Warsztaty z tańca współczesnego
MDK, 29.09.2009r.
Podczas weekendu, 26-27 września, w Młodzieżowym Domu Kultury odbyły się warsztaty z tańca współczesnego. Zorganizowała je pani Edyty Buczek a poprowadziła pani Anna Śmiganowska, nauczyciel tańca w Szkole Baletowej w Bytomiu.
W szkoleniu uczestniczyły dwie grupy "Ada" - dziecięca i młodzieżowa. Podopieczne pani Edyty podzielone zostały według stopnia zaawansowania tanecznego. Podczas szkolenia miały okazję doskonalić technikę, poznać nowe kroki i ciekawe łączenia choreograficzne, co prawdopodobnie już niebawem będziemy mogli oglądać w nowych układach tanecznych.