Podsumowanie III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Przyroda w kolorach”
MDK, 20.05.2010r.
15 maja br. w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyło się podsumowanie III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Przyroda w kolorach”. Trzy prace wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju zostało zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej.
Konkurs organizowany jest przez Młodzieżowy Dom Kultury Grunwaldzka 5 w Krakowie. Jego celem jest ukazywanie poprzez działalność plastyczną piękna otaczającego nas świata, uwrażliwienie na ochronę przyrody i działania proekologiczne. Wychowankowie naszej placówki wzięli w nim udział po raz pierwszy. Wśród wyróżnionych kwalifikacją do wystawy są wychowanki Anny Świcy: Emilia Gałka (8 lat) i Marta Bielak (16 lat) oraz Karolina Wolska (12 lat) wychowanka Ireny Oręziak - Kupczak.
Anna Świca