Czerwiec 2012 |
24.06.2012 r. | KTT Impuls - p. Urszula Demucha |
Ogólnopolski Turniej Tańca w Jarosławiu
Para Damian Starczyk – Milena Król - kat 10-11 lat - miejsce I
Para Piotr Bednarz – Karolina Różańska - kat 10-11 lat - miejsce V
Para Paweł Siwiela – Nela Fusiarz, - kat 10-11 lat - miejsce VI
Para Maciej Czerw – Magdalena Starońska - kat 12-13 lat klasa „E” - III miejsce
Para Marcin Gorczyca- Maria Grasza - kat 14-15 lat klasa „D” - miejsce VI
Para Karol Wojtak – Maria Kuźma - kat. 14-15 lat klasa „E” II miejsce.
|
23.06.2012 r. | KTT Impuls - p. Urszula Demucha |
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Choroszczy
Para Adrian Hadacz – Emilia Maciocha - 14-15 lat klasa „C” - II miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych.
|
15-16.06.2012 r. | Studio Wokalne "Kombinejszyn" - p. Andrzej Czernik |
Festiwal Piosenki "Rozśpiewany Chrząszcz"
Szczebrzeszyn
w kategorii gimnazja
Magda Koman - I miejsce, nagroda "Złoty Chrząszcz"
w kategorii szkoły średnie
Martyna Remiśko - I miejsce, nagroda "Złoty Chrząszcz"
Monika Pachla - wyróżnienie
|
14-15.06.2012 r. | Studio Wokalne "Kombinejszyn" - p. Andrzej Czernik |
Wojewódzki Festiwal Piosenki "Śpiewający Słowik"
Ryki
Daria Podpora - wyróżnienie i Nagroda Specjalna Marszałka Województwa Lubelskiego
Magda Koman - miejsce I.
|
05.06.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XII. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny z cyklu „Wielcy znani i nieznani” pt. „Alfons Mucha – secesyjna baśń”
Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku
Grupa 8 - 11 lat
Kwalifikacja do wystawy Karolina Kaczor, 11 lat
|
03.06.2012 r. | KTT Impuls - p. Urszula Demucha |
Ogólnopolski Turniej Tańca W Ostrowcu Świętokrzyskim
Para Maciej Czerw – Magdalena Starońska - kat 12-13 lat klasa „E” - VI miejsce
Para Marcin Gorczyca- Maria Grasza - kat 14-15 lat klasa „D” - miejsce IV
Para Sebastian Kusiak – Ilona Buczek - kat. 14-15 lat klasa „E” I miejsce.
Para Kamil Staroński – Sylwia Bober - kat. 14-15 lat klasa „B”, w tańcach standardowych II miejsce
natomiast zdobywając III miejsce zdobyli wyższą klasę taneczną w tańcach standardowych.
|
3.06.2012 r. | Studio Wokalne "Kombinejszyn" - p. Andrzej Czernik |
X Mały Festiwal Piosenki Dziecięcej o "Józefowskiego Słowika"
Józefów
Kategoria 7 - 9 lat
I miejsce - Daria Podpora
Kategoria 10 - 12 lat
I miejsce - Karolina Więcław
|
02.06.2012 r. | KTT Impuls - p. Urszula Demucha |
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska
Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej
Para Tomasz Hadacz i Karolina Bartoszek - kat 12-13 lat klasa „E” - II miejsce - dodatkowo uzyskała awans do klasy tanecznej D
Para Sebastian Kusiak – Ilona Buczek - kat 14-15 lat klasa „E” - miejsce II
Para Kamil Staroński – Sylwia Bober - kat 14-15 klasa „C” w tańcach latynoamerykańskich - II miejsce.
|
02.06.2012 r. | KTT Impuls - p. Urszula Demucha |
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych
Hala sportowa Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji
Para Marcin Gorczyca – Maria Grasza - kat 14-15 lat klasa D - VI miejsce
Para Adrian Hadacz i Emilia Maciocha - kat 14-15 lat klasa C w tańcach latynoamerykańskich - miejsce II, w tańcach standardowych miejsce IV
Para Karol Wojtak – Maria Kuźma - kat 14-15 lat klasa E - I miejsce.
