Aktualności 2014/2015

Podsumowanie XIV Powiatowego Konkursu Plastycznego
dla Dzieci i Młodzieży „Historia – Pamięć – Człowiek”.

MDK, 04-11-2014r

4 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie XIV Powiatowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Historia – Pamięć – Człowiek”.

Prace oceniała komisja w składzie:

1. Stanisław Pokryszka – artysta plastyk
2. Anna Niściur – plastyk BCK
3. Marta Maksymiec – grafik
4. Iwona Pawlos – organizator imprez MDK
5. Joanna Łukaszczyk – sekretarz

Komisja dokonała oceny 81 prac, które wpłynęły z placówek oświatowych i kulturalnych.

Do naszej placówki przybyli młodzi artyści wraz z nauczycielami i opiekunami. Swoją obecnością zaszczycił nas także pan starosta, Stanisław Schodziński.

Podczas uroczystości wręczono pamiątkowe dyplomy i upominki osobom, których prace nagrodzono, wyróżniono oraz zakwalifikowano do wystawy.

Wystawę pokonkursowa będzie można oglądać w Galerii Czerwonej MDK do końca listopada.

Joanna Łukaszczyk

XIV Powiatowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży „Historia – Pamięć – Człowiek” 2014: Protokół (40 KB, DOC) pobierz