Lp.
|
Nazwa
imprezy - konkursu
|
Miejsce i
termin imprezy/ konkursu
|
Nazwa
Zespołu
|
Nauczyciele
|
26
|
Festiwal
Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Pogodna nutka"
kat
7-10: Izabela Hopko 2 miejsce
kat
11-14 - Kamila Remizko i Agata Bielesz 3 miejsce
kat
15+ - Małgorzata wardach - wyróżnienie
kat. 11-14 -
Ilona Matuszak
|
BCK
Biłgoraj, 27 luty 2005
|
"Kombinejszyn"
solistki
|
Andrzej
Czernik
Wiesław
Zając
|
25
|
Europejski
Konkurs Szkolny "Europa w szkole" organizowany przez
Ministerstwo Edukacji Narodowej,
Nagrody: Katarzyna
Szmyt, Claudia Ordecki, Paula Ordecki, Pola Piestrzeniewicz
|
luty,
Lublin
|
Grupa
plastyczna
|
Alina
Szubiak
|
24
|
Ogólnopolski
Konkurs "Bliżej Teatru" - nagroda dla instruktora -
Edyty Buczek - instruktor roku.
|
Lublin,
luty
|
|
Edyta
Buczek
|
23
|
Ogólnopolski
Konkurs "Bliżej Teatru" - wyróżnienie dla Młodzieżowego
Domu Kultury w Biłgoraju
|
Lublin,
luty
|
|
|
22
|
Konkurs
Plastyczny Pod Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty "Moje
Boże Narodzenie"
nagroda
I w gr wiekowej do 9 lat - Martyna Brzezińska
kwalifikacje -
Kasia Szmyt, Alicja Ostrowska, Olga Szubiak
|
MDK
Lublin
|
Grupa
plastyczna
|
Alina
Szubiak
|
21
|
XIII
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Witaj Gwiazdko Złota"
Nagroda
- Ewa Małysza
Kwalifikacje
do Wystawy - Ola Rapa
Wyróżnienie -
Maja Piestrzeniewicz, kwalifikacja - Agnieszka Jargieło
|
styczeń
2005,
MDK
Tychy
|
Grupa
plastyczna
|
Irena
Zając
Alina
Szubiak
|
20
|
Ogólnopolski
Andrzejkowy Turniej Tańca Towarzyskiego "Gasiek 2004"
Para Grzegorz
Demucha i Małgorzata Borsuk: V miejsce tańce standardowe i IV
miejsce tańce latynoamerykańskie
|
Taneczny
Klub Sportowy "Gasiek", Rzeszów,
27.11.2004
|
KTT
"Impuls"
|
Urszula
Demucha
|
19
|
Konkurs
plastyczny "Moje Boże Narodzenie" pod patronatem
Lubelskiego Kuratora Oświaty i Arcybiskupa Lubelskiego
Nagroda:
Martyna Brzezińska
Udział w
wystawie: Katarzyna Szmyt, Alicja Ostrowska, Olga Szubiak
|
MDK
w Lublinie, ul. Grodzka 11
17.12.2004r.
|
Grupa
plastyczna
|
Alina
Szu
|
18
|
VI
OTTT "O puchar roztocza"
Para:
Kamil Borsuk i Renata Blacha - VIImiejsce w kombinacji tańców
Para:
Bartosz Branicki i Klaudia Bednarz po raz pierwszy wystartowali
jako grupa B
para: Grzegorz
Demucha i Małgorzata Borsuk - III miejsce w ST i I w LA
|
13
listopad
Zamość
|
KTT
"Impuls"
|
Urszula
Demucha
|
17
|
Mistrzostwa
Okręgu Lubelskiego
kat.12-13
lat:
para:
Mateusz Kowalik i Wioletta Bober : V miejsce w tańcach ST i LA
para:
Bartosz Branicki i Klaudia Bednarz: VI miejsce w ST i LA
Kat
16-18 lat:
para Małgorzata
Borsuk i Grzegorz Demucha - I Wice mistrz w LA i II Wicemistrz
w ST.
|
13
listopad 2004
Zamość
|
KTT
"Impuls"
|
Urszula
Demucha
|
16
|
V
OTTT "Magic dance"
w
kat 12-13 lat:
Tańće
standardowe - V miejsce
Tańce
latyno-amerykańskie - VI miejsce
|
21.11.2004
r.
|
KTT
"Impuls"
|
Urszula
Demucha
|
15
|
VII
Turniej szachowy o Puchar Burmistrza z Okazji 86 Rocznicy
Odzyskania Niepodległości
Paweł
Padjasek - IV miejsce (kat do 18 lat)
|
14.11.2004
UM
w Biłgoraju
BCK
w Biłgoraju
|
sekcja
szachowa
|
Artur
Kimak
|
14
|
II
Ogólnopolski Festiwal Tańca "O Laur Rzecha"
wyróżnienie
dla grupy starszej
|
6-7.11.2004,
Młodzieżowy
Dom Kultury w Rzeszowie
|
"Ada"
|
Edyta
Buczek
|
13
|
IX
OTTT "Bieszczadzka Jesień"
Para
taneczna
Małgorzata
Borsuk i Grzegorz Demucha
zdobyła IV miejsce
|
Krośnieński
Dom Kultury, Klub Tańca towarzyskiego Krosno,
30.10.2004r.