|
01.06.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Opowieści z morskich fal... morska abstrakcja”
Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
Kat. 7-9 lat
Nagroda: Kinga Kobel (8 lat)
Kat. 10-12 lat
Nagroda: Katarzyna Maciocha (12 lat), Joanna Maciocha (12 lat)
|
Maj 2012 |
05.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
42. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny
Sponsor konkursu: Biiku Bunka Kyokai (Japońska Fundacja na Rzecz Rozwoju Sztuki)
Przy współpracy: Pentel, Ministra Spraw Zagranicznych Japonii, Ministra Edukacji, Kultury, Sportu, Nauki i Technologii, Yomiuri Shimbun, Japońskiej Federacji Projektowania Artystycznego, Japońskiego Stowarzyszenia Edukacji Artystycznej
Medal srebrny Wiktoria Frączek (7 lat) „Spacer z mamą”
Medal srebrny Zuzanna Sneka (6 lat) „Żniwiarz”
W 42. edycji konkursu wzięło udział ponad 14.000 prac! Aż 132 prace z Polski otrzymało medale i wyróżnienia
|
29.05.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XX Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży pod nazwą: "Moje Zakątki 2012"
pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
Kategoria 5 – 9 lat
Wyróżnienie:
Róża Wołoszyn (8 lat), Adrian Stelmach (7 lat)
Kwalifikacja do wystawy
Katarzyna Kisiel (9 lat), Michał Osiński (9 lat), Dżesika Stelmach (8 lat)
Kategoria 10 – 13 lat
Nagroda:
Aleksandra Farion (12 lat), (nagroda za dwie prace)
Kategoria 14 - 18 lat
Wyróżnienie:
Paulina Węgrzyn (17 lat), Debora Lipińska (17 lat), Agnieszka Kaczor (18 lat)
Kwalifikacja do wystawy
Joanna Skubisz (16 lat), Katarzyna Pawęzka (17 lat), Gabriela Tutka (15 lat)
|
29.05.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Irena Kupczak |
XX Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży pod nazwą: "Moje Zakątki 2012"
pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
Kategoria 5 – 9 lat
Nagroda:
Dominika Kołodziej (7 lat)
Kategoria 10 – 13 lat
Nagroda:
Natalia Oleszczak (13 lat)
|
26-27.05.2012 r. | Studio Wokalne "Kombinejszyn" - p. Andrzej Czernik |
VII Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Podlaska Nuta 2012”
Bielsk Podlaski
Martyna Koman - I miejsce „Złota Podlaska Nuta”, Karolina Więcław - Nagroda Specjalna, Aleksandra Nizio - Nagroda Specjalna, Magda Koman - wyróżnienie.
|
26-27.05.2012 r. | Zespół Wokalny Muzyki Tradycyjnej i Ludowej - p. Andrzej Czernik |
VII Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Podlaska Nuta 2012”
Bielsk Podlaski
Złota Podlaska Nutka - dla Zespołu - Kat. piosenka ludowa - zespoły
Nagroda Specjalna - dla Zespołu - zaproszenie na Międzynarodowe Festiwale we Włoszech i w Bułgarii
|
26-27.05.2012 r. | Zespół instrumentalny "Diversum" - p. Jarosław Kloc |
VII Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Podlaska Nuta 2012”
Bielsk Podlaski
Złota Podlaska Nutka - dla Zespołu - Kat. piosenka ludowa - zespoły
Nagroda Specjalna - dla Zespołu - zaproszenie na Międzynarodowe Festiwale we Włoszech i w Bułgarii
|
26.05.2012 r. | Zespół Tańca Ludowego "Tanew" - p. Ewa Chuchro |
XII Wojewódzki Przegląd Zespołów Tańca Ludowego
Włodawa
I miejsce - dla Zespołu - III kategoria wiekowa (15 – 19 lat)
|
26.05.2012 r. | Dziecięcy Zespół Tańca Ludowego "Sitareczka" - p. Edyta Buczek |
XII Wojewódzki Przegląd Zespołów Tańca Ludowego
Włodawa
III miejsce - dla Zespołu - I kategoria wiekowa (do 10 lat)
|
19.05.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
II Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „PRZYRODA W KOLORACH” – Afrykańska przyroda
Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie, ul. Grunwaldzka 5 Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
Wyróżnienie
Miłosz Stelmach (7 lat) - tytu pracy: Safari
|
19.05.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Irena Kupczak |
II Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „PRZYRODA W KOLORACH” – Afrykańska przyroda
Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie, ul. Grunwaldzka 5 Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
Kwalifikacja do wystawy
Kasia Pawlos (10 lat) - tytuł pracy: Rybki; Gabrysia Ciosmak (8 lat) - tytuł pracy: Żyrafa
|
19.05.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
22. Wystawa Rysunku i Malarstwa "Mój Teatr"
Bałucki Ośrodek Kultury w Łodzi
Wyróżnienie Honorowe
Marcel Sankiewicz (7 lat)
Kwalifikacja do wystawy
Karolina Żurek (15 lat)
|
18.05.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XI Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci "Moja Rodzina"
Pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej Prezydenta Miasta Częstochowy W konkursie wzięło udział 2518 prac z 247 placówek
Nagroda
Ewa Król (8 lat)
Kwalifikacja do wystawy
