Koncert charytatywny - "Obudźmy Szastę"
SM,
13.09.2007r.
28 października w sali widowiskowej
Biłgorajskiego Centrum Kultury odbędzie się koncert charytatywny "Obudźmy Szastę",
z którego dochód zostanie w całości przeznaczony na rehabilitację Agnieszki Szozdy (Szasta to jej pseudonim),
należącej od wielu lat do Zespołu Tańca Ludowego "TANEW", działającego przy MDK w Biłgoraju.
Agnieszka kilka miesięcy temu uległa poważnemu wypadkowi, w wyniku którego pozostaje wciąż
w stanie śpiączki. Tylko wiara i odpowiednia rehabilitacja mogą pomóc Jej w powrocie do normalnego życia.
Pomysłodawcami i organizatorami koncertu są przyjaciele
i koledzy Agnieszki z ZTL "TANEW" przy współpracy Młodzieżowego Domu Kultury i Biłgorajskiego
Centrum Kultury. Na scenie BCK wystąpi ZTL "TANEW" oraz biłgorajskie zespoły rockowe,
których fanką jest Agnieszka.
Informujemy, że wpłat pieniężnych
przeznaczonych na rehabilitację Agnieszki można dokonywać
na konto: PKO BP Nr 85 1020 5385 0000 9202 0014 9112
z dopiskiem "Obudźmy Szastę"