z przyrodą” – VIII edycja – 2018 rok
WYRÓŻNIENIA Zofia Majcher, lat 12, Sikorka Wyróżnienie poza kategoriami otrzymał: Adam Szubiak, lat 6, Jeże |
25.11.2018 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży „Pod kolorowym Parasolem Jesieni”
prace plastyczne WYRÓŻNIENIA Jakub Furmanek, lat 9 WYRÓŻNIENIE dla nauczyciela Anna Świca |
24.11.2018 r. | Nauczyciel: Ingrida Sokołowska |
XVIII OGÓLNOPOLSKIE ANDRZEJKOWE SPOTKANIA TANECZNE JASŁO 2018
III miejsce (zespół „Kropeczki Starsze”) |
17.11.2018 r. | Nauczyciel: Edyta Buczek |
XVII Ogólnopolski Festiwal Tańca Współczesnego "Kontrasty" w Mielcu
II miejsce - Martyna Dmitroca - "Milcz" |
16.11.2018 r. | Nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak |
XVIII Powiatowy Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży „HISTORIA - PAMIĘĆ - CZŁOWIEK” Biłgoraj 2018
NAGRODY Gabriela Bajwoluk, 5 lat
NAGRODY Bartłomiej Proć, 13 lat
NAGRODY Marta Jargieło, 14 lat WYRÓŻNIENIA Weronika Pawlos, 13 lat
WYRÓŻNIENIA Julia Sławkowska, 16 lat |
16.11.2018 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
XVIII Powiatowy Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży „HISTORIA - PAMIĘĆ - CZŁOWIEK” Biłgoraj 2018
NAGRODY Lilianna Obszyńska, 6 lat WYRÓŻNIENIA Klaudia Czerniak, 8 lat
NAGRODY Julia Kuraś, 11 lat WYRÓŻNIENIA Lena Bełżek, 10 lat
NAGRODY Gabriela Turczyniak, 15 lat
NAGRODY Magda Czop, 17 lat WYRÓŻNIENIA Karolina Kaczor, 17 lat |
09.11.2018 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
XL Międzynarodowe Spotkania Artystyczne dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”
NAGRODA SPECJALNA dla Instytucji za kreacje nowatorskich rozwiązań artystycznych i wybitne osiągnięcia w procesie edukacji kulturalnej dzieci i młodzieży Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj opiekun plastyczny: Anna Świca |
08.11.2018 r. | Nauczyciel: Kornelia Rudy |
XXIII Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej Biłgoraj 2018
tytuł Laureata Dzieciaki Śpiewaki |
08.11.2018 r. | Nauczyciel: Andrzej Czernik |
XXIII Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej Biłgoraj 2018
tytuł Laureata Jakub Trybalski - Studio Wokalne Kombinejszyn
tytuł Laureata Daria Podpora - Studio Wokalne Kombinejszyn
tytuł Laureata Gabriela Duma - Studio Wokalne Kombinejszyn |
07.11.2018 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
XV Ogólnopolski Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Najpiękniejsza jest moja Ojczyzna”
|
Październik 2018 |
04.10.2018 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
XI Ogólnopolski Konkurs Rysunku Węglem - Łęczna 2018 pod nazwą KOSMOS Grupa wiekowa 5-8 lat Grupa wiekowa 9-10 lat Grupa wiekowa 15-18 lat
|
02-03.10.2018 r. | Nauczyciel: Urszula Demucha |
XVI Międzynarodowy Festiwal Zespołów Tanecznych "O Laur Rzecha" w Rzeszowie Formacja tańca towarzyskiego "IMPULS" |
02-03.10.2018 r. | Nauczyciel: Edyta Buczek |
XVI Międzynarodowy Festiwal Zespołów Tanecznych "O Laur Rzecha" w Rzeszowie Zespół Tańca Współczesnego "ADA" |
Wrzesień 2018 |
27.09.2018 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
I Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Józef Piłsudski w twórczości plastycznej dzieci i młodzieży” Kategoria IV – ośrodki kultury i inne placówki:
|
21.09.2018 r. | Nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak |
XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Darujmy światu pokój" 2018
|
17.09.2018 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
IV Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „PARKI NARODOWE W POLSCE oraz GATUNKI ZWIERZĄT I ROŚLIN CHRONIONYCH”
Andżelo Dziwura, lat 13, Żuraw – gatunek chroniony
Michalina Kostek, lat 6, Sowa – gatunek chroniony |
14.09.2018 r. | Nauczyciel: Anna Świca |
* Wystawa 14.09 – 11.11.2018 r.
XL Międzynarodowe Spotkania Artystyczne dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”
Julia Furmanek , lat 6, „Martwa natura”
|