Michalina Rybak (5 lat) Wiktora Czerw (8 lat) Wiktoria Gil (8 lat) Magdalena Obszyńska (10 lat)
|
16.05.2012 r. | Sekcja Szachowa - p. Artur Kimak |
OTWARTE SZKOLNE MISTRZOSTWA MIASTA BIŁGORAJ o Puchar Dyrektora SP nr 1
Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju
Ostateczna Klasyfikacja Turnieju
4. Mucha Hubert (SP 3 Biłgoraj)
7. Mucha Konrad (SP 3 Biłgoraj)
Klasyfikacja do lat 13 (czołówka)
1. Mucha Hubert 6,5 pkt., 2. Mucha Konrad (obaj SP 3 Biłgoraj), 4. Kornik Karolina (SP 1 Biłgoraj), 6. Kornik Jan (SP 1 Biłgoraj) po 4 pkt., 11. Dziewulski Marcel 0,5pkt. (najmłodszy uczestnik turnieju, SP 1 Biłgoraj)
|
12.05.2012 r. | Zajęcia taneczne - p. Agnieszka Wolanin |
XIII Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych
POK Dom Chemika w Puławach
TANIEC NOWOCZESNY: starsza kategoria wiekowa - Solista
II miejsce - Roksana Kniaziowska
III miejsce - Marcelina Sokołowska
młodsza kategoria wiekowa - Solista
I miejsce - Dominika Kleban
II miejsce - Weronika Kręt
Wyróżnienie
Emilia Kaczor
|
12.05.2012 r. | Zajęcia taneczne - p. Edyta Buczek |
XIII Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych
POK Dom Chemika w Puławach
TANIEC WSPóŁCZESNY: starsza kategoria wiekowa
II miejsce - Grupa ADA 1
Soliści - starsza kategoria wiekowa
III miejsce - Ola Hasiak
Soliści - młodsza kategoria wiekowa
I miejsce - Magda Kuraś
II miejsce - Maja Mazurek
Wyróżnienie
Amelia Grzywaczewska
|
11.05.2012 r. | Studio Wokalne Kombinejszyn - p. Andrzej Czernik |
XXXII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Biłgoraj 2012
MDK Biłgoraj
Grupa wiekowa 6-10 lat
Nagroda I: Daria Podpora
Nagroda II: Magdalena Palinka
Nagroda III: Martyna Koman
Wyróżnienie: Amelia Wojda
Grupa wiekowa 11-13 lat
Nagroda II: Klaudia Krajewska
Nagroda III: Karolina Więcław
Wyróżnienie: Aleksandra Zyśko
Grupa wiekowa 14-16 lat
Nagroda I: Justyna Branewska
Nagroda II: Magda Koman
Nagroda III: Monika Grabias, Anna Maciocha
Wyróżnienie: Rafał Kaczor
Grupa wiekowa 17-19 lat
Nagroda I: Martyna Remiśko
Nagroda II: Aleksandra Nizio
Nagroda III: Monika Pachla
Nominacja do Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewający Słowik"
14-15 czerwca 2012 w Rykach:
Daria Podpora, Magda Koman
|
11.05.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
15. edycja Konkursu Plastycznego "Malujemy Pastelami" - "ARCHITEKTURA W PEJZAŻU"
Tarnobrzeski Dom Kultury
Wyróżnienie
Weronika Kuziak (12 lat)
|
6-7.05.2012 r. | Studio Wokalne Kombinejszyn - p. Andrzej Czernik |
Finał XXI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca "Majowa Nutka"
Częstochowa
Monika Grabias - IV miejsce, nagroda "Złota półnutka"
duet: Justyna Brytan i Monika Grabias - IV miejsce, nagroda "Złota półnutka"
Martyna Remiśko - wyróżnienie
|
Kwiecień 2012 |
28.04.2012 r. | KTT IMPULS - p. Urszula Demucha |
Amatorskie Spotkania Taneczne w Formie Towarzyskiej
Lubartowski Ośrodek Kultury wraz z KTT "Chochlik" hala sportowa liceum przy ul. Chopina
Grupa Poczatkująca
Kategoria do do 9 lat
I miejsce: Adam Bednarz - Emilia Grabowska
III miejsce: Adrianna Pajor
Kategoria 10-11 lat
II miejsce: Dominik Bielak - Aleksandra Bielak
III miejsce: Adrian Kamiński - Aleksandra Kusiak
Grupa Średniozaawansowana
Kategoria do do 9 lat
I miejsce: Alicja Siwiela
II miejsce: Miłosz Beda - Anita Pieczonka
III miejsce: Jerzy Bielak - Ewelina Więcław
Kategoria 10-11 lat
II miejsce: Kacper Blacha - Sandra Swatowska
II miejsce: Patryk Janiuk - Monika Kapka
II miejsce: Kacper Paluch - Justyna Dmitroca
III miejsce: Róg Jakub - Anna Dmitroca
Kategoria 12-13 lat
I miejsce: Maciej Ciepłowski - Karolina Kurys
I miejsce: Radosław Rybak - Joanna Maciocha
II miejsce: Rafał Ogonowski - Katarzyna Maciocha
III miejsce: Paweł Maciocha - Katarzyna Szeptuch
Kategoria Pow. 15 lat
I miejsce: Jakub Kras - Monika Jurewicz
II miejsce: Robert Paczos - Katarzyna Bryła
II miejsce: Kamil Małek - Michalina Lipińska
|
27.04.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Ireny Kupczak |
XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży "20 lat Państwowej Straży Pożarnej - jak nas widzą, tan nas malują" - Etap powiatowy
Starostwo Powiatowe w Biłgoraju, Państwowa Straż Pożarna, Komenda Powiatowa, Biłgoraj
Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
Katarzyna Pawlos, 10 lat
Aleksandra Okoń, 9 lat
|
23.04.2012 r. | Studio Wokalne Kombinejszyn - p. Andrzej Czernik |
XII Ogólnopolski Festiwal Pieśni - Piosenki Patriotycznej - Ludowej i Tańca Ludowego
Warka
Martyna Koman - I miejsce,
Justyna Branewska - I miejsce,
Aleksandra Nizio - I miejsce,
Magdalena Palinka - II miejsce,
Karolina Więcław - II miejsce,
Magda Koman - II miejsce,
Aleksandra Czyżo - II miejsce.
