Lp. |
Nazwa imprezy -
konkursu |
Miejsce i termin imprezy/
konkursu
|
Nazwa zespołu |
Nauczyciele |
42. |
Europejskie
V Nadbużańskie Spotkanie Folklorystyczne 2006r.
Najwyższa nagroda w
kategorii zespołów pieśni i tańca. |
Sokołów Podlaski
2-3.06.2006r. |
ZTL "Tanew" |
Anna Iskra |
41. |
Przegląd Zespołów Tanecznych "Scena Młodych" 2006r.
Wyróżnienie dla grupy początkującej
z KTT "Impuls". |
Lublin 27.05.2006r |
KTT "Impuls" |
Urszula
Demucha |
40. |
"Mój
Teatr"- wystawa rysunku i malarstwa
Honorowe
wyróżnienie dla Dominiki Jamroz. |
Łódź 20.05.2006r. |
Grupa plastyczna |
Alina Szubiak |
39. |
VI Wojewódzki Przegląd
Zespołów Ludowych Włodawa 2006r.
II miejsce w kat.3 15-19 lat. |
Włodawa 13.05.2006r. |
Zespół Tańca Ludowego "Tanew"- gr.
początkująca |
Barbara Gmyz |
38. |
IV Międzynarodowy
Konkurs Twórczości Dziecięcej "Dziadkowie"
Komisja konkursowa przyznała nagrodę
Kai Ścibak. |
Gorzów Wielkopolski 04.05.2006r.
|
Zajęcia plastyczne |
Anna Świca |
37. |
VII Wojewódzki
Festiwal Współczesnych Form Tanecznych
Wyróżnienie starszej grupy
Zespołu Tańca Współczesnego "ADA". |
Puławy 06.05.2006r. |
Zespołu Tańca Współczesnego "ADA"- gr. starsza |
Edyta Buczek |
36. |
Międzynarodowy Turniej Tańca „Puchar Bugu” Chełm
29.04.2006 r. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Chełm 2006
Taneczne show o Puchar Prezydenta Miasta Chełm
Klasa taneczna „C” w obydwu stylach wystartowała para Mateusz Kowalik –
Wioletta Bober zajmując VII miejsce w tańcach
standardowych i III miejsce w tańcach
latynoamerykańskich.
Klasa „C” w tańcach standardowych
para Bartosz Branicki – Klaudia Bednarz zajęła II miejsce. Ta sama
para zajęła III miejsce
w tańcach latynoamerykańskich.
30.04.2006r. w konkursie
o "Puchar Bugu" w kategorii pow.
15 lat klasa „A” Grzegorz Demucha – Małgorzata Borsu zajęli II miejsce
ustępując parze z Lwowa, a w tańcach latynoamerykańskich miejsce II
miejsce tuż za parą z Warszawy. |
Chełm
29.04.2006 r.
30.04.2006r. |
KTT "Impuls" |
Urszula Demucha |
35. |
XII
Międzynarodowy Festiwal Dziecięcej Twórczości Plastycznej
Laureatem został
Michał Jezierski. |
Goleniów 20.04.2006r. |
Grupa plastyczna |
Alina Szubiak |
34. |
XVII
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Szklany Puchar”
W kat.14 –
15 lat w obydwu stylach tanecznych para Mateusz Kowalik –
Wioletta Bober zdobyła na 7-8 miejsce.
W tej samej
kategorii tanecznej w tańcach
standardowych wystartowała również para Bartosz Branicki –
Klaudia Bednarz zajmując 7 miejsce w tańcach
standardowych oraz 4 miejsce w tańcach latynoamerykańskich w
wyższej klasie tanecznej „B”.
|
Krosno,
9.04.2006r. |
KTT "Impuls"
|
Urszula Demucha |
33.
|
II Turniej Tańca z cyklu "Grand Prix Mazowsza 2006"
Grzegorz Demucha-Małgorzata Borsuk III miejsce w kategorii
od 16 lat, kl. A ST. |
Warszawa, 02.04.2006r. |
KTT "Impuls" |
Urszula Demucha |
32. |
III Ogólnopolski
Konkurs Plastyczny "Tradycje i obyczaje wielkanocne"
Wyróżnienie dla:
Bartłomieja Brzezińskiego oraz Justynki Brytan |
Skierbieszów 2006r |
Grupa plastyczna
|
Alina Szubiak |
31. |
III Ogólnopolski
Konkurs Plastyczny "Tradycje i obyczaje wielkanocne"
Po dokonanej ocenie
prac plastycznych komisja postanowiła wyróżnić:
Marlenę Małysz kl.I |
Skierbieszów 2006r. |
Grupa plastyczna |
Anna Świca |
30. |
VI Ogólnopolski
Festiwal Pieśni-Piosenki Patriotycznej-Ludowej i Tańca Ludowego
W
przesłuchaniach i prezentacjach zespołowych wystąpiło 820 osób w tym 63
grupy.
