|
||||||||||||||||||||||||
![]() |
|
|||||||||||||||||||||||
|
|
Zwierzyniecki Plener Malarski SM, 16.06.2008r.
Na plener zostali zaproszeni przede wszystkim instruktorzy plastyki domów kultury, absolwenci szkół artystycznych. Celem pleneru było doskonalenie warsztatu malarskiego i wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami. W imprezie uczestniczyły Anna Świca i Irena Oręziak-Kupczak - nauczycielki zajęć plastycznych w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju. Efekty pleneru będzie można oglądać na wystawie poplenerowej, która zostanie otwarta 28 czerwca br. w Zwierzynieckim Ośrodku Kultury i Rekreacji. Anna Świca
Zdjęcia z wernisażu - pleneru malarskiego - Zwierzyniec 2008
|
||||||||||||||||||||||
| |
||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||