Nauczyciel naszych wokalistek - Andrzej Czernik otrzymał nagrodę dla najlepszego instruktora przygotowującego wykonawców do występów na festiwalu.
|
19.04.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "DOM"
Miasto Radlin, Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Radlinie
Przedszkola, Grupa wiekowa do 6 lat
III miejsce
Miłosz Stelmach (6 lat)
Szkoły podstawowe, Grupa wiekowa 7-13 lat
II miejsce
Amelia Rybak (7 lat)
Kwalifikacja do wystawy
Urszula Borowy (5 lat) Michalina Rybak (5 lat) Adrian Stelmach (5 lat) Tamara Florkiewicz (7 lat) Anna Pędziwiatr (8 lat) Faustyna Kaczor (9 lat) Magdalena Obszyńska (10 lat)
|
19.04.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
IX edycja Konkursu Twórczości Plastycznej
Świat w oczach najmłodszych - "MOJA RODZINA - MÓJ DOM"
Nagroda
Tamara Florkiewicz (7 lat)
Wyróżnienie
Joanna Nizio (8 lat)
Kwalifikacja do wystawy
Martyna Mendyk (5 lat) Miłosz Stelmach (6 lat) Amelia Rybak (6 lat) Anna Grabek (7 lat)
|
Marzec 2012 |
31.03.2012 r. | Zajęcia taneczne - p. Edyta Buczek |
VIII Spotkania Taneczne "Marce Dance"
Krasnystaw
Wyróżnienie specjalne
dla grupy Ada Plus
Tytuł laureata
dla grup Ada I i Ada II
|
31.03.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ANIOŁ 2011/2012
Ośrodek Działań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży Dorożkarnia w Warszawie
Wyróżnienie
Amelia Sankiewicz, 5 lat Michał Osiński, 9 lat
Kwalifikacja do wystawy
Adrian Stelmach, 4 lata Michalina Rybak, 5 lat Emilia Jezierczuk, 6 lat Wiktoria Frączek, 7 lat Martyna Kniaziowska, 7 lat Marcel Sankiewicz, 7 lat Anna Pędziwiatr, 8 lat Amelia Piętak, 9 lat
Anna Świca otrzymała Specjalne Wyróżnienie dla nauczyciela za wyjątkowe osiągnięcia w przygotowaniu uczniów do Ogólnopolskiego Konkursu ANIOŁ 2011/2012
|
30.03.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
II Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Nasi sąsiedzi - stroje ludowe"
Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
Kwalifikacja do wystawy
Gabriela Tutka, 14 lat
|
29.03.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
III Konkurs Plastyczny-Fotograficzno "Kocie sprawy"
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu Współorganizator: Rada Rodziców MDK, Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA
Kategoria do 12 lat
Nagroda
Amelia Sankiewicz, 5 lat
Kategoria pow. 12 lat
Nagroda Specjalna Zamojskiej Fundacji dla Zwierząt i Środowiska ZEA
Paulina Misa, 13 lat
|
18.03.2012 r. | Studio Wokalne Kombinejszyn - p. Andrzej Czernik |
XXI Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Majowa Nutka" - ogólnopolskie eliminacje
Częstochowa
Nominacje do majowego finału Justyna Brytan, Monika Grabias i Martyna Remiśko
|
18.03.2012 r. | KTT IMPULS - p. Urszula Demucha |
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Biłgoraj 2012"
Jubileusz 20 lat KTT "IMPULS" Hala OSiR Biłgoraj
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T 2 m-ce Wojtak Karol, Kuźma Maria 4 m-ce Kusiak Sebastian, Buczek Ilona
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin 3 m-ce Hadacz Adrian, Maciocha Emilia 4 m-ce Staroński Kamil, Bober Sylwia
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard 5 m-ce Hadacz Adrian, Maciocha Emilia
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T 6 m-ce Czerw Maciej, Starońska Magdalena
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard 5 m-ce Hadacz Adrian, Maciocha Emilia
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin 3 m-ce Blacha Dominik, Krupa Kinga
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard 3 m-ce Blacha Dominik, Krupa Kinga 4 m-ce Hadacz Paweł, Gorczyca Sylwia
|
18.03.2012 r. | Studio Wokalne Kombinejszyn - p. Andrzej Czernik |
XIV Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Pogodna Nutka"
Biłgorajskie Centrum Kultury "Piwnica pod Bazą"