Z pośród
tak ogromnej liczby osób grupa "Kombinejszyn" z MDK otrzymała II miejsce w
kategorii, gimnazjum-pieśń zespołowa. |
Warka 1,2.04.06r. Publiczne Gimnazjum
im. Stanisława Marciniaka |
Studio Wokalne
"Kombinejszyn" |
Andrzej Czernik |
29. |
Ogólnopolski Tarnobrzeski Wiosenny Turniej
Tańca Towarzyskiego
Sukcesem zakończył
się start pary Dominik Blacha – Jagoda Domańska. Tańcząc w kombinacji
tańców standardowych i latynoamerykańskich zajęli Oni miejsce 7-8, tuż za
parami finałowymi.
Kategoria 14-15 lat
Bartosz Branicki-Klaudia Bednarz IV
miejsce w tańcach standardowych.
|
Tarnobrzeg
26.03. 2006r. |
KTT
"Impuls" |
Urszula Demucha |
28.
|
Ogólnopolski Konkurs Piosenki
„Wygraj Sukces” (eliminacje)
Po przesłuchaniu 50-ciu prezentacji Jury przyznało
nominacje do następnego etapu konkursu. Wśród nominowanych znalazły się
też
i nasze solistki:
Beata Ryczek, Nina Wójcik i Kamila
Remiśko, a wyróżnienie otrzymała, Ilona Matuszak. |
Tomaszów Lubelski 19.03.2006r. |
Studio Wokalne
"Kombinejszyn" |
Andrzej Czernik |
27. |
II Spotkanie Taneczne "Marcedance" 2006r.
W trzeciej kategorii wiekowej powyżej 16 lat
Teatr Tańca Współczesnego "ADA"- wyróżnienie. |
Krasnystaw, 18.03.2006r. |
Teatr Tańca
Współczesnego "ADA" |
Edyta Buczek |
26. |
III Ogólnopolski
Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Skarżysko Kamiennej
Grzegorz Demucha -
Małgorzata Borsuk zajęli II miejsce w tańcach
standardowych
i I w tańcach latynoamerykańskich.
|
Skarżysko
Kamienna,18.03.2006r.
|
KTT "Impuls" |
Urszula Demucha
|
25. |
II Spotkanie Taneczne "Marcedance" 2006r.
W trzeciej kategorii wiekowej powyżej
16 lat
ST "STYL"-gr. seniorki
zaawansowane-Laureat
gr. seniorki i juniorki
początkujące- Laureat
W Kategorii I do 11 lat
gr. dzieci zaawansowane - wyróżnienie |
Krasnystaw, 18.03.2006r. |
ST "STYL"-
gr.seniorki zaawansowane, gr.seniorki i juniorki
początkujące, gr.dzieci zaawansowane |
Agnieszka
Wolanin |
24. |
Festiwal Piosenki Dziecięcej i
Młodzieżowej "Pogodna Nutka"
II miejsce - Adam Baryła
I miejsce - Kamila Remiśko
II miejsce - Joanna Pelowska
III miejsce - tercet "Trio"
Aleksandra Ziemichód
Kamila Remiśko
Karolina Skakuj |
Biłgoraj 26.02.2006r. |
Studio Wokalne "Kombinejszyn" |
Andrzej Czernik |
23. |
III
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
o Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca
W kategorii powyżej 15
lat startowała para z KTT „IMPULS” działającego przy MDK
Grzegorz Demucha – Małgorzata Borsuk.
W klasie tanecznej „A” nasza para dwukrotnie stanęła na podium
zajmując II miejsce w tańcach standardowych oraz II
miejsce w tańcach latynoamerykańskich. .
|
22.01.2006r. w
Mielcu |
KTT
"Impuls" |
Urszula Demucha |
22. |
Mistrzostwa
Polski w 10 Tańcach
Grzegorz
Demucha - Małgorza. Zajęli oni 25-26 miejsce na 67 par
startujących z całej Polski |
11.02. – 12.02.
