|
||||||||||||||||||||||||
![]() |
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
|
X OTTT Lubartów 2005 Barbara Gmyz 27.10.2005 r.
Lubartowski Ośrodek Kultury KTT Chochlik zorganizował X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego 22.10.2005 r. w Lubartowie. Impreza odbywała się w hali Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki. Uczestniczyli w niej m.in. wychowankowie pani Urszuli Demuchy z KTT "Impuls". W kategorii 12-13 lat kl."D" w kombinacji tańców brali udział: Maciej Kuźma-Aneta Domańska, Rafał Szpyt-Adriana Okoń. Pary te uplasowały się w półfinale. Bartosz Branicki-Klaudia Bednarz w tej samej kategorii wiekowej, ale w kl. "C" w tańcach standardowych zajęli VII miejsce. W kategorii 14-15 lat w kl. "C" Mateusz Kowalik i Wioletta Bober brali udział w tańcach standardowych oraz w kl. "D" Łukasz Blacha z Agnieszką Bielak. Powyżej 15 lat w kl. "A" w tańcach latynoamerykańskich Grzegorz Demucha i Małgorzata Borsuk zajęli II miejsce. Młodzież otrzymała nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy. W przygotowaniu i opiece nad wychowankami rodzice chętnie udzielali się i wspierali swoje pociechy.
|
||||||||||||||||||||||
| |
||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||