Kategoria: 7 - 10 lat: II m-ce - ex aequo - Martyna Koman i Magdalena Palinka III m-ce - Daria Podpora
Kategoria: 11 - 14 lat: I m-ce - Magdalena Koman III m-ce - Wojciech Ziemichód Wyróżnienia otrzymały: Roksana Kniaziowska, Karolina Więcław
Kategoria: powyżej 15 lat: I m-ce - ex aequo - Justyna Branewska i Aleksandra Czyżo III m-ce - ex aequo - Aleksandra Nizio i Martyna Pluta Wyróżnienie - Agata Ćwiek
|
05.03.2012 r. | Zajęcia teatralne - p. Joanna Łukaszczyk |
IX. Spotkania Teatralne "Zwierciadła" 2012 w Lublinie
II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Hetmana Zamojskiego
Patronat honorowy nad imprezą sprawowali Lubelski Kurator Oświaty - Krzysztof Babisz oraz marszałek Województwa Lubelskiego - Krzysztof Hetman
Grupa Spontan
I Nagroda "za dojrzałość sceniczną i kulturę słowa", Nagroda Publiczności oraz indywidualna Nagroda Aktorska dla Piotra Dudko "za wybitny talent komediowy".
|
Luty 2012 |
18.02.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XV Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci "W KRAINIE MROZU I ŚNIEGU"
Młodzieżowy Dom Kultury w Częstochowie Pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej Prezydenta Miasta Częstochowy Na konkurs nadesłano 3645 prac z 328 placówek
Nagroda
Wiktoria Frączek, 7 lat Wiktoria Czerw, 8 lat
Kwalifikacja do wystawy
Dżesika Stelmach, 8 lat
Hanna Żółkiewska, 6 lat
Weronika Woźnica, 9 lat
Martyna Kniaziowska, 7 lat
Anna Pędziwiatr, 8 lat
|
18.02.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Ireny Kupczak |
XV Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci "W KRAINIE MROZU I ŚNIEGU"
Młodzieżowy Dom Kultury w Częstochowie Pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej Prezydenta Miasta Częstochowy Na konkurs nadesłano 3645 prac z 328 placówek
Nagroda
Aleksandra Okoń, 9 lat
|
Styczeń 2012 |
23.01.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
VIII. Konkurs Plastyczny "Mój Anioł"
Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie
kategoria - szkoła podstawowa klasy I-III
I miejsce
Weronika Woźnica (lat 9)
Wyróżnienia
Ewa Król (lat 8)
kategoria - szkoła podstawowa klasy IV-VI
I miejsce
Marta Sołoducha (lat 11)
Wyróżnienia
Katarzyna Nizio (lat 11)
kategoria - gimnazjum
I miejsce
Gabriela Tutka (lat 14)
Wyróżnienia
Karolina Strzałka (lat 13)
Kwalifikacja do wystawy
Wiktoria Czerw ( lat 8) Weronika Kuziak (lat 12) Monika Rękas (lat 15) Joanna Skubisz (lat 16)
|
09.01.2012 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XX. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Witaj, gwiazdko złota"
Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach
Wyróżnienia
Wojciech Surmanowicz (lat 9)
Kwalifikacja do wystawy
Magdalena Kapuśniak (lat 8) Karina Miastkowska (lat 9)
|
Grudzień 2011 |
16.12.2011 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XX. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Moje Boże Narodzenie"
pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie
Wydział ds. Wychowania Katolickiego Kurii Metropolitalnej w Lublinie
Na konkurs nadesłano 1320 prac plastycznych ze 138 szkół i placówek wychowania pozaszkolnego archidiecezji lubelskiej
Grupa do 9 lat Nagroda
Magdalena Derylak, 5 lat Anna Pędziwiatr, 8 lat
Wyróżnienia
Ewa Król, 8 lat Oliwia Stelmach, 9 lat
Grupa ponadgimnazjalna Nagroda
Agnieszka Kaczor, 17 lat Kinga Blicharz, 17 lat
Wyróżnienia
Debora Lipińska, 17 lat
Grupa 10-12 lat Wyróżnienia
Katarzyna Nizio, 11 lat
Grupa gimnazjalna Wyróżnienia
Joanna Kulik, 14 lat
Udział w wystawie
Gabriela Tutka, 14 lat
|
10.12.2011 r. | Studio Wokalne Kombinejszyn - p. Andrzej Czernik |
III Powiatowy Festiwal Kolęd i Piosenek Świątecznych Biłgoraj 2011
Biłgoraj
Kategoria: Szkoły Podstawowe: Karolina Więcław - wyróżnienie Ewelina Komosa - wyróżnienie
Kategoria: Gimnazjum: Justyna Branewska - I miejsce Justyna Brytan - II miejsce Monika Grabias - III miejsce Paulina Lekan - wyróżnienie
Kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne: Martyna Remiśko - I miejsce Anna Rymarz - I miejsce
|
08.12.2011 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny (XV Rejonowy "Moje spotkania z folklorem"
Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Przygoda" w Rybniku Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej "Przygoda" Urząd Miasta Rybnika
Kategoria 4-6 lat
Nagroda
Alicja Pieczykolan (lat 5)
Kategoria 7-9 lat
Nagroda
Michał Osiński (lat 9)
Kwalifikacja do wystawy
Amelia Piętak (lat 9)
Kategoria 10-12 lat
Nagroda
Alicja Ostasz (lat 12)
Kwalifikacja do wystawy
Iga Kniaź (lat 11)
Kategoria 13-15 lat
Nagroda
Paulina Misa (lat 13)
|
4.12.2011 r. | Studio Wokalne Kombinejszyn - p. Andrzej Czernik |
Finał - Międzypowiatowy Festiwal Piosenki "Mikołaj 2011"
Gminny Ośrodek Kultury w Kuryłówce (województwo podkarpackie)
Kategoria: Gimnazjum : I miejsce - Magda Koman
Kategoria: Szkoły podstawowe: klasy IV-VI : II miejsce - Karolina Więcław
|
Listopad 2011 |
29.11.2011 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
Wojewódzki Konkurs Fotograficzno-Plastyczny "Las domem zwierząt" - Zamość 2011
Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, Ogrodem Zoologicznym im. Stefana Milera w Zamościu, Wydziałem Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Zamość oraz Radą Rodziców MDK.
Kategoria I - do 9 lat
Wyróżnienie
Julia Bury (8 lat)
Kategoria III - do 16 lat
Wyróżnienie
Karolina Strzałka (13 lat) Paulina Misa (13 lat)
Kategoria IV - do 20 lat
Nagroda
Kinga Blicharz (17 lat)
Wyróżnienie
Katarzyna Pawęzka (17 lat)
|
29.11.2011 r. | Zajęcia plastyczne - p. Irena Oręziak-Kupczak |
Wojewódzki Konkurs Fotograficzno-Plastyczny "Las domem zwierząt" - Zamość 2011
Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, Ogrodem Zoologicznym im. Stefana Milera w Zamościu, Wydziałem Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Zamość oraz Radą Rodziców MDK.
Kategoria II - do 12 lat
Wyróżnienie
Katarzyna Pawlos (10 lat)
|
26.11.2011 r. | Zajęcia plastyczne - p. Irena Kupczak |
XIII. Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Dziecko i pies"
Młodzieżowy Dom Kultury w Częstochowie Pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Przewodniczącego Zarządu Głównego Związku Kynologicznego w Polsce Na konkurs wpłynęło 10325 prac
Kwalifikacja do wystawy
Tomasz Kargol (7 lat)
|
26.11.2011 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XIII. Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Dziecko i pies"
Młodzieżowy Dom Kultury w Częstochowie Pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Przewodniczącego Zarządu Głównego Związku Kynologicznego w Polsce Na konkurs wpłynęło 10325 prac
Kwalifikacja do wystawy
Gabriela Tutka (14 lat) Miłosz Stelmach (6 lat) Wiktoria Czerw (7 lat) Wiktoria Gil (7 lat)
|
25.11.2011 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XVII. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Barwy Jesieni" 2011
Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu Starostwo Powiatowe w Raciborzu
kategoria wiekowa 16 i powyżej
I miejsce
Aleksandra Komosa (lat 16)
|
25.11.2011 r. | Studio Wokalne Kombinejszyn - p. Andrzej Czernik |
Międzypowiatowy Festiwal Piosenki "Mikołaj 2011"
Gminny Ośrodek Kultury w Kuryłówce (województwo podkarpackie)
Nominacja do Finału:
Kategoria: Szkoły podstawowe: klasy I-III : Magdalena Palinka
Kategoria: Szkoły podstawowe: klasy IV-VI : Karolina Więcław
Kategoria: Gimnazjum : Magda Koman
|
10.11.2011 r. | Zajęcia plastyczne - p. Irena Oręziak-Kupczak |
XI Powiatowy Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży pod nazwą: "Historia - Pamięć - Człowiek"
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
Kategoria 6-9 lat
Wyróżnienie
Magdalena Palinka, 8 lat
Kategoria 10-12 lat
Wyróżnienie
Katarzyna Pawlos, 10 lat
|