2006 w Iławie |
KTT
"Impuls" |
Urszula Demucha |
21. |
XXXII Puchar Wieczystego
Grzegorz
Demucha – Małgorzata Borsuk zajęli 22 miejsce w tańcach
standardowych.
|
15.01.06 r. w Krakowie w hali
Klubu Sportowego "KORONA" |
KTT
"Impuls" |
Urszula Demucha |
20. |
XIV Ogólnopolski Konkurs
Plastyczny "Witaj, gwiazdko złota"
Magda Mazur zdobyła
nagrodę za swoją pracę konkursową.
Wyróżnienia otrzymali: Anna Bulicz, Bartek Brzeziński, Katarzyna
Żółw.
Kwalifikacje do wystawy: Klaudia Kita, Sylwia Lelonek, Magdalena
Sprężyna, Kinga Żółw, Konrad Koman, Joanna Kulik. |
MDK w Tychach |
Koła plastyczne |
Alina Szubiak
Anna Świca |
19. |
Szachowe
Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego Kobiet, Mężczyzn i Juniorów do
lat 18.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW:
1. Artur Kimak 7.5 pkt.
2. Albin Jaworski 7 pkt.; 3. Dariusz Wróbel 6.5 pkt.; 4.Wojciech
Biszczanik 6.5 pkt.; 5. Jerzy Strzałka 6.5 pkt.; 6. Mariusz Kornik 6
pkt., 7. Tadeusz Różański (wszyscy Biłgoraj) 6 pkt.; 8. Michał
Różański 6 pkt.; 9. Dawid Dzido (obydwaj Dereźnia) 6 pkt.; 10.
Adrian Gorczyca (Biłgoraj) 6 pkt..
KOBIETY:
1. Maria Koziara (MDK
Biłgoraj) 4 pkt., 2. Kamila Kołpa (Dereźnia) 3 pkt; 3. Ewa Kołpa
(Dereźnia).
JUNIORZY DO LAT 18:
1. Wojciech
Biszczanik (MDK Biłgoraj) 6,5 pkt. 2. Mariusz Kornik (Biłgoraj)
6 pkt. 3. Michał Różański (Dereźnia) 6 pkt. 4. Dawid Dzido (Dereźnia)
6 pkt. 5. Piotr Stępniak (MDK Biłgoraj) 5 pkt.; 6. Damian Nizio
(Aleksandrów) 5 pkt. 6. Paweł Padjasek (MDK Biłgoraj) 5pkt. 7.
Stanisław Naklicki 5 pkt; 8. Grzegorz Kaczorowski 5 pkt. (obydwaj
Aleksandrów). Nagrodami specjalnymi wyróżniono dzieci: 1. Adam Kołpa
(Dereźnia) 5 pkt., 2. Bartłomiej Łęcki (Okrągłe) 5 pkt. 3. Krystian
Mielnik (Korczów) 4,5 pkt. Najmłodszym uczestnikiem turnieju był
7-letni Michał Sobaszek z Dereźni. Puchary i dyplomy wręczali: pan
Jan Gałan - Kierownik Wydziału Edukacji, Promocji, Zdrowia,
Kultury, Sportu i Turystyki
|
10.12.2005 r. MDK w Biłgoraju |
Koło szachowe |
Artur Kimak |
18. |
VII Otwrtae Prezentacje w
Sportowym Tańcu Towarzyskim - Open Radom
Grzegorz Demucha - Małgorzata Borsuk. Start tej pary w kategorii
powyżej 15 lat klasa „A” zakończył się wielkim sukcesem. Para ta
dwukrotnie stanęła na podium zajmując II miejsce w tańcach
latynoamerykańskich i II miejsce w tańcach
standardowych.
|
10.12.2005 r. Radom |
KTT "Impuls" gr. turniejowa |
Urszula Demucha |
17. |
XI Ogólnopolski Konkurs
Plastyczny "Barwy Jesieni"
Dyplom i zakwalifikowanie
się do wystawy wychowanek: Iwony Machnio i Joanny Dąbek. |
27.11.05 r. w MDK w Raciborzu |
Koło plastyczne |
Irena Zając |
16. |
VII Międzynarodowy
Konkurs Twórczości Plastycznej dzieci i młodzieży "Dziecko i pies"
Dyplom za udział w
konkursie wychowanek: Magdaleny Bulicz i Pauli Ordecki.
