Aktualności 2018/2019
wydarzenia

Koncert Karnawałowy

29 stycznia 2019, mdk


W niedzielne popołudnia, 27 stycznia, w hali ZSBiO w Biłgoraju odbył się doroczny Koncert Karnawałowy, organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury. Tegoroczna edycja, wzorem lat ubiegłych, dedykowana była osobom szczególnym – Babciom i Dziadkom.

Zgromadzoną licznie widownię powitała dyrektor MDK, pani Renata Socha wraz z gospodarzem obiektu, dyrektorem ZSBiO, panem Stanisławem Sitarzem, składając jednocześnie serdeczne życzenia Babciom i Dziadkom, przybyłym, by oglądać artystyczne pokazy swoich wnucząt. Do życzeń przyłączyli się także goście, przedstawiciele władz, Wicewojewoda lubelski, pan Robert Dmitruczuk oraz Starosta biłgorajski, pan Andrzej Szarlip.

Koncert Karnawałowy składał się z dwu części – w pierwszej zaprezentowały się taneczne grupy dziecięce, zaś w drugiej zespoły młodzieżowe. W sumie na „scenie” ZSBiO wystąpiły niemal wszystkie grupy taneczne, wokalne i instrumentalne, pracujące na co dzień w naszej placówce. Na zakończenie Koncertu młodzi artyści odśpiewali „100 lat” dla wzruszonych Babć i Dziadków.


Fotorelacja /276 zdjęcia/