|
||||||||||||||||||||||||
![]() |
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Konkurs Plastyczny „Ziemia - nasza zielona ojczyzna” w ramach VII Raciborskiego Festiwalu Ekologicznego SM, 16.06.2008r.
Spośród 230 nadesłanych prac z 40 placówek całego kraju i z Anglii jury konkursowe przyznało tylko jedną nagrodę i sześć wyróżnień. Dwa wyróżnienia przypadły Kai Ścibak (7 lat) i Weronice Kuziak (8 lat). Organizatorami imprezy byli: Starostwo Powiatowe w Raciborzu, Urząd Miasta Racibórz oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu. Honorowy Patronat objęli: Wojewoda Śląski, Henryk Siedlaczek - Poseł na Sejm RP, Bolesław Piecha - Poseł na Sejm RP, Dyrektor RDLP w Katowicach, Śląski Kurator Oświaty, Polski Komitet ds. UNESCO, Fundacja NASZA ZIEMIA oraz MOZ NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty Oddział Racibórz.
|
||||||||||||||||||||||
| |
||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||