WYSTAWY W MDK [2020-2021] | AKT.: 21.VI.2021 (pn)


wydarzenia

Wystawa „Zatrzymane chwile...”

21 czerwca 2021, mdk


W czwartek 17 czerwca 2021 r. w Galerii Pierwsze Piętro Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju odbył się wernisaż wystawy zatytułowanej „Zatrzymane chwile...”.

Czytaj dalej Galeria


wydarzenia

,, STREFA KREATYWNOŚCI” DLA MAM.

28 maja 2021, mdk


26 maja 2021 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju uroczyście otwarto wystawę poświęconą mamom.

Czytaj dalej Galeria


wydarzenia

Wystawa "Kreatywne drzewa"

11 maja 2021, mdk


,,Kreatywne drzewa" to tytuł wystawy jaką można oglądać w korytarzu II piętra Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. Drzewa wykonane zostały z wykorzystaniem przeróżnych materiałów takich jak waciki kosmetyczne, ręcznik papierowy, kolorowe piórka, bibuła, farby akrylowe. Najważniejsza była kreatywność. Powstały przepiękne, kolorowe prace.

Galeria


wydarzenia

ŁACIATE, SKRZYDLATE, KUDŁATE... - WYSTAWA DZIECIĘCYCH PRAC MALARSKICH W MDK

16 kwietnia 2021, mdk


W czwartek, 15 kwietnia 2021 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju odbył się wernisaż wystawy dziecięcych prac malarskich. To wystawa prac najmłodszych wychowanków pracowni, którą prowadzi Anna Świca. Na wystawie możemy obejrzeć prace 28 dzieci z trzech grup Tęczowej Malarni.

Czytaj dalej Galeria


wydarzenia

Wystawa "Moje ulubione..."

23 maraca 2021, mdk


W dniu 22 marca 2021r . w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju odbył się wernisaż wystawy pt. Moje ulubione. Autorami prac są wychowankowie grupy plastycznej „Pędzelki”. To najmłodsza z grup plastycznych, którą prowadzi pani Irena Oręziak-Kupczak.

Galeria Czytaj dalej


wydarzenia

Wystawa w MDK zatytułowana „Ratujmy naszą Ziemię"

10 marca 2021, mdk


„Ratujmy naszą Ziemię”  to tytuł wystawy, której wernisaż odbył się 9 marca 2021r. w Galerii I Piętro Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju.

Galeria Czytaj dalej


Wystawa Online - Galeria Pierwsze Piętro MDK

15 lat Pracowni Plastycznej TĘCZOWA MALARNIA

28 stycznia 2021, mdk


Wystawa Online - Galeria Drugie Piętro MDK

15 lat Pracowni Plastycznej TĘCZOWA MALARNIA

28 stycznia 2021, mdk


wydarzenia

Strefa kreatywności - Wystawa "Projektowanie biżuterii karnawałowej"

19 stycznia 2021, mdk


,,Strefa kreatywności" to nowe grupy plastyczne prowadzone przez nauczyciela panią Renatę Socha. Dzieci i młodzież z trzech grup ,,Strefy Kreatywności" przygotowały pod okiem nauczycielki kolejna wystawę. Tym razem nawiązując do karnawału projektowały biżuterię i karnawałowe makijaże.

Czytaj dalej Galeria


18 grudnia 2020, mdk


wydarzenia

Wystawa "CZEKAJĄC NA PIERWSZĄ GWIAZDKĘ"

11 grudnia 2020, mdk


Od 8 grudnia bieżącego roku do 17 stycznia 2021 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju obejrzeć można wystawę prac wychowanków pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia oraz uczestników zajęć Strefa Kreatywności.

Czytaj dalej


wydarzenia


wydarzenia

,,Projektowanie mody" - kolaż

28 października 2020, mdk


Kolejną wystawę prac plastycznych wykonanych przez dziewczęta z grupy ,,Strefa kreatywności" można oglądać na ścianach korytarza II piętra Młodzieżowego Domu Kultury. tym razem barwne prace zostały wykonane w technice kolażu.

Czytaj dalej Galeria


wydarzenia

JESIENNE ZABAWY TUSZEM

6 października 2020, mdk


Od 2 października br. dzieci ze ,,Strefy kreatywności" prezentują swoje prace ,,jesienne zabawy tuszem" na wystawie, którą możemy zobaczyć w korytarzu drugiego piętra MDK w Biłgoraju. Nauczycielem prowadzącym i sprawującym opiekę artystyczną nad młodymi artystami jest Renata Socha.

Czytaj więcej Galeria


wydarzenia

JESIENNE DRZEWO – WYSTAWA DZIECIĘCYCH PRAC MALARSKICH

5 października 2020, mdk


Od 2 października br. dzieci z Tęczowej Malarni prezentują swoje prace malarskie na wystawie , którą możemy zobaczyć w galerii „Drugie Piętro” Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. Nauczycielem prowadzącym i sprawującym opiekę artystyczną nad twórcami prezentowanych obrazów jest Anna Świca.

Czytaj więcej Galeria


wydarzenia

W POSZUKIWANIU SIEBIE

25 września 2020, mdk


Wernisaż wystawy zatytułowanej „W poszukiwaniu siebie” to tytuł ekspozycji prezentowanej od 23 września do 20 października 2020 r. w galerii „Pierwsze Piętro” Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. Uroczystość odbyła się w środowe popołudnie 23 września br.

Czytaj więcej Galeria


wydarzenia

Wernisaż wystawy "Przed - wakacyjne malowanki-rysowanki"

14 września 2020, mdk


9 września o godzinie 17:00 w Galerii "Pierwsze Piętro" odbyło się skromne, oficjalne otwarcie wystawy prac plastycznych pod tytułem: "Przed - wakacyjne malowanki-rysowanki".

Czytaj więcej


wydarzenia

Przed-wakacyjne MALOWANKI – RYSOWANKI

akt. 24.08 | 21 sierpnia 2020, mdk


Od 24 sierpnia 2020 r. w Galerii „Pierwsze Piętro” Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju można oglądać wystawę prac plastycznych powstałych podczas wakacyjnych zajęć warsztatowych. Wystawa zatytułowana została „Przed-wakacyjne MALOWAKI-RYSOWANKI”. To efekt twórczej pracy grupy wychowanków pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia. Wernisaż odbędzie się w środę 9 września br. o godzinie 17.00.

Czytaj więcej Galeria zdjęć