|
KTT
"Impuls"
|
Urszula
Demucha
|
12
|
XXI
Festiwal Amatorskich Zespołów Wokalno-Instrumentalnych i Solistów
"Roztocze 2004"
II
miejsce - Joanna Pelowska,
|
Lubaczów,
30.10.2004r.
|
Studio
Wokalne
"Kombinejszyn"
|
Andrzej
Czernik
|
11
|
Wojewódzki
Finał XX Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Dzieci i Młodzieży
Kat.
szkoły podstawowe:
I
miejsce - Iwona Malas,
V
miejsce - Olga Zwolak
I miejsce kat
ponadgimnazjalne - Piotr Jabłoński
|
Biłgoraj,
28.10.2004r.
|
|
Andrzej
Czacharowski
|
10
|
IX
Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej,
II miejsce -
Aleksandra Ziemichód,
|
Biłgoraj
|
Studio
Wokalne
"Kombinejszyn"
|
Andrzej
Czernik
|
9
|
Ogólnopolski
Jesienny TTT o Puchar Prezydenta Miasta Stalowa Wola
Mateusz
Kowalik i Wioletta Bober - VI miejsce tańce standardowe i VII
miejsce tańce latynoamerykańskie
Bartosz Branicki i
Klaudia Bednarz - VII miejsce tańce standardowe
|
Miejski
Ośrodek Kultury w Stalowej Woli,
24.10.2004
|
KTT
"IMPULS"
|
Urszula
Demucha
|
8
|
IX
OTTT Lubartów 2004
Mateusz
Kowalik i Wioletta Bober - tańce standardowe V miejsce i
latynoamerykańskie VI miejsce
Bartosz
Branicki i Klaudia Bednarz - VI miejsce tańce standardowe
Grzegorz
Demucha i Małgorzata Borsuk - II miejsce tańce latynoameryjkańskie
i II miejsce tańce standardowe
Kamil Borsuk i
Renata Blacha - tańce standardowe VI miejsce
|
Lubartowski
Ośrodek Kultury, KTT "Chochlik"
23.10.2004
|
KTT
"Impuls"
|
Urszula
Demucha
|
7
|
IV
Ogólnopolski Turniej tańca Towarzyskiego
Grzegorz
Demucha i Małgorzata Borsuk
I miejsce tańce
standardowe i V miejsce tańce latynoamerykańskie
|
Przemyskie
Stowarzyszenie Taneczne "Borr - Tan", szkołą Tańca A-Z
9-10.10.2004
|
KTT
Impuls
|
Urszula
Demucha
|
6
|
Grand
Prix Szczebrzeszyna,
Duety
dzieci:
IV
miejsce - Kinga Dobek, Sabina Danaj
V
miejsce - Joanna Brodziak i Klaudia Bednarz
VI
miejsce - Martyna Danaj i Marta Pawełko
Duety
seniorki:
V
miejsce - Agata Kupczak i Natalia Kupczak
IV
miejsce - Ilona Krzosek i Anna Ciosmak
VI
miejsce - Małgorzata Kozłowska i Alicja Przytuła
Solo
seniorzy:
III
miejce - Agata Kupczak
IV
miejsce - Ilona Krzosek
Miniformacje:
dzieci
- II miejsce
seniorki - III
miejsce
|
Młodzieżowy
Dom Kultury w Szczebrzeszynie, 16.10.2004r
|
Grupa
Tańca "Styl"
|
Agnieszka
Wolanin
|
5
|
Ogólnopolski
Turniej tańca Towarzyskiego "Lider 2004" o puchar
Prezydenta miasta Lublina
Grzegorz Demucha i
Małgorzata Borsuk IV miejsce tańce latyno-amerykańskie
|
Taneczny
Klub Sportowy "Lider"
|
KTT
"Impuls"
|
Urszula
Demucha
|
4
|
Turniej
Tańca "Aksel - Resovia 2004"
para: Grzegorz
Demucha i Małgorzata Borsuk - XII miejsce tańce standardowe, IX
miejsce tańce latynoameryka-ńskie
|
Szkoła
Tańca Sportowego, Rzeszów,
25
wrzesień 2004r.
|
KTT
"Impuls"
|
Urszula
Demucha
|
3
|
VI
Miedzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej "Dziecko i
pies"
Kwalifikacja do
wystawy: Bartek Brzeziński, Dominika Michalik, Katarzyna Szubiak
|
Młodzieżowy
Dom Kultury w Częstochowie, wrzesień 2004r
|
Grupa
Plastyczna
|
Alina
Szubiak
|
2
|
IV
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Rodzina. Tradycje Rodzinne"
Nagroda -
Paula Plichta
|
Młodzieżowy
Dom Kultury w Krasnymstawie, październik 2004
|
Grupa
Plastyczna
|
Alina
Szubiak
|
1
|
|
II
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęczowy Kalendarz"
Nagroda:
Bartosz
Brzeziński
Nagrody
specjalne:
Olga
Szubiak, Justyna Brytan
Wyróżnienia:
Agnieszka Łokaj,
Alicja Ostrowska, Justyna Brytan, Hubert Szubiak, Konrad Jamroz
|
Młodzieżowy
Dom Kultury w Tychach, wrzesień 2004
|
Grupa
plastyczna
|
Alina
Szubiak
|