10.11.2011 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XI Powiatowy Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży pod nazwą: "Historia - Pamięć - Człowiek"
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
Kategoria 6-9 lat
Nagroda
Oliwia Stelmach, 9 lat Ewa Król, 8 lat
Wyróżnienie
Ewelina Kisiel, 7 lat
Kategoria 10-12 lat
Nagroda
Marta Sołoducha, 11 lat
Kategoria 13-15 lat
Nagroda
Karolina Komosa, 14 lat
Kategoria 16-21 lat
Nagroda
Kinga Blicharz, 17 lat
Wyróżnienie
Joanna Skubisz, 16 lat
|
7.11.2011 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XXXIII. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Moja Przygoda w Muzeum"
Muzeum Okręgowe w Toruniu Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Muzeum Pałac w Wilanowie Na konkurs wpłynęło 2390 prac
Udział w wystawie
Emilia Brzyska (6 lat) Ewelina Kisiel (6 lat) Miłosz Stelmach (6 lat) Joanna Dmitroca (7 lat) Anna Grabek (7 lat) Martyna Kita (8 lat) Gabriela Bednarz (8 lat) Melani Aker (8 lat) Michał Osiński (9 lat) Marta Sołoducha (10 lat) Weronika Kuziak (11 lat) Karolina Strzałka (12 lat) Joanna Skubisz (15 lat) Agnieszka Kaczor (16 lat) Paulina Węgrzyn (16 lat)
|
04.11.2011 r. | Studio Wokalne Kombinejszyn - p. Andrzej Czernik |
Wojewódzki Konkurs Piosenki - "Jesienne Nutki 2011"
Patronat: Lubelski Kurator Oświaty W konkursie wystąpiło 128 solistów w trzech kategoriach wiekowych
Kategoria: klasy 0-III, soliści
1) ZŁOTY KASZTAN - Magda Palinka - ("Do słońca leć")
|
04.11.2011 r. | Studio Wokalne Kombinejszyn - p. Andrzej Czernik |
XVI Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
Kategoria: szkoły podstawowe
Laureat Festiwalu: Karolina Więcław
Nagroda Posła Piotra Szeligi
Dzieciaki Śpiewaki
Kategoria: gimnazja
Laureat Festiwalu: Magda Koman
Kategoria: szkoły ponadgimnazjalne
Laureat Festiwalu: Aleksandra Czyżo
|
04.11.2011 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XI. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Rodzina. Moje miejsce na ziemi"
Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie Patronat: Lubelski Kurator Oświaty
Kat. przedszkola Nagroda
Magdalena Staszczak, lat 5
Kat. klasy I-III I Nagroda
Julia Bury, lat 7
Wyróżnienie
Faustyna Kaczor, lat 9
Kat. klasy IV-VI I Nagroda
Klaudia Więcław, lat 10
Kat. Gimnazjum Wyróżnienie
Karolina Komosa, lat 14
Kwalifikacja do wystawy
Adrian Stelmach, lat 4 Miłosz Stelmach, lat 6 Ewa Król, lat 8 Karina Miastkowska, lat 9 Magdalena Obszyńska, lat 10
|
04.11.2011 r. | Zajęcia plastyczne - p. Irena Oręziak-Kupczak |
XI. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Rodzina. Moje miejsce na ziemi"
Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Konopnickiej w Krasnymstawie Patronat: Lubelski Kurator Oświaty
Kwalifikacja do wystawy
Magdalena Sokołowska, lat 8
|
Październik 2011 |
28.10.2011 r. | Zajęcia plastyczne - p. Irena Oręziak-Kupczak |
IX. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Tęczowy Kalendarz"
Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach
Wyróżnienia przez kwalifikację do wystawy
Gabrysia Ciosmak (8 lat)
|
28.10.2011 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
IX. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Tęczowy Kalendarz"
Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 w Tychach
Nagroda
Gabriela Tutka, lat 14
Wyróżnienia przez kwalifikację do wystawy
Julia Koszel, lat 6 Ewa Król, lat 8 Magdalena Kapuśniak, lat 8 Agnieszka Garbaty, lat 8 Paulina Misa, lat 12 Weronika Kuziak, lat 12 Karolina Strzałka, lat 13 Paulina Węgrzyn, lat 16
|
22.10.2011 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XXXIII Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Krajobraz Polski - tradycje, współczesność, przyszłość"
Młodzieżowy Dom Kultury w Częstochowie
Pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Prezydenta Miasta Częstochowa
Na Konkurs nadesłano 3020 prac z 245 placówek.
