WYSTAWY W MDK [2019-2020] | AKTUALIZACJA: 24.VIII.2020 (pt)


wydarzenia

Przed-wakacyjne MALOWANKI – RYSOWANKI

akt. 24.08 | 21 sierpnia 2020, mdk


Od 24 sierpnia 2020 r. w Galerii „Pierwsze Piętro” Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju można oglądać wystawę prac plastycznych powstałych podczas wakacyjnych zajęć warsztatowych. Wystawa zatytułowana została „Przed-wakacyjne MALOWAKI-RYSOWANKI”. To efekt twórczej pracy grupy wychowanków pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia. Wernisaż odbędzie się w środę 9 września br. o godzinie 17.00.

Czytaj więcej Galeria zdjęć


wydarzenia

WYSTAWA ONLINE - EKSPOZYCJA POWARSZTATOWA Z ARTYSTĄ MALARZEM PANEM WŁADYSŁAWEM MAŁAWSKIM

3 kwietnia 2020, mdk


Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju zaprasza również do obejrzenia drugiej wystawy prac grup plastycznych, które powstały 6 lutego 2020r. podczas warsztatów malarskich prowadzonych przez artystę malarza pana Władysława Maławskiego.

czytaj więcej


wydarzenia

Wystawa online „Fascynujący świat zwierząt”

31 marca 2020, mdk


W związku z zaistniałą sytuacją w naszym kraju i zamknięciem placówek oświatowych oraz kulturalnych wystawa wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju pt. „Fascynujący świat zwierząt”, która miała się odbyć 12 marca 2020 r., zostanie zaprezentowana w formie online.

czytaj więcej


wydarzenia

Wystawa "Kolorowo" w MDK

7 luty 2020, mdk


„KOLOROWO” to wystawa prac plastycznych otwarta 4 lutego br. w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju. Kilkudziesięciu małych artystów z Pracowni Tęczowa Malarnia prezentuje przekrój swoich dokonań artystycznych z ostatniego półrocza. Opiekunem artystycznym i realizatorką wystawy jest Anna Świca.

czytaj więcej Fotorelacja


wydarzenia

WYSTAWA DLA BABCI I DZIADKA

24 stycznia 2020, mdk


„Dla Babci i Dziadka’ – to wystawa którą prezentujemy na drugim piętrze w Młodzieżowym Domu Kultury. Prace powstały podczas zajęć feryjnych. Ich autorami są wychowankowie Ireny Oręziak-Kupczak z grup „Pędzelki” i „Fantazja”, Anny Świcy z pracowni „Tęczowa Malarnia”, oraz dwie podopieczne Iwony Pawlos z grupy tanecznej. Ta niewielka ekspozycja dedykowana jest babciom i dziadziom, których święta właśnie obchodziliśmy.

czytaj więcej


wydarzenia

"Świątecznie, Bajkowo, Kolorowo” wystawa w MDK.

13 grudnia 2019, mdk


W środowe popołudnie 11 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie wystawy prac dzieci i młodzieży z grupy plastycznej ,,Pędzelki” oraz grupy rękodzieła ,,Cudawianki”. Grupy pracują na co dzień pod kierunkiem nauczycielki pani Ireny Oręziak – Kupczak.

czytaj więcej Fotorelacja


wydarzenia

Podsumowanie Konkursu "Historia - Pamięć - Człowiek"

28 listopada 2019, mdk


We wtorkowe przedpołudnie, 26 listopada, w naszej placówce odbyło się uroczyste podsumowanie XIX Powiatowego Konkursu Plastycznego „Historia – Pamięć – Człowiek”. Tegoroczna edycja, zatytułowana „Wielcy Polacy w portrecie”, cieszyła się dużym zainteresowaniem, na konkurs wpłynęło blisko 300 prac ze szkół i placówek kultury z terenu naszego powiatu.

czytaj więcej


wydarzenia

Zabawa muzyką i kolorem - wystawa malarstwa MUZYKA W OBRAZACH

24 października 2019 , mdk


Wystawa „Muzyka w obrazach”, to ekspozycja jaką można obejrzeć w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju. Prezentowane prace malarskie stworzyli młodzi artyści z pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia pod kierunkiem Anny Świcy.

czytaj więcej Fotorelacja


wydarzenia


wydarzenia

Wystawa poplenerowa – „Józefów w obrazkach” oraz „Spod Olimpu”.

8 października 2019 , mdk


W czwartkowy wieczór, 3 października, w Galerii Drugie Piętro w MDK odbył się wernisaż wystawy poplenerowej – „Józefów w obrazkach” oraz „Spod Olimpu”. Prezentowane prace to efekt artystycznych działań wychowanków Pracowni Plastycznej „Tęczowa Malarnia” oraz grup „3D” i „Fantazja”. Młodzież wraz z nauczycielkami uczestniczyła w majowym plenerze malarskim w Józefowie oraz w wyjeździe na międzynarodowy festiwal w Grecji.

czytaj więcej Fotorelacja


wydarzenia

"Moje Słoneczne chwile". Wystawa jubileuszowa Anny Małgorzaty Świcy

26 września 2019 , mdk


„MOJE SŁONECZNE CHWILE” – WYSTAWA JUBILEUSZOWA ANNY MAŁGORZATY ŚWICY We wtorek, 24 września 2019 r., w Galerii „Pierwsze Piętro” Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju odbył się wernisaż wystawy „Moje słoneczne chwile”. Na ekspozycji zorganizowanej z okazji Jubileuszu 35-lecia pracy twórczej pokazano 36 prac malarskich autorstwa Anny Małgorzaty Świcy.

czytaj więcej


wydarzenia

24 września 2019 , mdk

wydarzenia

12 września 2019 , mdk

wydarzenia

Wystawy rysunku i malarstwa zatytułowana „Prezentacje”

3 września 2019 , mdk


Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, pracownia plastyczna TĘCZOWA MALARNIA zapraszają do oglądania wystawy rysunku i malarstwa zatytułowanej „Prezentacje”. Ekspozycja znajduje się na korytarzu pierwszego piętra i klatce schodowej naszej placówki.

czytaj więcej Fotorelacja