|
||||||||||||||||||||||||
![]() |
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
|
Spektakl pt. "Ktoś pukał do drzwi naszych..."
W piątek (16.12.2005r) w Młodzieżowym Domu Kultury mogliśmy obejrzeć spektakl pod tyt. "Ktoś pukał do drzwi naszych...". W reżyserii Renaty Sochy i Iwony Pawlos z udziałem artystów z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju:
O naszym spektaklu można również przeczytać w prasie: NOWA Gazeta Biłgorajska nr 51 (193) - 20.XII- 26.XII.2005
|
||||||||||||||||||||||
| |
||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||