logo mdk    napis Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju

Aktualności
wystawy wystawy

wydarzenia

Koncert charytatywny przez MDK "Gramy dla Kubusia"

29 września 2021, mdk


25 września, na placu przy Młodzieżowym Domu Kultury został zorganizowany festyn charytatywny „Gramy dla Kubusia”, podczas którego zbierane były fundusze na kosztowną rehabilitacje dla 10cioletniego Jakuba Osucha.

Czytaj dalej Galeria


wydarzenia

KULTURALNIE I EDUKACYJNIE W WARSZAWIE

28 września 2021, mdk


W środę, 22 września 2021 roku, wychowankowie pracowni plastycznych Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Głównym celem wyjazdu było zwiedzanie Muzeum Narodowego i najważniejszych zabytków stolicy.

Czytaj dalej Galeria


wydarzenia

Sukces tancerzy Impulsu w Krasnymstawie

24 września 2021, mdk


Tancerze Impulsu odnieśli znaczące sukcesy, uczestnicząc w ubiegły weekend, 19 września br. w Ogólnopolskim “Chmielakowym” Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu.

Czytaj dalej Galeria


wydarzenia

Sukces wychowanek z grup plastycznych w konkursie międzynarodowym

24 września 2021, mdk


W dniach od 21 września do 24 października 2021 roku, w Międzynarodowym Dniu Pokoju – 21 września, w Oświęcimskim Centrum Kultury, odbyło się otwarcie wystawy pokonkursowej, podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród XX Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Darujmy światu pokój”, objętego patronatem Prezydenta Miasta Oświęcimia.

Czytaj dalej Galeria


wydarzenia

DWIE WYSTAWY WYCHOWANKÓW TĘCZOWEJ MALARNI MDK

17 września 2021, mdk


Na początek roku szkolnego w galeriach Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju przygotowane zostały dwie wystawy - „Kwiaty – od wiosny do jesieni” oraz „Bajko-Malowanie”. Wernisaż obu ekspozycji odbył się w środę 15 września o godz. 17.00.

Czytaj dalej Galeria


wydarzenia

PRACE MŁODYCH ARTYSTÓW Z PRACOWNI PLASTYCZNYCH MDK W BIŁGORAJU WŚRÓD NAJLEPSZYCH!

15 września 2021, mdk


Nagroda dla Szymona Pogorzelca i aż 28 prac znalazło się wśród najlepszych zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej XLII Międzynarodowych Spotkań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”. Dzieła stworzone zostały w pracowniach plastycznych Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju.

Czytaj dalej Galeria


wydarzenia

"KOT 2021" - Sukces plastyczny naszych wychowanek

8 września 2021, mdk


Miło nam poinformować o ogólnopolskim sukcesie plastycznym naszych wychowanek. Osiągnięcia dotyczą konkursu XI Ogólnopolskie Biennale Plastyczne “KOT 2021”, które odbyło się we Wrocławiu.

Czytaj dalej Galeria


wydarzenia

WYSTAWA „Bajko-Malowanie”

3 września 2021, mdk


Zapraszamy na wernisaż wystawy pt. „Bajko-Malowanie”. Wernisaż odbędzie się 15 września br. o godzinie 17.00. Galeria "Drugie Piętro"

Czytaj dalej Galeria


wydarzenia

WYSTAWA „Kwiaty - od wiosny do jesieni”

3 września 2021, mdk


Zapraszamy na wernisaż wystawy pt. „Kwiaty - od wiosny do jesieni”. Wernisaż odbędzie się 15 września br. o godzinie 17.00. Galeria "Pierwsze Piętro"

Czytaj dalej Galeria


wydarzenia

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA 2021-2022

27 sierpnia 2021, mdk


Przedstawiamy harmonogram rekrutacji uzupełniającej na zajęcia w MDK w nowym roku szkolnym 2021/2022.

Czytaj dalej