|
19.11.2005 r. Częstochowa |
Koło plastyczne
|
Alina Szubiak |
15. |
Ogólnopolski Konkurs
Plasytczny pt. "Woda - Bezpieczeństwo - Ja"
Izabela Rejman
otrzymała wyróżnienie za pracę plastyczną na szczeblu
wojewódzkim. |
15.06.2005 r. Częstochowa |
Koło plastyczne
|
Irena Zając |
14. |
III Ogólnopolski
Festiwal Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych "O Laur
Rzecha"
Zespół "ADA" zdobył
nagrodę Laureata "O Laur Rzecha" Rzeszów 2005 r.
Studio Tańca "STYL" zdobył
wyróżnienie w swojej kategorii-tańców dyskotekowych. |
19-20.11.2005 r. Rzeszów |
Zespół Tańca Współczesnego
"ADA" gr. najstarsza, ST "STYL" gr. najstarsza
ST "STYL" gr. seniorki
zaawansowane |
Edyta Buczek
Agnieszka
Wolanin |
13. |
VI Ogólnopolski Turniej
Tańca Towarzyskiego "MAGIC DANCE"
w Lublinie
Kat. 12-13
lat klasa „D” kombinacja tańców
-
Dominik Blacha – Jagoda
Domańska 1/2 F
-
Rafał Szpyt – Adrianna
Okoń 1/2 F
-
Maciej Kuźma – Aneta
Ostrowska 1/2 F
Kat. 12-13 lat „C” ST
1. Bartosz Branicki – Klaudia Bednarz IX miejsce ST
at. 12-13 lat „B” LA
1.
Bartosz Branicki – Klaudia Bednarz VII miejsce LA
Kat. 14 -15
lat klasa „C” ST i LA
1.Mateusz Kowalik – Wioletta Bober
1/2 ST, 1/2 LA
|
12.11.2005 r. Lublin |
KTT "Impuls" |
Urszula Demucha |
12. |
V OTTT z udziałem par
zagranicznych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla i o Puchar
Przewodniczącego Oddziału Straży Granicznej
Kat.
12-13 lat klasa „D” kombinacja tańców
-
Dominik Blacha –
Jagoda Domańska ¼ F
-
Rafał Szpyt –
Adrianna Okoń ¼ F
-
Maciej Kuźma –
Aneta Ostrowska ¼ F
Kat.
12-13 lat „C” ST
1. Bartosz Branicki – Klaudia Bednarz
V
miejsce ST
Kat.
14-15 lat klasa „D” kombinacja tańców
-
Łukasz Blacha –
Agnieszka Bielak ½ F
Kat. 14
-15 lat klasa „C” ST i LA
-
Mateusz
Kowalik – Wioletta Bober VI miejsce ST, VI miejsce LA
Kat. pow. 15
lat klasa „A” ST i LA
-
Grzegorz
Demucha – Małgorzata Borsuk
VI miejsce ST, III
miejsce LA
|
6.11. 2005 Przemyśl |
KTT
"Impuls" |
Urszula Demucha |
11. |
II Jesienny OTTT o Puchar
Prezydenta Miasta Stalowa Wola
W
kategorii 12-13 lat kl. "C"
w tańcach standardowych
Bartosz Branicki-Klaudia Bednarz, zajęli V miejsce;
W kategorii powyżej 15
lat kl. "A" w tańcach latynoamerykańskich, Grzegorz Demucha i
Małgorzata Borsuk zajęli III miejsce, natomiast w tańcach
standardowych II miejsce.
|
23.10. 2005 r.
Miejski Dom Kultury KTT Mała Volta Stalowa Wola |
KTT
"Impuls" |
Urszula Demucha |
10. |
X Ogólnopolski
Turniej Tańca Towarzyskiego
W kategorii 12-13 lat w kl. "C"
Bartosz Branicki-Klaudia Bednarz
w
tańcach standardowych zajęli VII miejsce.