Wyróżnienie Honorowe dla placówki
Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
Nagroda
Julia Bury, lat 7 Weronika Kuziak (2 prace), lat 11
Kwalifikacja do wystawy
Agnieszka Kaczor, lat 17 Dominika Cis, lat 19 Ewa Król, lat 7 Faustyna Kaczor, lat 8 Maja Mazurek, lat 8
|
13.10.2011 r. | Zajęcia plastyczne - p. Irena Oręziak-Kupczak |
XVI Międzynarodowy Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Zawsze zielono, zawsze niebiesko" - Toruń 2011
Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu przy współudziale:
- Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Warszawie
- Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Toruniu
- Urzędu Miasta Torunia
- Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Stowarzyszenia "Wspólnota Polska" w Toruniu
Na konkurs nadesłano 22940 prac.
Kwalifikacja do wystawy:
Bartłomiej Pisiewicz, lat 5
|
13.10.2011 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XVI Międzynarodowy Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Zawsze zielono, zawsze niebiesko" - Toruń 2011
Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu przy współudziale:
- Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Warszawie
- Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Toruniu
- Urzędu Miasta Torunia
- Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Stowarzyszenia "Wspólnota Polska" w Toruniu
Na konkurs nadesłano 22940 prac.
Kwalifikacja do wystawy:
Nikola Bednarz, lat 7 Julia Bury, lat 7 Maja Mazurek, lat 8 Anna Grabek, lat 6
|
10.10.2011 r. | Zajęcia plastyczne - p. Irena Oręziak-Kupczak |
IV Ogólnopolski Konkurs Rysunku Węglem Łęczna 2011. Temat konkursu "Światło i mrok"
Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA
Kategoria od 5 do 8 lat
wyróżnienia
Katarzyna Maciocha (lat 7), Tomasz Kargol (lat 7) i Jagoda Luchowska (lat 6)
|
10.10.2011 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
IV Ogólnopolski Konkurs Rysunku Węglem Łęczna 2011. Temat konkursu "Światło i mrok"
Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA
Kategoria od 5 do 8 lat
wyróżnienia
Melani Aker, lat 8 Miłosz Stelmach, lat 6
Kategoria do 12 lat
II miejsce (ex-equo)
Paulina Misa, lat 12
wyróżnienia
Weronika Kuziak, lat 12 Marta Sołoducha, lat 10
Kategoria do 16 lat
wyróżnienie
Joanna Skubisz, lat 15
Udział w wystawie
Oliwia Róg (7 lat) Karolina Strzałka (13 lat) Debora Lipińska (16 lat) Magdalena Blicharz (15 lat) Aleksandra Komosa (16 lat) Agnieszka Kaczor (17 lat)
|
08.10.2011 r. | Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
XIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży "Piękno Beskidów i Bieszczadów" 2011
Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach,
Starostwo Powiatowe w Gorlicach, Urząd Miejski w Gorlicach
Grupa wiekowa 7-9 lat
Nagroda
Oliwia Róg, lat 7
|
01.X.2011r. - KTT "IMPULS" | Zajęcia taneczne - p. Urszula Demucha |
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GAMA 2011
Łańcut
Para Marcin Gorczyca i Marysia Grasza II m-ce, kat 12-13 lat, klasa taneczna "E", zdobyła Klasę taneczną "D"
tańce latynoamerykańskie
Para Rafał Szpyt - Klaudia Bednarz 6 m-ce, kat pow. 15 lat, klasa taneczna "B"
tańce standardowe
Para Dominik Blacha - Kinga Krupa 6 m-ce, kat pow. 15 lat, klasa taneczna "B"
Para Kamil Staroński - Sylwia Bober 4 m-ce, kat 14-15 lat, klasa taneczna "C"
Para Tomasz Hadacz - Karolina Bartoszek 4 m-ce, kat 10-11 lat
|
Wrzesień 2011 |
25.IX - KTT "IMPULS" | Zajęcia taneczne - p. Urszula Demucha |
V ogólnopolski turniej Tańca
Przecław
Para Marcin Gorczyca i Marysia Grasza I m-ce, kat 12-13 lat, klasa taneczna "E"
|
Zajęcia plastyczne - p. Anna Świca |
41. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny
Sponsor konkursu: Biiku Bunka Kyokai (Japońska Fundacja na Rzecz Rozwoju Sztuki)
Przy współpracy: Pentel, Ministra Spraw Zagranicznych Japonii, Ministra Edukacji, Kultury, Sportu, Nauki i Technologii, Yomiuri Shimbun, Japońskiej Federacji Projektowania Artystycznego, Japońskiego Stowarzyszenia Edukacji Artystycznej
Medal złoty Kinga Kobel (6 lat) "Mój miś"
Medal brązowy Miłosz Stelmach (5 lat) "Chłopiec z bocianem"
Medal brązowy Delfina Kotowska (7 lat) "Bajka"
Wyróżnienie Pentel Róża Wołoszyn (6 lat) "Dziewczynka z kotkiem"
W 41. edycji konkursu wzięło udział ponad 100.000 prac z 36 krajów! 152 prace z Polski otrzymało medale i wyróżnienia
|