|
||||||||||||||||||||||||
![]() |
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
|
66 rocznica agresji sowieckiej na Polskę Dn. 18 wrz. 2005 o godz. 9.15 odbyła się zbiórka pocztów sztandarowych przed kościołem WNMP gdzie odbyła się msza św. w intencji Ojczyzny. Po mszy św. wszyscy zebrani udali się na cmentarz. Tam odbyły się okolicznościowe wystąpienia i złożenie kwiatów pod Krzyżem Katyńskim. Młodzieżowy Dom Kultury był reprezentowany przez Samorząd Wychowanków. |
||||||||||||||||||||||
| |
||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||