Powyżej
15 lat w kl. "A"
w tańcach
latyno-amerykańskich
Grzegorz Demucha i Małgorzata Borsuk zajęli II miejsce. |
Lubartowski
Ośrodek Kultury KTT Chochlik
22.10.2005 |
KTT
"Impuls" |
Urszula Demucha |
9. |
XXI Ogólnopolski Konkurs
Krasomówczy Dzieci Szkół Podstawowych, VI Ogólnopolski Konkurs
Krasomówczy Młodzieży Gimnazjalnej i Krajowego Konkursu
Krasomówczego Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych
Maciej
Szymanik zaprezentował tekst pt. "Biłgorajskie legendy". Dzięki
własnej pracy i pomocy opiekuna zakwalifikował się do finału
ogólnopolskiego w Legnicy. |
5.10.2005 r.
w
Radzyniu Podlaskim |
Grupa
literacko-krajoznawcza |
Andrzej Czacharowski |
8. |
VI Międzynarodowy Festiwal Spółdzielczych
Zespołów Artystycznych
Wyróżnienie i Puchar
Prezesa Krajowej Rady Spółdzielczej w Warszawie. |
14-16.10.2005 r.
w Polanicy Zdrój |
Członkowie grupy ST "Styl"
(instruktor A. Wolanin), KTT "Impuls" (po kierunkiem U. Demychy)
oraz grupa "Kombinejszyn" (nauczyciel A. Czernik) wspólnie z Teatrem
Alternatywnym - "Nadstawna 56a", |
Andrzej Czernik
Urszula Demucha
Agnieszka Wolanin |
7. |
VII Ogólnopolskim Turnieju
Tańca Towarzyskiego "
O Puchar Prezydenta Biała Podlaska"
Bartosz
Branicki ze swoją partnerką Klaudią Bednarz zajęli II miejsce w
kategorii 12-13 lat, kl. B w tańcach latynoamerykańskich oraz IV
miejsce w kategorii 12-13 lat, kl. C w tańcach standardowych. |
15.10.2005
Biała Podlaska |
KTT "Impuls" |
Urszula Demucha |
6. |
VII Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej "Dziecko i pies" w Częstochowie - udział
Magdaleny Bulicz i Pauli Ordecki
zakwalifikowały się do udziału w wystawie pokonkursowej.
|
|
Zajęcia plastyczne |
Alina Szubiak |
5. |
Powiatowy Konkurs
Krasomówczy |
05.10.2005
MDK w Biłgoraju |
Zajęcia literacko-krajoznawcze |
Andrzej Czacharowski |
4. |
V Wojewódzki
Konkurs Plastyczny "Rodzina" w Krasnymstawie
Martyna
Brzezińska-wyróżnienie |
Krasnystaw |
Grupa plastyczna |
Alina Szubiak |
3. |
III Ogólnopolski
Konkurs Plastyczny " Tęczowy Kalendarz"
Wiktoria Bodys- nagroda
główna, Dominika Kosiarska-nagroda specjalna,
|
MDK w Tychach
21.09.2005 |
Grupa plastyczna |
Alina Szubiak |
2. |
Konkurs plastyczny
"Święta Siostra Faustyna i orędzie miłosierdzia w życiu moim,
Kościoła i świata"- setna rocznica urodzin Św. Siostry
Faustyny
Izabela Rejman-wyróżnienie i
zakwalifikowanie się do wystawy |
Sanktuarium Miłosierdzia
Bożego w Krakowie
21.09.2005 |
Grupa plastyczna |
Irena Zając |
1. |
OTTT o Puchar Prezydenta
Miasta Lublina LIDER
12-13 lat klasa "D"
Maciej Kuźma - Aneta Ostrowska, zajmując VI miejsce w kombinacji
tańców latynoamerykańskich i standardowych oraz Dominik Blacha -
Jagoda Domańska, zajmując V miejsce również w kombinacji tańców.
W kategorii 14-15 lat "D"
Łukasz Blacha - Agnieszka Bielak - para ta uplasowała się w
półfinale.
W bloku drugim w kat 12-13 lat "C" w tańcach standardowych
wystartowali Bartosz Branicki - Klaudia Bednarz, zajmując VII
miejsce.
Ostatnią parą
reprezentującą nasz klub była para startująca w kat. pow. 15 lat
w klasie tanecznej "A" Grzegorz Demucha - Małgorzata Borsuk.
Start tej pary zakończył się wielkim sukcesem w tańcach
latynoamerykańskich - zajęli 3 miejsce, a w tańcach standardowych
miejsce I.
|
Hala Sportowa MOSiR przy Alejach Zygmuntowskich 4 w Lublinie
18.09.2005 |
KTT "Impuls" |
Urszula Demucha |
|
|
|
|
|