Osiągnięcia wychowanków MDK    2017/2018

Archiwum

 

 Październik 2017

 19.10.2017 r. | Nauczyciel: Anna Świca

XIX  Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci  i Młodzieży „Zawsze zielono, zawsze niebiesko” - Toruń 2017 temat: „Harmonijna różnorodność”
Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu przy współudziale:
- Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Warszawie
- Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Toruniu
- Urzędu Miasta Torunia
- Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” w Toruniu
Na konkurs nadesłano ponad 14000 prac.


Kwalifikacja do wystawy:
Julia Furmanek, lat 5
Milena Ostasz, lat 6

 16.10.2017 r. | Nauczyciel: Anna Świca

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Święty Jan Paweł II w oczach dzieci” - „Idźmy naprzód z nadzieją” edycja XII - 2017
organizator: Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku, Wydział Katechezy i Szkolnictwa katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie, Dekanat Bielski
pod Honorowym Patronatem: J. E. Biskupa Drohiczyńskiego Tadeusza Pikusa, Fundacji Konferencji Episkopatu Polski „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, Instytutu Teologii Pastoralnej i Katechetyki KUL Jana Pawła II, Ministra Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej, Marszałka Województwa Podlaskiego Jerzego Leszczyńskiego, Starosty Bielskiego i Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski.
Nadesłano 2027 prac z Polski, Ukrainy, Litwy, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych

Kategoria IV (13-19 lat)
Wyróżnienia
Weronika Mielnik, lat 14

 04.10.2017 r. | Nauczyciel: Irena Oręziak-Kupczak

X Ogólnopolski Konkurs Rysunku Węglem - Łęczna 2017 pod nazwą DZIK
Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA
Nadesłano: 628 prac

Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej
Pola Niedźwiedzka, lat 6
Aleksandra Piaskowa, lat 17

 Wrzesień 2017

 29.09.2017 r. | Nauczyciel: Anna Świca

III Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży pn. „PARKI NARODOWE W POLSCE oraz GATUNKI ZWIERZĄT I ROŚLIN CHRONIONYCH”
Miejski Dom Kultury w Częstochowie

Nagrody
Marysia Grabek
Ewa Król

Wyróżnienia
Marta Sołoducha
Milena Myszak

 23.09.2017 r. | Nauczyciel: Anna Świca

IX Ogólnopolskie Biennale Plastyczne „KOT 2017”
Zespół „Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży” we Wrocławiu
Nadesłano 3995 prac

Kwalifikacja do wystawy
w kategorii prace płaskie
Julia Kudełka, lat 16

  16–17.09.2017 r. | Nauczyciel: Urszula Demucha

Jurajski Festiwal Tańca – Mistrzostwa Regionu PTT Polski centralno-wschodnie
Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Zabierzowie

W kategorii wiekowej powyżej 18 lat, klasa: open, styl: standard
Para Maria Grasza i Marcin Gorczyca wytańczyła VI miejsce

W kategorii wiekowej: 16 – 20 lat, Klasa: open, styl: standard
Para Maria Grasza i Marcin Gorczyca - zdobyła tytuł V-ce Mistrza Polski Centralno-Wschodniej.

 15.09.2017 r. | Nauczyciel: Anna Świca

XXXIX Międzynarodowe Spotkania Artystyczne dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”
Muzeum Okręgowe w Toruniu
Pod Patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Fundacji Kronenberga
Na konkurs wpłynęło 1614 prac, z Bułgarii, Chin, Łotwy, Polski i Ukrainy

grupa wiekowa (5-6 lat)
Nagroda
Izabela Borowiec, lat 6
„Oglądamy portret – rodzina w Muzeum”

Kwalifikacja do wystawy
Lena Kanty, lat 8, „Maluję jak Cézanne”
Izabela Pogorzelec, lat 8, „W średniowiecznym grodzie”
Agnieszka Żuk, lat 9, „W muzeum dobranocek”
Anna Szubiak, lat 10, „Zwiedzamy muzeum”
Julia Kapka, lat 14, „Jana Góra”
Magda Czop, lat 15, „Na Akropolu” i „Portret damy”
Karolina Kaczor, lat 16, „Kościół Dominikanów w Krakowie”
Bartosz Łubiarz, lat 16, „Rysunek wg Dürera”

Rok szkolny - 2016-17


Rok szkolny - 2015-16
Rok szkolny - 2014-15
Rok szkolny - 2013-14
Rok szkolny - 2012-13
Rok szkolny - 2011-12
Rok szkolny - 2010-11
Rok szkolny - 2009-10
Rok szkolny - 2008-09
Rok szkolny - 2007-08
Rok szkolny - 2006-07
Rok szkolny - 2005-06
Rok szkolny - 2004-05
Rok szkolny - 2003-04

© MDK Biłgoraj 2002-2017