Profile image example Profile image example

Iwona Pawlos - p.o. Dyrektora MDK

Telewizja Młodzieżowa „NAFALI”

O NAS

Image
Image


Telewizja Młodzieżowa „Nafali” przygotowuje cotygodniowy program o tematyce młodzieżowej dla Biłgorajskiej Telewizji kablowej. Na zajęcia uczęszcza młodzież w wielu od 15 do 20 lat.

W programie poruszamy zagadnienia, które interesują współczesną młodzież, problemy, z którymi się boryka oraz różne tematy "luźne" typu: Dzień Chłopaka, Walentynki, Dzień Kobiet itp. Mówimy również o wszelakich świętach patriotycznych, o urokach naszego regionu, o tym, jak dbać o swoje zdrowie.

Najwięcej w naszych programach jest informacji o naszej placówce, o tym, jakie sukcesy odnoszą nasi koledzy i koleżanki z innych grup, co robią i jak pracują. Zależy nam na promocji Młodzieżowego Domu Kultury w naszym mieście i poprzez nasze programy, możemy to robić. Realizacja audycji telewizyjnych umożliwia nam przede wszystkim rozwijanie zainteresowań dziennikarskich, rozumienie zjawisk i kształtowanie odpowiednich postaw, a także zaspokajanie ciekawości świata.

Przygotowujemy również spektakle, bierzemy udział w sesjach fotograficznych, w pokazach mody, organizujemy wystawy fotografii.


Nasza audycja

Galeria zdjęć

Nasze projekty

z archiwum grupy


Image

Pokaz mody Anety Zająć
/27.10.2014/ więcej

Image

Grupa redakcyjna 2012-2014

Image

Zabawa andrzejkowa
Uczestniczyli w niej najmłodsi wychowankowie naszej placówki.
/24 listopada 2011/ więcej

Image

Wystawa w MDK - Miasto Kobiet
Celem wystawy jest pokazanie kobiecego piękna w miejscach, które mijamy każdego dnia, idąc do pracy, do szkoły, będąc na spacerze. Miejsca i budynki, których nie zauważamy spiesząc się w naszym codziennym życiu. /24-02-2014r./więcej

 
 

Galeria zdjęć cd.